Cytat Napisał DPS
Cytat Napisał Paty
Cytat Napisał bonetka
Dzisiaj będzie mała porcyjka i bardziej pożywna
Kapkę zioła spadły z ziemniaczka i talerz zabrudziły ....
żle też ułożne , środek cięzkości na lewo trochę przesuniety ..niby zeza nie mam ale widocznie perpektyw walniety


najbardziej podobają mi sie te ćwiarteczki ogóreczka z zieleninką pośrodku...........jakby w nóżkach ............lekko rozsuniętych........ .....................to wszystko przez Depesię i Ziabę, bo one razem dzisiaj spały i bawiły się pałką............
Patyśka, Ty se w papiury robisz!
To nie była pałka, pałkami to się bawi chyba Nefka, bo ona u Gwoździka za solistkę robi.
My z Ziabą to laskę sobie wyrywamy, jednak ja ją częściej mam.
Ziaba - to nie byłam ja, tylko zastanawiam się, skąd Ty wzięłaś to coś, co to mrrrrr robiło. Ty się przyznaj, że Ty kotecka miałaś pod kołdrą i we dwójkę tak mnie prawie z łózka zrzucliście.
Wstałam.

Tomek - tu się dziwne rzeczy dzieją, ja Cię proszę, Ty coś powiedz...



Depesia
papiery to ja mam tak już zafajdane że jedna plama w tom druga w tom nie zaszkodzi...............a wy co z Ziabą nie dość że laski wyrywacie i to jeszcze koty pod kołdrom trzymata żeby was miziały..............
bonetka ogóry układa w pozycjach łóżkowych..........kroczno-rozchylonych....i smętnie się tłumaczy ..........
Nefer z pałkom Gwoździkowom lata................nie dziwie się że Tomciu kazała wargi zwilżać..............