dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 120
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał Olkalybowa
    Cytat Napisał niktspecjalny
    Cytat Napisał kofi
    Można się w knajpie spotkać.
    Ale w knajpie nie da sie poogladac zdjec z wakacji i na dodatek inaczej smakuje karczunio z grilla jak kazdy uczestnik dżamprezy dosmakowuje swoim "pięc groszy" .Knajpa to knajpa.A poukładane zwierze w domu to już inny temat.
    no i do knajpy nie wpuszczą z psem
    No chyba że ktos ma wersję kieszonkową zwierzątka albo się np . Paris Hilton nazywa
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  2. #42
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    A swoja droga to powinnismy uczyc naszych ulubionych znajomych obcowania z pieskami itp.Pokazać im kim jest dla nas taki pupil.Jak wspaniale wypelnia nam czas jak nie chcacy zostajemy sami w domciu.Przyznam ,że sam tego nie praktykuje ale chyba zaczne.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    A swoja droga to powinnismy uczyc naszych ulubionych znajomych obcowania z pieskami itp.Pokazać im kim jest dla nas taki pupil.Jak wspaniale wypelnia nam czas jak nie chcacy zostajemy sami w domciu.Przyznam ,że sam tego nie praktykuje ale chyba zaczne.
    Chyba będzie ciężko. Dla tych którzy nie lubią zwierząt jest to tylko kłopot i nieprzyjemny obowiązek. Ale jakby się udało, byliby nam dozgonnie wdzięczni .

  4. #44
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olkalybowa
    Cytat Napisał niktspecjalny
    A swoja droga to powinnismy uczyc naszych ulubionych znajomych obcowania z pieskami itp.Pokazać im kim jest dla nas taki pupil.Jak wspaniale wypelnia nam czas jak nie chcacy zostajemy sami w domciu.Przyznam ,że sam tego nie praktykuje ale chyba zaczne.
    Chyba będzie ciężko. Dla tych którzy nie lubią zwierząt jest to tylko kłopot i nieprzyjemny obowiązek. Ale jakby się udało, byliby nam dozgonnie wdzięczni .
    Nie wiedza co traca.Kto ma codziennie wylizanna buzie?Kto potrafi dziekować za pyszne danko do michy?A kto z nami rozmawia w swoim jezyku?Kto się na nas obraza (jeszcze lepiej jak człowiek)?

    Ktoś wspomnial o dobieraniu sobie znajomych.Czasami oni nie sa winni.Może to my nie potrafimy im tego odpowiednio wytłumaczyć.Kocham swoja suczke o wymownym imieniu pepsi i zrobiłbym dla niej wszystko ale lubie towarzystwo swich znajomych bez ,których tez nie da sie żyć.

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał Mufka
    Renia, jaki zapach??? Ulozony kot zalatwia sie do kuwety, jest czysciutki i nie wydziela zadnego zapachu, a kuwete tez trzeba czyscic regularnie
    Zgadza sie, nic nie czuc jak jest wysterylizowany, a jak nie jest (moja kotka nie była), to w okresach rui sikała poza kuwetą, najchętniej w chodnik w przedpokoju, po wejściu mozna bylo paść. Mój mąz, biedny (!) zapierał ten chodnik jak mógł pachnącymi plynami, ale i tak śmierdzialo....w koncu kupilismy nowy i tez w niego sikała. A i tak nikt jej nic nie mówił, kochało sie ją bezgranicznie .....
    Za miesiąc bedzie u mnie nowy kot (kocurek), na pewno wysterylizuję, mysle, że będzie o key. A nawet jak nie, to i tak będzie w domu numerem 1 ! A co.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  6. #46

    Domyślnie

    Jak w każdym przypadku umiar jest potrzebny z obydwu stron. Jeśli ktoś odwiedza właściciela zwierzaka, to musi zaakceptować że zwierzak jest u siebie. Jeśli jednak właściciel zwierzaka pozwala mu na wszystko to też przesada. Sama mam dużą sunię (kaukaz) i cztery koty. Mam fioła na ich punkcie ale gdy są goście wszyscy znają swoje miejsce. Gdy kot pcha się na kolana alergikowi to ląduje w ogrodzie. Gość jest upomniany gdy zwala kota z sąsiedniego fotela chociaż ten nikomu nie przeszkadza. A gdy ja jestem u znajomych to nie zgadzam się na warowanie przy moich nogach amstaffa, który na moich oczach przywitał zębami gości.

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał kofi
    Mam też wrażenie, że masz problem z lękiem przed psami.
    Nie mam lęku, po prostu uważam je za uciążliwe, głównie ze względu na szczekanie. W bloku gdzie mieszkam wychodzą wieczorem na balkony (w co trzecim domu pies) i szczekaja tak, że nie można oglądac telewizji, bo zagłuszają.
    A balkonu w lecie nie zamknę, bo można umrzeć z braku tlenu.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lili Lili
    Jeśli jednak właściciel zwierzaka pozwala mu na wszystko to też przesada. Sama mam dużą sunię (kaukaz) i cztery koty. Mam fioła na ich punkcie ale gdy są goście wszyscy znają swoje miejsce.
    No własnie o zachowania włascicieli głównie chodzi, a nie o zachowania zwierzat !
    Bardziej drażni mnie własciciel, który nie reaguje na nic, niż jego pies, który szczeka lub molestuje o jedzenie.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał Renia
    Ja np. bywając u znajomych na imieninach corocznie musiałam staczac boje z ich duzym psem, który dopraszał sie przy stole aby mu cos dac do jedzenia kładąc mi oslinioną morde na kolanach, rekach itp. To bylo takie natrętne, nie pomagało odpychanie, proszenie słowem, gestem... Znajomi nie reagowali, bo go kochali, to naturalne. Zawsze byłam zmęczona wizytą i użeraniem sie z natrętnym psem, który nie odstepował od stołu.... nie można bylo swobodnie jeść !
    Szczerze? Wcale nie rozumiem po co tam chodziłaś, ani dlaczego nie porozmawiałaś o tym ze znajomymi...

    To wszystko co napisałaś to prawda, smutna, ale prawda. Jednak tu chyba chodziło o co innego. Chodziło o komentarze w stylu "pozbądź się tego psa" z ust osoby, która nie jest zmuszana ani zobligowana do kontaktu z tymże psem jak i resztą rodziny. A tego to już nie rozumiem.

    Cytat Napisał Renia
    Poza tym w każdym prawie mieszkaniu/domu gdzie jest pies, jak sie wchodzi, to przez kilka minut nie można nic powiedzieć, bo jest jazgot, pies szczeka, gospodarze go uciszaja, wyganiaja, zamykaja w łazience lub w innym pomieszczeniu, on szczeka, piszczy, drapie, oni go w końcu wpuszczają, wtedy zaczyna zaczepiać, dopominac sie o pieszczoty albo wręcz warczeć ....
    to jest horror....
    Nie w każdym, tylko w tych w których mieszkają niewychowane, źle prowadzone psy.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał Renia
    Z kotami chyba troche lepiej, może nie sa uciążliwe, tylko ten zapach....
    Wcale nie. Podchodzą łaszą się, wskakują na kolana, drapią, podstawiają ogon pod nos... Lubie koty i mam koty, mam tez znajomych, którzy za kotami nie przepadają. Pilnuję, żeby moje futra nie narzucały im się, ale mam świadomość, że koty tez potrafią się narzucać, tylko w innym stylu.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  11. #51

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Ja nie lubie kotow... smierdza/nikt nie zmieni mojej opini/ ja wole psy... te potrafia sie naprawde cieszyc i jak to pieknie wyglada jak gonia koty

  12. #52
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Re: Pupile kontra znajomi.

    Cytat Napisał gogo5660
    Ja nie lubie kotow... smierdza/nikt nie zmieni mojej opini/ ja wole psy... te potrafia sie naprawde cieszyc i jak to pieknie wyglada jak gonia koty
    Pogieło Cie?Mam psa ale widok jak goni kota wcale mnie nie cieszy wręcz przeciwnie staram sie jej tłumaczyć ,żeby nie zrobila nic kociowi (skoro masz piesia to wiesz czym może skończyc sie pojedynek?)

  13. #53

    Domyślnie

    Wiem wydrapanie oczu... ale tylko goni nie atakuje...

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    Wiem wydrapanie oczu... ale tylko goni nie atakuje...
    i zawał u kota

  15. #55

    Domyślnie

    Zaraz zawal... mozna powiedziec ze zwierzaki biegaja w ramach treningu...

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    Zaraz zawal... mozna powiedziec ze zwierzaki biegaja w ramach treningu...
    zaraz dostaniemy opiernicz

  17. #57
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    Wiem wydrapanie oczu... ale tylko goni nie atakuje...
    Nio to ja cie "pogonie " moją pepsi....ona tyż cie nie zaatakuje..ale co biedaku zrobisz z kopką
    Olkalybowa ona ma racje ....zawał masz murowany...no chyba ,że ten twardziel jestes i sie niczego nie boisz

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Cytat Napisał gogo5660
    Wiem wydrapanie oczu... ale tylko goni nie atakuje...
    Nio to ja cie "pogonie " moją pepsi....ona tyż cie nie zaatakuje..ale co biedaku zrobisz z kopką
    Olkalybowa ona ma racje ....zawał masz murowany...no chyba ,że ten twardziel jestes i sie niczego nie boisz
    Hmm trzeba by troszke potrenowac bo tak na sucho to raczej bede mial poszarpane portki

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    gogo po avatorku wnoszę,że dasz radę

  20. #60
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olkalybowa
    gogo po avatorku wnoszę,że dasz radę
    Avatorek to sciema

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony