PDA

Zobacz pełną wersję : rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

rasia
12-01-2010, 22:54
to jakis multifunkcjonalny ten stolarz :D :D :D

Już zrobił mi jedną szafę, ale zapomniałam wkleić zdjęcie... :oops: ... czeka Go jeszcze garderoba w holu, szafka podtelewizyjna, na buty... łazienka... :lol: :lol: :lol:

malka
12-01-2010, 22:54
ścianka wspinaczkowa będzie u mojego młodego :D

tak ,że za jakieś 23 lata zapraszam na testowanie :lol: :lol:

rasia
12-01-2010, 22:58
ścianka wspinaczkowa będzie u mojego młodego :D

tak ,że za jakieś 23 lata zapraszam na testowanie :lol: :lol:

O! :o Jak superancko!!! :D :D :D To za rok ja się wpraszam na testowanie! 8) ... za 23 to już mi balkonik wystarczy... :lol:

malka
12-01-2010, 22:59
balkoniki beda na wyposażeniu, postawię parę sztuk w holu :lol: :lol: :lol:

Elena76
12-01-2010, 23:01
balkoniki beda na wyposażeniu, postawię parę sztuk w holu :lol: :lol: :lol:

i wyścigi balkoników będziesz organizować :lol:

malka
12-01-2010, 23:26
no zrobimy geriatriabal :lol:

wu
13-01-2010, 10:54
dzień dobry
Rasia Ty się nie wstydź tylko fotki uzupełnij :lol:

Beauty
13-01-2010, 11:22
Rasiula czekamy na fotki....

Magi77
13-01-2010, 11:47
doberek

ja też bym chętnie fotki pooglądała :lol:

sure
13-01-2010, 14:13
ścianka wspinaczkowa będzie u mojego młodego :D

tak ,że za jakieś 23 lata zapraszam na testowanie :lol: :lol:

O! :o Jak superancko!!! :D :D :D To za rok ja się wpraszam na testowanie! 8) ... za 23 to już mi balkonik wystarczy... :lol:
a mnie tarasik! ;)

malgos2
13-01-2010, 14:29
no zrobimy geriatriabal :lol:

O, to juz niedlugo... :D

MonikaC
13-01-2010, 15:08
Czeeeeeść

aneta s
13-01-2010, 16:00
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Nefer
13-01-2010, 21:44
Buziaki z Mannheim. Jak wrócę to obejrzę mój dach, bo mnie nastraszyłaś :)

rasia
13-01-2010, 22:00
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

rasia
13-01-2010, 22:02
Buziaki z Mannheim. Jak wrócę to obejrzę mój dach, bo mnie nastraszyłaś :)

Ale Cię daaaleko wywiało! :o :wink: To wszystko przez tę zamieć śnieżną? :roll:

Buziaki cieplutkie... :D

Powiedz swoim chłopakom, żeby zajrzeli... masz ich do wyboru... do koloru... :wink: 8) ... szczęściara... :lol:

pasie
13-01-2010, 22:03
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

widziałam, superaśne :D :D :D

Rasia do Nitki się jutro wybieramy może też przyjedziesz :)

dorbie
13-01-2010, 22:05
He, he, u nas tez dowalilo sniegiem.
A ja projektuje sobie drugą częśc ogrodu :lol: I skusilam sie i zakupilam roslinki na allegro, tylko mam nadzieje ze nie przysla mi ich w te mrozy

rasia
13-01-2010, 22:07
He, he, u nas tez dowalilo sniegiem.
A ja projektuje sobie drugą częśc ogrodu :lol: I skusilam sie i zakupilam roslinki na allegro, tylko mam nadzieje ze nie przysla mi ich w te mrozy


Szalona!? :o A gdzie Ty je posadzisz w tą zimę? :roll: :wink:

Ps. Też bym już kupiła i nawet sadziła... :oops: 8) :lol:

rasia
13-01-2010, 22:10
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

widziałam, superaśne :D :D :D

Rasia do Nitki się jutro wybieramy może też przyjedziesz :)


Buuuuuuu.... :cry: :cry: :cry:

Jutro mam rano elektryków, a w południe przenosiny filtra do wody z poprzedniego miejsca zamieszkanka... A może Wy byście spotkały się u mnie? :roll: 8) W sumie macie mnie w połowie i Ty i Nitka... 8) :roll:

dobroszka
13-01-2010, 22:10
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

rasia
13-01-2010, 22:12
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

pasie
13-01-2010, 22:16
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

widziałam, superaśne :D :D :D

Rasia do Nitki się jutro wybieramy może też przyjedziesz :)


Buuuuuuu.... :cry: :cry: :cry:

Jutro mam rano elektryków, a w południe przenosiny filtra do wody z poprzedniego miejsca zamieszkanka... A może Wy byście spotkały się u mnie? :roll: 8) W sumie macie mnie w połowie i Ty i Nitka... 8) :roll:

buuuuuuuuuu :( :( :( :(

jedzieLidzia a ja dokładnie to zabieram się z Zuzą :lol: i robimy nalot na Nitkę :lol: 8) pomyśl cuś :P

dobroszka
13-01-2010, 22:16
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

Ale Ty mi trudne pytania zadajesz :lol: Jeszcze nieprędko niestety.Na razie czekam na weście słynnych Misiaczków , co mi w końcu strop ocieplą i sufity wyczarują. No i zaczynam zamawiac płytki wszelakie powoli :)

rasia
13-01-2010, 22:17
Siedząc na tym dachu wyobraziłam sobie weekend w Chorwacji... 8) 8) 8)

http://img191.imageshack.us/img191/6089/katamaran45r2573l400.jpg

dorbie
13-01-2010, 22:18
He, he, u nas tez dowalilo sniegiem.
A ja projektuje sobie drugą częśc ogrodu :lol: I skusilam sie i zakupilam roslinki na allegro, tylko mam nadzieje ze nie przysla mi ich w te mrozy


Szalona!? :o A gdzie Ty je posadzisz w tą zimę? :roll: :wink:

Ps. Też bym już kupiła i nawet sadziła... :oops: 8) :lol:

Bedą sobie stały w garazu, podobno tak sie da :lol: Iwuś tak robi.
W sumie mozna sobie pomarzyc powoli i poplanowac. Ja mam nadzieje ze gosc przysle mi roslinki jak mrozy zejda

dobroszka
13-01-2010, 22:18
Ale dlaczego tylko weekend???? Ja tam widzę całe dwa tygodnie 8) :D

rasia
13-01-2010, 22:20
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

Ale Ty mi trudne pytania zadajesz :lol: Jeszcze nieprędko niestety.Na razie czekam na weście słynnych Misiaczków , co mi w końcu strop ocieplą i sufity wyczarują. No i zaczynam zamawiac płytki wszelakie powoli :)

O! To najprzyjemniejszy etap wykończeniówki Cię czeka!!! ... zwłaszcza z Misiaczkami... :wink: :D :D :D

Wyślij mi jeszcze raz na priv linkę ratowniczą do swojej galerii, bo gdzieś mi wypadła z ręki... :oops: :(

rasia
13-01-2010, 22:22
Ale dlaczego tylko weekend???? Ja tam widzę całe dwa tygodnie 8) :D

Hmmmm... marzenie... 8) 8) 8) :roll:

dobroszka
13-01-2010, 22:22
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

Ale Ty mi trudne pytania zadajesz :lol: Jeszcze nieprędko niestety.Na razie czekam na weście słynnych Misiaczków , co mi w końcu strop ocieplą i sufity wyczarują. No i zaczynam zamawiac płytki wszelakie powoli :)

O! To najprzyjemniejszy etap wykończeniówki Cię czeka!!! ... zwłaszcza z Misiaczkami... :wink: :D :D :D

Wyślij mi jeszcze raz na priv linkę ratowniczą do swojej galerii, bo gdzieś mi wypadła z ręki... :oops: :(

Ale tam od dawna nie ma żadnych zdjęć nowych , chyba na dachówce się skończyło :oops: :oops:

rasia
13-01-2010, 22:25
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

Ale Ty mi trudne pytania zadajesz :lol: Jeszcze nieprędko niestety.Na razie czekam na weście słynnych Misiaczków , co mi w końcu strop ocieplą i sufity wyczarują. No i zaczynam zamawiac płytki wszelakie powoli :)

O! To najprzyjemniejszy etap wykończeniówki Cię czeka!!! ... zwłaszcza z Misiaczkami... :wink: :D :D :D

Wyślij mi jeszcze raz na priv linkę ratowniczą do swojej galerii, bo gdzieś mi wypadła z ręki... :oops: :(

Ale tam od dawna nie ma żadnych zdjęć nowych , chyba na dachówce się skończyło :oops: :oops:

Nooo nieee... :roll: :cry: :cry:

dobroszka
13-01-2010, 22:27
Rasiulku zapatrzyłam się na tę Twoją szafę , zapatrzyłam.... :oops: :oops: :D :D Coraz piękniściej Ci się w domu robi.Zazdraszczam jak nie wiem co :wink: :D

Dobrosiu! Złotko forumowe! Jak miło Cię widzieć!!! 8) :D :D Kiedy się przeprowadzacie? :roll: 8)

Ale Ty mi trudne pytania zadajesz :lol: Jeszcze nieprędko niestety.Na razie czekam na weście słynnych Misiaczków , co mi w końcu strop ocieplą i sufity wyczarują. No i zaczynam zamawiac płytki wszelakie powoli :)

O! To najprzyjemniejszy etap wykończeniówki Cię czeka!!! ... zwłaszcza z Misiaczkami... :wink: :D :D :D

Wyślij mi jeszcze raz na priv linkę ratowniczą do swojej galerii, bo gdzieś mi wypadła z ręki... :oops: :(

Ale tam od dawna nie ma żadnych zdjęć nowych , chyba na dachówce się skończyło :oops: :oops:

Nooo nieee... :roll: :cry: :cry:

Nie płakusiaj :roll: Jak mi powiesz co chcesz pooglądac to Ci mailem podeślę :wink: Choć od czasu jak byłas nic się nie zmieniło :roll:

rasia
13-01-2010, 22:29
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

widziałam, superaśne :D :D :D

Rasia do Nitki się jutro wybieramy może też przyjedziesz :)


Buuuuuuu.... :cry: :cry: :cry:

Jutro mam rano elektryków, a w południe przenosiny filtra do wody z poprzedniego miejsca zamieszkanka... A może Wy byście spotkały się u mnie? :roll: 8) W sumie macie mnie w połowie i Ty i Nitka... 8) :roll:

buuuuuuuuuu :( :( :( :(

jedzieLidzia a ja dokładnie to zabieram się z Zuzą :lol: i robimy nalot na Nitkę :lol: 8) pomyśl cuś :P

Pasiku, a do której będziecie napastować Nitkę? :roll: I czy z psicą jedziesz? :roll: :roll:

pasie
13-01-2010, 22:45
U mnie kuchnia i drzwi również wyjdą spod ręki jednego stolarza :wink: Rasia Wklejaj zdjecia :wink:

Wkleiłam... 8)

widziałam, superaśne :D :D :D

Rasia do Nitki się jutro wybieramy może też przyjedziesz :)


Buuuuuuu.... :cry: :cry: :cry:

Jutro mam rano elektryków, a w południe przenosiny filtra do wody z poprzedniego miejsca zamieszkanka... A może Wy byście spotkały się u mnie? :roll: 8) W sumie macie mnie w połowie i Ty i Nitka... 8) :roll:

buuuuuuuuuu :( :( :( :(

jedzieLidzia a ja dokładnie to zabieram się z Zuzą :lol: i robimy nalot na Nitkę :lol: 8) pomyśl cuś :P

Pasiku, a do której będziecie napastować Nitkę? :roll: I czy z psicą jedziesz? :roll: :roll:
Zuza podjeżdża o 10 i śmigamy do NItki, jadę SAMA :lol: :lol: :lol:

TomKa
13-01-2010, 23:31
rasia, skromna jesteś, a szafa wyszła superaśnie. A Młody na tym dachu, hmm ...

rasia
13-01-2010, 23:42
rasia, skromna jesteś, a szafa wyszła superaśnie. A Młody na tym dachu, hmm ...

:lol: ... nie wiem czy dobrze widać, ale wlazł na ten dach w koszulce bez rękawów... :lol:

TomKa
13-01-2010, 23:54
ależ ja dokładnie to widzę :wink: :roll: :lol:

a te wusiowe faworki bedziesz robić? czy jadłaś?

rasia
13-01-2010, 23:56
ależ ja dokładnie to widzę :wink: :roll: :lol:

a te wusiowe faworki bedziesz robić? czy jadłaś?

Marzę, żeby zrobić... 8) Kiedyś, raz w życiu udało mi się zrobić na prawdę dobre faworki... 8) ... ale było to baaardzo dawno temu... :-?

TomKa
14-01-2010, 00:27
a ja jak wspomnę swoje ostatnie, może przedostatnie to śmiać mi się chce :lol: :lol: :lol:!!! Za cegły mogły robić z pewnością :lol: :lol:

malgos2
14-01-2010, 00:45
a ja jak wspomnę swoje ostatnie, może przedostatnie to śmiać mi się chce :lol: :lol: :lol:!!! Za cegły mogły robić z pewnością :lol: :lol:

Dzieki Ci o dobra kobieto, ze nie tylko mnie nie wyszly. :lol: :lol: :lol:

wu
14-01-2010, 07:52
dzień dobry
Rasia szafa cudniasta :lol: i przepis tam wylądował :o a z tego przepisu naprawdę pyszniaste wychodzą tylko jak mówię tak ciasto zrobić żeby było twardawe i elastyczne jak coś smietany dodać tak żeby sie dało wałkować bez podsypywania mąką bo jak sie podsypuje to robią sie twarde cieniusieńko rozwałkować i nie ma siły żeby nie wyszły :D

a tak na boku w sobotę robię faworki kto chętny zapraszam :lol: :lol: :lol:

Magi77
14-01-2010, 08:10
doberek :P

pięknie tam Rasiu u Ciebie :P
ogólnie piękna ta zima za miastem :P

markoto
14-01-2010, 08:18
Rasiu cudnie tam u ciebie dom piekny z czapeczka i bez :)

Szafa ekstra :)

acca5
14-01-2010, 09:38
A czy ja mogę prosić o fotkę szafy z otwartymi drzwiami, co jest na dole-cokół- z czego czy ona jest podświetlona?czy to MDF?

Malutka_
14-01-2010, 11:56
witam,
rasia jakie to umywaleczki na gorze zainstalowalas? bardzo mi się podobaja, czy dechy na schodku sa w tym samym kolorze co w salonie?

rasia
14-01-2010, 13:04
dzień dobry
Rasia szafa cudniasta :lol: i przepis tam wylądował :o a z tego przepisu naprawdę pyszniaste wychodzą tylko jak mówię tak ciasto zrobić żeby było twardawe i elastyczne jak coś smietany dodać tak żeby sie dało wałkować bez podsypywania mąką bo jak sie podsypuje to robią sie twarde cieniusieńko rozwałkować i nie ma siły żeby nie wyszły :D

a tak na boku w sobotę robię faworki kto chętny zapraszam :lol: :lol: :lol:

Hmmmm.... 8) ... aleee kusisz Kusicielko! 8) :D :D

rasia
14-01-2010, 13:05
doberek :P

pięknie tam Rasiu u Ciebie :P
ogólnie piękna ta zima za miastem :P

Magi, a u Ciebie to nie??? Wszędzie pięknie... 8)

rasia
14-01-2010, 13:07
Rasiu cudnie tam u ciebie dom piekny z czapeczka i bez :)

Szafa ekstra :)

Jak dobrze, że ja tą czapeczkę wczoraj mu strzepałam! Wczoraj prawie odwilż, a w nocy -12 stopni... to bym miała dopiero warstwę lodu na dachu! :roll: :-?

wu
14-01-2010, 13:08
Rasia no robię co mogę :lol: :lol: :lol:

rasia
14-01-2010, 13:22
A czy ja mogę prosić o fotkę szafy z otwartymi drzwiami, co jest na dole-cokół- z czego czy ona jest podświetlona?czy to MDF?

Witaj Acca5 w moich progach i komentach... 8) :D :D

Cokół i górna listwa to coś jak nierdzewka, a fronty są z tego samego materiału co fronty szafek w kuchni... :D ... nie, podświetlona nie jest, tylko odbija się w niej żarówka, która wisi na przeciwko... :)
A w środku... normalne półki po prawej i w obu górnych częściach, a po lewej drążek... taki nie wiadomo po co... :roll: :wink: , bo w tej części jest schowana cała rozdzielnia elektryczna...

Magi77
14-01-2010, 13:25
doberek :P

pięknie tam Rasiu u Ciebie :P
ogólnie piękna ta zima za miastem :P

Magi, a u Ciebie to nie??? Wszędzie pięknie... 8)

no też pięknie, ale mało to widzę :roll:
rano ciemno jak wyjeżdzam i prawie ciemno jak wracam :roll:

rasia
14-01-2010, 14:04
witam,
rasia jakie to umywaleczki na gorze zainstalowalas? bardzo mi się podobaja, czy dechy na schodku sa w tym samym kolorze co w salonie?

Witaj Malutka! Umywalki u Młodych są z Roca seria Hall, tak jak kibelek i bidet... moim zdaniem mają jedną wadę... są zbyt płytkie i przy dużym ciśnieniu wody i tej baterii, którą ja zamontowałam, można sobie ochlapać brzuszek... :roll: :wink: :lol:

rasia
14-01-2010, 14:06
doberek :P

pięknie tam Rasiu u Ciebie :P
ogólnie piękna ta zima za miastem :P

Magi, a u Ciebie to nie??? Wszędzie pięknie... 8)

no też pięknie, ale mało to widzę :roll:
rano ciemno jak wyjeżdzam i prawie ciemno jak wracam :roll:

Ale za to jak pracuje wyobraźnia... 8) :D :D

Ps. Musisz wziąć urlop! 8)

rasia
14-01-2010, 14:17
Rasia no robię co mogę :lol: :lol: :lol:

Będę obok Ciebie co prawda przejeżdżać, ale dopiero w następną sobotę... i to z całą zgrają rodzinną... więc trudno... muszę obejść się smakiem... :( ... albo spróbować sama zrobić! 8) :D :D

wu
14-01-2010, 14:20
to spróbuj zrobić w ta sobotę jakby nie daj Bozia nie wyszły to pomyślimy 8) :lol: :lol: :lol:

Arnika
14-01-2010, 14:20
No to nie ma siły. Trzeba zajrzeć.

Do mnie z trasy masz bliżej.


To co widzimy się?

rasia
14-01-2010, 14:29
No to nie ma siły. Trzeba zajrzeć.

Do mnie z trasy masz bliżej.


To co widzimy się?

Wiecie, że ja pierwsza do odwiedzin... 8) , tylko że tym razem to będziemy pędzić na złamanie karku.../oby nie/, bo Młody pisze w sobotę rano olimpiadę, a Księciunio w niedzielę wyjeżdża do Mediolanu... tylko że z Wiednia... :-?

rasia
14-01-2010, 14:30
Ale, ale dwa tygodnie później... wypoczęta... zrelaksowana... wyśmigana... :wink: :lol: :lol: ... czemu by nie? :roll: :lol: :lol:

kaśka maciej
14-01-2010, 14:31
Chcialam powiedzieć, ze jak do Wusi Ci blisko i do Arniki, to do mnie również 8)
Pogadamy o starych rowerach :lol:

DarioAS
14-01-2010, 14:34
dzień dobry 8)

aniawmuratorze
14-01-2010, 14:36
cześć i czołem :D

Arnika
14-01-2010, 14:38
Ale, ale dwa tygodnie później... wypoczęta... zrelaksowana... wyśmigana... :wink: :lol: :lol: ... czemu by nie? :roll: :lol: :lol:


To zapraszam serdecznie.

To już do domku kawę i czajnik wyniosę.

acca5
14-01-2010, 14:40
dzięki za info, twoje szarości są super- ja robię szara górę- 70 m2 salon-tylko na razie zakupiłam płytki- całość czeka-stąd zainteresowanie szarą szafą.
gratuluje konsekwencji z szarym-mi to nie wyszło zwłaszcza na dole- tylko łazienka dla gości :D ale podglądam twój wątek regularnie :) :wink:

Beauty
14-01-2010, 14:45
[

:lol: ... nie wiem czy dobrze widać, ale wlazł na ten dach w koszulce bez rękawów... :lol:

No właśnie też mi sie tak wydawało.Myślałam ,że to jakiś fotomontaż :lol: :lol: Rasiu ,ale szafa super wyszła ,gratuluje konsekwencji i spójności :wink:

rasia
14-01-2010, 14:56
dzięki za info, twoje szarości są super- ja robię szara górę- 70 m2 salon-tylko na razie zakupiłam płytki- całość czeka-stąd zainteresowanie szarą szafą.
gratuluje konsekwencji z szarym-mi to nie wyszło zwłaszcza na dole- tylko łazienka dla gości :D ale podglądam twój wątek regularnie :) :wink: Ogromnie mi miło i zapraszam do wypowiedzi, również tych krytycznych... :roll: :wink: No i pokaż proszę te swoje szarości.... 8) 8) 8)

rasia
14-01-2010, 14:58
Ale, ale dwa tygodnie później... wypoczęta... zrelaksowana... wyśmigana... :wink: :lol: :lol: ... czemu by nie? :roll: :lol: :lol:


To zapraszam serdecznie.

To już do domku kawę i czajnik wyniosę.

Muszę poprosić Wusię o zrobienie jakiejś mapki... tak mi się łatwiej to zaplanuje... Chociaż, tak już całkiem serio, to planowałam zrobić taki tour de Śląsk i Małopolska wczesną wiosną... 8) :D :D :oops:

MonikaC
14-01-2010, 15:04
Dzień doberek

rasia
14-01-2010, 15:05
Dzień doberek

Hej Monia! :D
Już po pracy? :roll:

aniawmuratorze
14-01-2010, 15:08
Twoje młode to lubi ekstremalne wyzwania tak jak mamusia zresztą :lol:

rasia
14-01-2010, 15:32
[

:lol: ... nie wiem czy dobrze widać, ale wlazł na ten dach w koszulce bez rękawów... :lol:

No właśnie też mi sie tak wydawało.Myślałam ,że to jakiś fotomontaż :lol: :lol: Rasiu ,ale szafa super wyszła ,gratuluje konsekwencji i spójności :wink:

Zdarza się Młodemu też czasem wyjść boso, ale wtedy szybciutko wraca... :lol:

Ja konsekwentna nigdy tak do końca chyba nie byłam... w garderobie przemycę antracyt... :wink: :lol: :lol:

rasia
14-01-2010, 15:34
Twoje młode to lubi ekstremalne wyzwania tak jak mamusia zresztą :lol:

Cześć Ania! :D

Dzisiaj na ten przykład miałam ekstremalny skurcz przełyku, albo inszą inszość... i ekstremalnie nie mogłam oddychać... śmiesznie było... co się naklęłam, to moje... :wink: :lol: :lol:

MonikaC
14-01-2010, 15:37
Dzień doberek

Hej Monia! :D
Już po pracy? :roll:

Tak, wyszłam o 14 i za to ją kocham :)

mayadaski
14-01-2010, 15:44
Hej Rasia,

Ale pieknie u Ciebie :lol: :lol: bajkowo w tym sniegu...podoba mi sie czapa na plocie...cool!!
:wink:

Maja

MonikaC
14-01-2010, 16:11
Rasia a ty nie masz nic lepszego do roboty jak łażenie po dachu????


ps

pięęęęknie jest!!!!

Malutka_
14-01-2010, 16:50
Rasia no robię co mogę :lol: :lol: :lol:

Będę obok Ciebie co prawda przejeżdżać, ale dopiero w następną sobotę... i to z całą zgrają rodzinną... więc trudno... muszę obejść się smakiem... :( ... albo spróbować sama zrobić! 8) :D :D
jesli masz na mysli faworki, to ja psychicznie nastrajam sie na robienie w sobote, wiec zapraszam :)

wu
14-01-2010, 20:23
Rasia słuchaj ja nie widzę przeszkód mówisz kiedy przyjeżdżasz robię mapkę i faworki i tura też możemy zrobić :lol:

rasia
14-01-2010, 21:28
Rasia słuchaj ja nie widzę przeszkód mówisz kiedy przyjeżdżasz robię mapkę i faworki i tura też możemy zrobić :lol:

Wusia, mapę szykuj i daj na siebie namiary na priv... :wink:

wu
14-01-2010, 21:32
Rasieńko to mi zapodaj kogo odwiedzać bedziesz to Ci kolejność uszykuję :lol: :lol: :lol:

rasia
14-01-2010, 21:37
Rasia no robię co mogę :lol: :lol: :lol:

Będę obok Ciebie co prawda przejeżdżać, ale dopiero w następną sobotę... i to z całą zgrają rodzinną... więc trudno... muszę obejść się smakiem... :( ... albo spróbować sama zrobić! 8) :D :D
jesli masz na mysli faworki, to ja psychicznie nastrajam sie na robienie w sobote, wiec zapraszam :)

A mnie w sobotę nie ma, to dopiero w niedzielę popróbuję... :D

A wcześniej poczytam jak Wam wyszło... :lol:

efilo
14-01-2010, 22:29
Pamiętaj ze ja tez ci nie przepuszcze :D

Nefer
15-01-2010, 00:20
Szafa superancka :)

Magi77
15-01-2010, 07:22
doberek :D

Rasiu a kiedy tour dookoła wawy??

markoto
15-01-2010, 07:48
Pamiętaj ze ja tez ci nie przepuszcze :D


i ja i ja :)

wu
15-01-2010, 08:33
dzień dobry
no to ja jako mianowany przez Rasię planista Rasiowego turu przyjmuję zgłoszenia chętnych celem zaplanowania trasy optymalnej :lol: :lol: :lol:

markoto
15-01-2010, 08:35
trasa optymalna byla juz ustalona :)

Iza
Wusia
Kaska
Marta
Arnika
Malka
Marys
Efi
Malgos

wu
15-01-2010, 08:42
nie wiem jak z Izą bo wczoraj sms-ka Jej posłałam i nie odpowiedziała chyba mnie już nie lubi albo jak :(

markoto
15-01-2010, 08:45
Moze nie slyszala albo co, nie wyciagaj zbyt pochopnych wnioskow :)

nitubaga
15-01-2010, 13:23
cze Rasiulka :)

słuchaj kochana.... ja w sprawie tej szufelki... bo właśnie doczytałam, ze ta moja choć identico jak pokazała Efi to jednak z bema nie jest. Z tym, ze wygląda tak samiouteńko i jest brązowa bo mnie taka pasowała do szafy :)


.... ale patrząc na Twoją szafę... to ta moja to taka licha jest :D super :)

wu
15-01-2010, 13:27
Martuś i co od wczoraj telefonu nie widziała :wink: :lol:

rasia
15-01-2010, 13:40
Martuś i co od wczoraj telefonu nie widziała :wink: :lol:

Wusiu, może zgubiła telefonik? Do marca się znajdzie... 8)

Opowiem Ci historyjkę... Moja Młoda zgubiła telefon... właśnie przy pierwszych dużych opadach śniegu... byłam przekonana, że w ogrodzie podczas zabawy z psami... i co... przegrabiłam wydawało mi się cały śnieg... i nic, telefon jeszcze przez tydzień się zgłaszał, ale Młoda Bestyja wyłączyła dzwonek... :-? ... dopiero w pierwszy dzień świąt, po dwóch tygodniach od zgubienia, brat Księciuniowy znalazł telefonik w błocie pośniegowym... :-? Rozebraliśmy, wysuszyliśmy i ... działa! :lol:

wu
15-01-2010, 14:13
no opcja może być taka że jak dostała przeczytała odpisac nie miała czasu od razu a potem zapomniała :roll: trza sie jako pocieszyć nie :lol:

MonikaC
15-01-2010, 15:13
dzień dobry

rasia
15-01-2010, 20:59
Dobry wieczór powiem i znikam... :roll:

malka
15-01-2010, 21:07
Martuś i co od wczoraj telefonu nie widziała :wink: :lol:

Wusiu, może zgubiła telefonik? Do marca się znajdzie... 8)

Opowiem Ci historyjkę... Moja Młoda zgubiła telefon... właśnie przy pierwszych dużych opadach śniegu... byłam przekonana, że w ogrodzie podczas zabawy z psami... i co... przegrabiłam wydawało mi się cały śnieg... i nic, telefon jeszcze przez tydzień się zgłaszał, ale Młoda Bestyja wyłączyła dzwonek... :-? ... dopiero w pierwszy dzień świąt, po dwóch tygodniach od zgubienia, brat Księciuniowy znalazł telefonik w błocie pośniegowym... :-? Rozebraliśmy, wysuszyliśmy i ... działa! :lol:

to tak jak z moją słuchawką :lol: :lol: tyle,że znalazł ją Yanek w trawie, jak łaty z auta wyciągali :lol: i też działa

Gwoździk
15-01-2010, 21:20
... to tak jak z moim pierwszym psem ... znalazłem go .... jak szedłem po masło do sklepu .... i działał przez wiele lat :wink:


cześć rasia :lol:

malka
15-01-2010, 21:30
... to tak jak z moim pierwszym psem ... znalazłem go .... jak szedłem po masło do sklepu .... i działał przez wiele lat :wink:


cześć rasia :lol:

o ja tak jak Ty z psem z mężem miałam ....i nadal działa :lol:

Arnika
15-01-2010, 21:33
Martuś i co od wczoraj telefonu nie widziała :wink: :lol:

Wusiu, może zgubiła telefonik? Do marca się znajdzie... 8)

Opowiem Ci historyjkę... Moja Młoda zgubiła telefon... właśnie przy pierwszych dużych opadach śniegu... byłam przekonana, że w ogrodzie podczas zabawy z psami... i co... przegrabiłam wydawało mi się cały śnieg... i nic, telefon jeszcze przez tydzień się zgłaszał, ale Młoda Bestyja wyłączyła dzwonek... :-? ... dopiero w pierwszy dzień świąt, po dwóch tygodniach od zgubienia, brat Księciuniowy znalazł telefonik w błocie pośniegowym... :-? Rozebraliśmy, wysuszyliśmy i ... działa! :lol:

to tak jak z moją słuchawką :lol: :lol: tyle,że znalazł ją Yanek w trawie, jak łaty z auta wyciągali :lol: i też działa


Byłam przy tym...



Malka nie kłamie....


Znalazł Janek słuchawkę i oddał Jej i... działała :wink:

rasia
15-01-2010, 21:40
Martuś i co od wczoraj telefonu nie widziała :wink: :lol:

Wusiu, może zgubiła telefonik? Do marca się znajdzie... 8)

Opowiem Ci historyjkę... Moja Młoda zgubiła telefon... właśnie przy pierwszych dużych opadach śniegu... byłam przekonana, że w ogrodzie podczas zabawy z psami... i co... przegrabiłam wydawało mi się cały śnieg... i nic, telefon jeszcze przez tydzień się zgłaszał, ale Młoda Bestyja wyłączyła dzwonek... :-? ... dopiero w pierwszy dzień świąt, po dwóch tygodniach od zgubienia, brat Księciuniowy znalazł telefonik w błocie pośniegowym... :-? Rozebraliśmy, wysuszyliśmy i ... działa! :lol:

to tak jak z moją słuchawką :lol: :lol: tyle,że znalazł ją Yanek w trawie, jak łaty z auta wyciągali :lol: i też działa

Tylko jak pomyślę, że ta komórka leżała dwa tygodnie w śniegu, mrozie, a potem w błocie... to do tej pory nie mogę w to uwierzyć... :roll:

Malciu, a badałaś Młodemu hormony?

rasia
15-01-2010, 21:44
... to tak jak z moim pierwszym psem ... znalazłem go .... jak szedłem po masło do sklepu .... i działał przez wiele lat :wink:


cześć rasia :lol:

o ja tak jak Ty z psem z mężem miałam ....i nadal działa :lol:

A wiesz, że ja też... :roll: ...kurcze dwie dychy już i jeszcze dycha... :wink: :lol: :lol:

sure
15-01-2010, 21:46
... to tak jak z moim pierwszym psem ... znalazłem go .... jak szedłem po masło do sklepu .... i działał przez wiele lat :wink:


cześć rasia :lol:

o ja tak jak Ty z psem z mężem miałam ....i nadal działa :lol:

A wiesz, że ja też... :roll: ...kurcze dwie dychy już i jeszcze dycha... :wink: :lol: :lol:
8)
mój również... i też znaleziony! ;)

Malutka_
15-01-2010, 22:34
dobry wieczór, no ja nie miałam nigdy takich przeżyć.
Rasia, jak się spisują Twoje okna przesuwne balkonowe?

rasia
15-01-2010, 22:42
dobry wieczór, no ja nie miałam nigdy takich przeżyć.
Rasia, jak się spisują Twoje okna przesuwne balkonowe?

Przesuwane są booooskie! 8) Teraz tylko je otwieram, gdy wypuszczam psy do ogrodu... :D

malgos2
16-01-2010, 00:05
trasa optymalna byla juz ustalona :)

Iza
Wusia
Kaska
Marta
Arnika
Malka
Marys
Efi
Malgos

Do mnie tak skacowana przyjedzie, ze nie bedzie mogla patrzec nawet na amol. :lol: :lol: :lol:

rasia
16-01-2010, 08:33
trasa optymalna byla juz ustalona :)

Iza
Wusia
Kaska
Marta
Arnika
Malka
Marys
Efi
Malgos

Do mnie tak skacowana przyjedzie, ze nie bedzie mogla patrzec nawet na amol. :lol: :lol: :lol:

Jaka skacowana??? Toż ja będę brumem się turować, to dopiero jak do ciebie dojadę, to go zaparkuję i po bożemu się napiję!!! :lol: :lol: :lol:

kamyk68
16-01-2010, 08:43
a kiedy taka traska :o

rasia
16-01-2010, 09:20
a kiedy taka traska :o

Jedziesz ze mną Kamyczku? :roll: 8) :lol: :lol:

Beauty
16-01-2010, 09:27
Rasiu mam pytanie ,czy wnęki w oknach dachowych masz malowane na biało ,czy w kolorze ścian?

kamyk68
16-01-2010, 09:44
a kiedy taka traska :o

Jedziesz ze mną Kamyczku? :roll: 8) :lol: :lol:


z chęcią miłą :lol:

zuz@nka
16-01-2010, 09:50
Rasiuleńko - dzień doberek :D :D :D

widzę że trasę szykujesz a do Nitki nie dostrałaś :(

a myślałam że się obaczymy :wink:

malgos2
16-01-2010, 13:47
trasa optymalna byla juz ustalona :)

Iza
Wusia
Kaska
Marta
Arnika
Malka
Marys
Efi
Malgos

Do mnie tak skacowana przyjedzie, ze nie bedzie mogla patrzec nawet na amol. :lol: :lol: :lol:

Jaka skacowana??? Toż ja będę brumem się turować, to dopiero jak do ciebie dojadę, to go zaparkuję i po bożemu się napiję!!! :lol: :lol: :lol:

Nooooo, to rozumiem. :lol: 8)

wu
16-01-2010, 20:04
dobry wieczór
Małgoś ale wiesz to bedzie dopiero dziewiątego dnia turu :lol: :lol: :lol:

malgos2
16-01-2010, 20:06
dobry wieczór
Małgoś ale wiesz to bedzie dopiero dziewiątego dnia turu :lol: :lol: :lol:

Juz czekam od pazdziernika to te 9 dni jakos przezyje. :roll:

wu
16-01-2010, 20:16
nie tylko TY czeaksz :roll:

malgos2
16-01-2010, 20:54
Jak juz ja dorwiemy, to tournee na pewno w 9 dniach sie nie zamknie. :lol: :lol: :lol:

aniawmuratorze
16-01-2010, 20:57
biedna Rasia :lol:

aniawmuratorze
16-01-2010, 20:57
chociaz trochę jej zazdroszczę 8)

malgos2
16-01-2010, 20:59
Nie zazdrosc tylko zabierz sie z nia. :lol:

aniawmuratorze
16-01-2010, 21:04
Nie zazdrosc tylko zabierz sie z nia. :lol:
gdybym tylko mogła :roll:
ale z czterema ogonami to już nie takie proste

nitubaga
17-01-2010, 08:58
Nie zazdrosc tylko zabierz sie z nia. :lol:
gdybym tylko mogła :roll:
ale z czterema ogonami to już nie takie proste


to ogony zostaw z psem :)


powiedziała ta która ostatnio nawaliła :)

Gosiek33
17-01-2010, 10:05
Aniu już cztery ogony masz :o

rasia
17-01-2010, 10:36
Dzień dobry Forumki! :D

Muszę Wam powiedzieć, że Chłopaki z PERFECTU, mimo, że już dawno nie wyglądają jak "chłopaki", to nadal potrafią dać czadu na rockowo!!! 8) :D :D :D

Elena76
17-01-2010, 11:00
Dzień dobry Forumki! :D

Muszę Wam powiedzieć, że Chłopaki z PERFECTU, mimo, że już dawno nie wyglądają jak "chłopaki", to nadal potrafią dać czadu na rockowo!!! 8) :D :D :D

Dzień dobry Rasiu :)

W Parku byłaś czy jak? 8) :wink:

rasia
17-01-2010, 11:15
Rasiu mam pytanie ,czy wnęki w oknach dachowych masz malowane na biało ,czy w kolorze ścian?

W każdym pokoju inaczej... :lol: Ale oprócz mojej sypialni, gdzie mam tylko jeden kolor wszędzie, we wnękach również, to w pozostałych pokojach jest pomalowane na zasadzie kontrastu: ściana niebieska - wnęki białe, ściana biała - wnęki niebieskie... :D :D :D

rasia
17-01-2010, 11:20
Dzień dobry Forumki! :D

Muszę Wam powiedzieć, że Chłopaki z PERFECTU, mimo, że już dawno nie wyglądają jak "chłopaki", to nadal potrafią dać czadu na rockowo!!! 8) :D :D :D

Dzień dobry Rasiu :)

W Parku byłaś czy jak? 8) :wink:

Nieee... :( ... w Hiltonie... :wink: :lol: :lol:

rasia
17-01-2010, 11:21
a kiedy taka traska :o

Jedziesz ze mną Kamyczku? :roll: 8) :lol: :lol:


z chęcią miłą :lol:

No to umowa stoi! :lol: :lol: :lol: Marzec Ci pasi? :roll: 8)

rasia
17-01-2010, 11:23
Rasiuleńko - dzień doberek :D :D :D

widzę że trasę szykujesz a do Nitki nie dostrałaś :(

a myślałam że się obaczymy :wink:

Nie dałam rady... :( Miałam dwa spotkania nie do przełożenia... :( Bardzo mi żal... :cry:

zuz@nka
17-01-2010, 11:26
Rasiuleńko - dzień doberek :D :D :D

widzę że trasę szykujesz a do Nitki nie dostrałaś :(

a myślałam że się obaczymy :wink:

Nie dałam rady... :( Miałam dwa spotkania nie do przełożenia... :( Bardzo mi żal... :cry:

następnym razem wpadnę i wyciagnę za kucyka :wink:

a jest za co ciagnąć :D :D

kamyk68
17-01-2010, 11:30
a kiedy taka traska :o

Jedziesz ze mną Kamyczku? :roll: 8) :lol: :lol:


z chęcią miłą :lol:

No to umowa stoi! :lol: :lol: :lol: Marzec Ci pasi? :roll: 8)


Pasi :D

Elena76
17-01-2010, 12:21
Dzień dobry Forumki! :D

Muszę Wam powiedzieć, że Chłopaki z PERFECTU, mimo, że już dawno nie wyglądają jak "chłopaki", to nadal potrafią dać czadu na rockowo!!! 8) :D :D :D

Dzień dobry Rasiu :)

W Parku byłaś czy jak? 8) :wink:

Nieee... :( ... w Hiltonie... :wink: :lol: :lol:

Też nieźle 8) :lol:

Arnika
17-01-2010, 16:04
Witam się :P


To kiedy przyjeżdżasz?

wu
17-01-2010, 18:06
dobry wieczór
o tak Rasię jest za co ciągnąć :lol: :lol: :lol:

Arnika
17-01-2010, 18:11
Wusia za coooooooooooooooo???????????????????

malgos2
17-01-2010, 18:13
Za hery. :lol: :lol: :lol:

wu
17-01-2010, 18:15
w ogromnej ilości :lol: :lol: :lol:

rasia
17-01-2010, 18:31
:lol: :lol: :lol: Można ciągnąć... bo mnie to nie boli... :D :D :D

Arniko, w marcu tur się zapowiada... 8) :D Niech trochę te śniegi stopnieją... :D

Arnika
17-01-2010, 18:41
:D :D :D

:oops: To wpadniesz do mnie??? :roll: :oops:

rasia
17-01-2010, 18:53
:D :D :D

:oops: To wpadniesz do mnie??? :roll: :oops:

OCZYWIŚCIE! :D Jesteś dokładnie w centrum planu! 8) :
trasa optymalna byla juz ustalona :)

Iza
Wusia
Kaska
Marta
Arnika
Malka
Marys
Efi
Malgos 8)

Arnika
17-01-2010, 18:56
No to zapraszam na mój plac budowy :P

Może zdążę zrobić do marca wylewki....

malgos2
17-01-2010, 19:17
Najlepiej, zebys Rasia wszystkie laski do mnie zabrala po drodze. :lol: :lol: :lol:

Arnika
17-01-2010, 19:18
Małgoś... do Ciebie to i tak przyjadę.... :wink:


















Nie znasz dnia ani godziny......

malgos2
17-01-2010, 19:38
Odgrazanki - cacanki. :-?

Elena76
17-01-2010, 20:04
Rasiu, niezłe tournee przed Tobą :lol:

Nelli Sza
17-01-2010, 20:25
A do mnie, a do mnie???
To tylko 30km za efilką
W każdym razie zapraszam Ciebie i wszystkich!
:D

kamyk68
17-01-2010, 20:30
Raśka to na ile my wyjeżdzamy :roll:

wu
17-01-2010, 20:34
Kamyś jak doliczymy Nelli to 10 dni :lol: :lol: :lol:

kamyk68
17-01-2010, 20:36
Kamyś jak doliczymy Nelli to 10 dni :lol: :lol: :lol:



to siem nazywa delegacja :lol: :lol: :lol:

Arnika
17-01-2010, 20:36
Ale ja to troszkę gaduła jestem :oops:
To nie wiem, czy jeden dzień wystarczy......

kamyk68
17-01-2010, 20:41
Ale ja to troszkę gaduła jestem :oops:
To nie wiem, czy jeden dzień wystarczy......



w takim razie czas listę zamknąć :wink:

Arnika
17-01-2010, 20:43
Kamyk nie bój się :roll: :lol:

kamyk68
17-01-2010, 20:45
Kamyk nie bój się :roll: :lol:


Ja siem nie boję tylko jak na miesiąc mamy z Raśką jechać to kto mi budowy będzie pilnował :lol:

rasia
17-01-2010, 20:46
Raśka to na ile my wyjeżdzamy :roll: Kamyczku, znając Cię, to tydzień nam wystarczy jak nic... :wink: :lol: :lol:

malgos2
17-01-2010, 20:47
Kamyś jak doliczymy Nelli to 10 dni :lol: :lol: :lol:

Te uwazaj, u mnie musi byc co najmniej 1 dzien na kaca. 8)

kamyk68
17-01-2010, 20:48
cuś mi siem wydaje że to jakiś extreem bedzie :wink: :lol: :lol: :lol:

rasia
17-01-2010, 20:52
cuś mi siem wydaje że to jakiś extreem bedzie :wink: :lol: :lol: :lol:

Znaczy się to, co tygrysy lubią najbardziej..... mraaauuu.... 8) 8) :lol: :lol:

wu
17-01-2010, 20:52
no ale już się doczekać tego ekstrema nie mogiem :lol: :lol: :lol:

Arnika
17-01-2010, 20:54
Rasia.... a możesz datę sprecyzować???????????????

malgos2
17-01-2010, 20:55
Szczerze, to biorac pod uwage historie podrozy naszych Panstwa na forumowe meetingi to kaktus mi wyrosnie, jak doopencje rusza. :lol: :lol: :lol:

A do Wrocka to przyjechali na parapetowe. :cry: :cry: :cry:

Arnika
17-01-2010, 20:58
Małgoś u Ciebie też nie mało osób było.....

rasia
17-01-2010, 20:58
Szczerze, to biorac pod uwage historie podrozy naszych Panstwa na forumowe meetingi to kaktus mi wyrosnie, jak doopencje rusza. :lol: :lol: :lol:

A do Wrocka to przyjechali na parapetowe. :cry: :cry: :cry:

Małgoś, nie pesymizuj mi tu... :-? Ja już nie mogę się doczekać tego tura! 8) :D :D



Arniko, nie mogę, bo jeszcze muszę się z Kamyczkiem podogadywać... :wink: :D

malgos2
17-01-2010, 21:00
Rasia, ale to nie od niedoczekania sie czlowiek spotyka. :lol: :lol: :lol:

kamyk68
17-01-2010, 21:02
a mi to wsjo ryba 8) Rasia




taki zarobiony jestem :lol: :lol: :lol:

Nelli Sza
17-01-2010, 21:33
No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

malgos2
17-01-2010, 21:36
No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

Wtedy jest u mnie franiowka. :evil: :evil: :evil:

rasia
17-01-2010, 21:38
No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

Wtedy jest u mnie franiowka. :evil: :evil: :evil:

Spoko Małgoś... 8) U Nelli możemy być rano... i ją potem porwać... :lol:

rasia
17-01-2010, 21:39
Malgoś, a Ta Franiówka to już serio, serio? :roll: Bo to ustala nam termin z tury z Kamyczkiem! :lol: :lol: :lol:

malgos2
17-01-2010, 21:47
Malgoś, a Ta Franiówka to już serio, serio? :roll: Bo to ustala nam termin z tury z Kamyczkiem! :lol: :lol: :lol:

No jak dla mnie to jak najbardziej. 8)

Nelli Sza
17-01-2010, 21:48
No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

Wtedy jest u mnie franiowka. :evil: :evil: :evil:

SERIO????????????????????????
:lol: :lol: :lol:

Nelli Sza
17-01-2010, 21:48
No i masz, wyszło, że nie doczytałam :roll: :wink:

Nelli Sza
17-01-2010, 21:50
No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

Wtedy jest u mnie franiowka. :evil: :evil: :evil:

Spoko Małgoś... 8) U Nelli możemy być rano... i ją potem porwać... :lol:
O, to, to, to :P

Nelli Sza
17-01-2010, 21:57
[quote=Nelli Sza]No, ale czekajcie, jak lecicie od efilki do małgoś, czyli na Kraków, to będziecie mnie mijać, czyli, że nie macie wyjścia.
Wiem, że dobrze mi się gada, ale ja na serio bardzo serdecznie zapraszam! :D
Może 20 marca, w sobotę? 8)

Wtedy jest u mnie franiowka. :evil: :evil: :evil:

Spoko Małgoś... 8) U Nelli możemy być rano... i ją potem porwać... :lol:

Zgodnie z moim nickiem :D :wink:
Lepsza Rasia i Kamyk od Arabów :o :lol: :lol: :lol:

Nelli Sza
17-01-2010, 22:14
Jak mnie malka namierzy to znów zapyta co brałam :o :D a ja tu o suchym pysku :( tylko, że stresa mam i to są skutki uboczne :lol:

no dawno się tak nie rozgadalam :wink:

malgos2
17-01-2010, 22:21
Jak mnie malka namierzy to znów zapyta co brałam :o :D a ja tu o suchym pysku :( tylko, że stresa mam i to są skutki uboczne :lol:

no dawno się tak nie rozgadalam :wink:

A co Ty masz za stresa kochana? :roll:

Nelli Sza
17-01-2010, 22:37
szkolnego :o :wink:
Imperaz się szykuje i jestem odpowiedzialna za wszystko :roll:
od żarełka, przez występy po porządki :wink:
ale goście niezwykli będą: BABCIE i DZIADKOWIE, sztuk od 200

malgos2
17-01-2010, 22:39
Looooooooooojesu, a ja myslalam, ze cos sie stalo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rasia
17-01-2010, 22:54
Małgoś, ja właśnie obgadałam sprawę z Księciuniem i wiem, że nie mogę 20... :( , bo Księciunia nie ma 17- 20.03... :evil: Może być 27.03...? To tydzień przed świętami... albo wceśniej - 13... ładna data... :wink:

malgos2
17-01-2010, 23:02
Małgoś, ja właśnie obgadałam sprawę z Księciuniem i wiem, że nie mogę 20... :( , bo Księciunia nie ma 17- 20.03... :evil: Może być 27.03...? To tydzień przed świętami... albo wceśniej - 13... ładna data... :wink:

Bardzo ladna, baaardzo. Ale wiesz, co Ci zrobie, jak nie przyjedziesz? :evil: :evil: :evil:

78mysz
17-01-2010, 23:03
hallo wieczorne :D

rasia
17-01-2010, 23:40
Cześć Mysiula!!! :D

pasie
18-01-2010, 08:14
Cze Rasiula :D :D :D

wu
18-01-2010, 09:25
dzień dobry
a ja się dostosuję do Rasi a co taka będę :lol: :lol: :lol:

lidszu
18-01-2010, 09:38
dzień doberek :D

Arnika
18-01-2010, 09:48
Dzień Dobry :P

Jak humorki?

aniawmuratorze
18-01-2010, 10:11
czy wie ktoś kiedy ten snieg się roztopi :roll:
przydałby się nowy :lol:



ten już taki podeptany

Magi77
18-01-2010, 10:17
i ja się witam :D

Magi77
18-01-2010, 10:18
czy wie ktoś kiedy ten snieg się roztopi :roll:
przydałby się nowy :lol:



ten już taki podeptany

właśnie to samo dziś mówiłam jak jechałam do pracy :lol:

Arnika
18-01-2010, 10:28
Boże co wtedy by się działo, gdyby się roztopił :roll:

Powódź..... i buty całe mokre....

markoto
18-01-2010, 10:47
Ja tam bym chciala, zeby wreszcie sobie ten snieg i mroz poszedl won

Malutka_
18-01-2010, 11:15
witam,
ja dołączam się do wygonienia mrozu :)

Gosiek33
18-01-2010, 12:17
dziś w radio słyszałam - idą mrozy -9C i nowe opady śniegu :roll: 8)

Malutka_
18-01-2010, 12:21
dziś w radio słyszałam - idą mrozy -9C i nowe opady śniegu :roll: 8)
o masz

Mohag
18-01-2010, 12:32
dziś w radio słyszałam - idą mrozy -9C i nowe opady śniegu :roll: 8)

potwierdzam to zaslyszenie, tez slyszalam ze od czwartku przyjdzie znaczne ochlodzenie ze sniegiem wlacznie :roll:

nitubaga
18-01-2010, 13:30
dziś w radio słyszałam - idą mrozy -9C i nowe opady śniegu :roll: 8)

potwierdzam to zaslyszenie, tez slyszalam ze od czwartku przyjdzie znaczne ochlodzenie ze sniegiem wlacznie :roll:


a ja ten śnieg będe trzymac pazurkami jak najdłużej :P

No chyba, żeby go faktycznie wymienić na nówkę :P Dzięki tym śniegom nie będzie tyle latającego dziadostwa latem. A dzięki mrozom - moje Bączki zdrowe som :P

Wiwat śnieg i mróz do marca :P

pasie
18-01-2010, 13:37
Nitka oszalałaś :o a moje media :roll: :roll: :roll:

rasia
18-01-2010, 13:37
Cześć Forumki! :D

Śnieg mówicie? :roll: Przydałby się świeży, to prawda, bo ten już taki przechodzony trochę... :roll: :wink: Ale mrozom stanowczo mówię nie! :evil:

Ja chcę wreszcie ulepić bałwana!:lol: :lol: :lol:

Markotko, Ty taka narciara i śniegu nie lubisz? :roll: :o

Wusia, jak Ty robisz, że prąd ciągle masz? :roll: :wink:

Mohag, jak miło Cię widzieć w moich komentach... 8)

mayadaski
18-01-2010, 13:44
Jello!!

Poszlam do Malgos...impreze kreci.. :lol:
Przyszlam tutaj...Rasia tez impreze kreci.... :lol: :lol:


Ja krece....nosem :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:

Maja

wu
18-01-2010, 14:14
Rasieńko Kochanie widać energetyka mnie lubi :lol: a poważnie to wyłaczają ale odpukać tak na kilka minutek jakby tak na dłużej to lezymy i kwiczymy bo ogrzewanie siada :roll: cały blok zamarza :-?

malgos2
18-01-2010, 14:17
Jello!!

Poszlam do Malgos...impreze kreci.. :lol:
Przyszlam tutaj...Rasia tez impreze kreci.... :lol: :lol:


Ja krece....nosem :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:

Maja

Bo to ta sama impreza... :lol: :lol: :lol:

mayadaski
18-01-2010, 14:46
Jello!!

Poszlam do Malgos...impreze kreci.. :lol:
Przyszlam tutaj...Rasia tez impreze kreci.... :lol: :lol:


Ja krece....nosem :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:

Maja

Bo to ta sama impreza... :lol: :lol: :lol:

Tylko czy wlasciciel Imprezownii wie?
:lol: :lol:

MonikaC
18-01-2010, 15:26
Doberek

rasia
18-01-2010, 20:51
Ufff... dobrze, że się ten dzień kończy... :-?

Nefer
18-01-2010, 20:53
Ufff... dobrze, że się ten dzień kończy... :-?
Co się dzieje ? :-?

Arnika
18-01-2010, 20:55
Rasia fajny ten dzień :P

Mnie się podobał :P

rasia
18-01-2010, 20:56
Ufff... dobrze, że się ten dzień kończy... :-?
Co się dzieje ? :-?

Barranek napisał, że to najpodlejszy dzień w roku... :roll: ... mi się udzieliło... :( ... i na dodatek wróciłam właśnie z zebrania u Młodej... :-?

Gwoździk
18-01-2010, 20:59
Barranek napisał, że to najpodlejszy dzień w roku... :roll: ... mi się udzieliło... :( ...

... mi też :cry:

... barranki na rzeź !!! :wink: :lol:

.. cześć, tak w ogóle :lol:

Nefer
18-01-2010, 20:59
luz :)

Malutka_
18-01-2010, 21:11
szafa, super.

dobrej nocy

pasie
18-01-2010, 21:13
Ufff... dobrze, że się ten dzień kończy... :-?
Co się dzieje ? :-?

Barranek napisał, że to najpodlejszy dzień w roku... :roll: ... mi się udzieliło... :( ... i na dodatek wróciłam właśnie z zebrania u Młodej... :-?

:( :( :( :( gupia szkoła :evil:

lidszu
18-01-2010, 22:08
dziś w radio słyszałam - idą mrozy -9C i nowe opady śniegu :roll: 8)
jakie mrozy :o , u nas to lajcik, na Syberii ma być dzisiaj w nocy uwaga ...



- 45-47 stopni :o :evil:

brrrrr, jak to piszę, to już mi zimno :-?

malka
18-01-2010, 23:03
chcę zimę :D :D :D z mrozem takim -5 :D

a dzień....może dobrze, ze już się skończył :-?

Basia_KRK
18-01-2010, 23:40
Ale ładna zima u Ciebie :D

Szafa wygląda bardzo oryginalnie 8)

malgos2
18-01-2010, 23:47
Jello!!

Poszlam do Malgos...impreze kreci.. :lol:
Przyszlam tutaj...Rasia tez impreze kreci.... :lol: :lol:


Ja krece....nosem :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:

Maja

Bo to ta sama impreza... :lol: :lol: :lol:

Tylko czy wlasciciel Imprezownii wie?
:lol: :lol:

Wie, wie...

Ciebie tez nie moze zabraknac. Bilet juz bukuj. :wink:

wu
19-01-2010, 09:03
dzień dobry
Rasiula i jak dzisiajszy dzień lepciejszy?? :D

Magi77
19-01-2010, 09:12
i ja się przywitam :D

Malutka_
19-01-2010, 09:19
dobry, przychodze z dobrym humorem. i przesyłam.
http://www.strykowski.net/ciasto/ciasto_czekoladowe_zdjecie_ciasta_czekoladowe,_zdj ecie_tortu_731.jpg

lidszu
19-01-2010, 09:47
hejka :D

mam nadzieję, że humorek dzisiaj lepszy :D

a szafa pięknie się prezentuje w przedpokoju :D

rasia
19-01-2010, 12:48
Dzień doberek Wszystkim! :D

Humorek lepsiejszy! :D

Pan Paweł właśnie mi montuje filtr z odwróconą osmozą w kuchni... 8)

Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:







Malutka, dziękuję za pyszności! :D Zawsze to dodatkowy zastrzyk szczęścia... 8) :lol: Czy ja już Ci mówiłam, że masz śliczny nowy avatarek? 8) :D :D

Liduś, dziękuję za miłe słowa w imieniu szafy... 8) Osobiście nie mogę doczekać się garderoby... to to miejsce, gdzie na parapetówie mieścił się barek... :wink: :lol: :lol:

wu
19-01-2010, 12:52
klamka piękna prosta i elegancka :D

markoto
19-01-2010, 13:02
Rasia napisz jaka masz ta odwrocona osmoze jaka to firma jaki to koszt?

malgos2
19-01-2010, 13:04
Eeee barek byl ciekawszy. :lol: :lol: :lol:

Mohag
19-01-2010, 13:17
Super teraz te klamki robia 8) dla mnie jak najbardziej cacy ... jak bedzie pasowac do ogolnego wykonczenia chalupki, to bierz i sie nie zastanawiaj.

Magi77
19-01-2010, 13:18
Eeee barek byl ciekawszy. :lol: :lol: :lol:

no i jakie miał powodzenie :lol:

rasia
19-01-2010, 14:49
Rasia napisz jaka masz ta odwrocona osmoze jaka to firma jaki to koszt?

Markociu, filtr Aqua Filter taki jak mój, 4 wkłady plus mineralizator to koszt 1200 zł plus ok. 120-150 montaż.

Jeszcze jutro dostanę dodatkowy trójniczek i podłączenie do lodówki prosto z filtra... juuupiiii! :lol: :lol: :lol:

MonikaC
19-01-2010, 15:03
Cześć

Klameczka full wypasik bardzo mi się podoba!!!!!

rasia
19-01-2010, 15:07
Super teraz te klamki robia 8) dla mnie jak najbardziej cacy ... jak bedzie pasowac do ogolnego wykonczenia chalupki, to bierz i sie nie zastanawiaj.

No chyba będzie pasować skoro całą chałupkę mam kanciatą... :roll: 8)

rasia
19-01-2010, 15:10
Cześć

Klameczka full wypasik bardzo mi się podoba!!!!!

Jeszcze jej nie widziałam na żywca, więc najbardziej podoba mi się cena... 8) :lol: :lol: :lol:

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg&imgrefurl=http://www.handles.pl/index.php%3Fp147,klamka-luka-qr-szyld-kwadratowy-stal-nierdzewna-inox&usg=__1EbiAMCIkOvlXv-Se1cg3yTGFlc=&h=312&w=459&sz=14&hl=pl&start=1&sig2=n3qL4X3WiDZ3RuhmOqAmmg&um=1&tbnid=_lQme4NjAyxZYM:&tbnh=87&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dklamka%2BLuka%2BQR%26hl%3Dpl%26lr%3D% 26sa%3DN%26um%3D1&ei=BqlVS-OKHIuL_AbEuamBBQ

pasie
19-01-2010, 15:10
Czółko Wszystkiem :)

ja też ostatnio myślę o jakimś uzdatnieniu wody..... moi rodzice mają osmozę ale ja nie mogę się do smaku wody bez smaku przyzwyczaić :roll: na razie się nad czymś takim zastanawiamy :roll:

http://www.bimsplus.com.pl/strony_p/93/91/30/Zmi%C4%99kczacze%20wody

rasia
19-01-2010, 15:11
Eeee barek byl ciekawszy. :lol: :lol: :lol:

no i jakie miał powodzenie :lol:

Ma teraz swoje nowe piękne miejsce... 8)

malgos2
19-01-2010, 15:15
Eeee barek byl ciekawszy. :lol: :lol: :lol:

no i jakie miał powodzenie :lol:

Ma teraz swoje nowe piękne miejsce... 8)

Z kuszetka dla barmana? :lol:

MonikaC
19-01-2010, 16:10
Rasia cena baaaaaaardzo zadowalająca

Mohag
19-01-2010, 16:23
Super teraz te klamki robia 8) dla mnie jak najbardziej cacy ... jak bedzie pasowac do ogolnego wykonczenia chalupki, to bierz i sie nie zastanawiaj.

No chyba będzie pasować skoro całą chałupkę mam kanciatą... :roll: 8)

rasia, tu nie tylko chodzi o kanciatosc ... zdjecie jest zdjeciem i moze sie naprzyklad okazac ze kolor metalu bedzie jak piesc do oka przy np ... hmmm barierce do schodow na ten przyklad - a jakies tam drzwi masz optycznie blisko :wink:

sure
19-01-2010, 16:30
Dzień doberek Wszystkim! :D

Humorek lepsiejszy! :D

Pan Paweł właśnie mi montuje filtr z odwróconą osmozą w kuchni... 8)

Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:


może, mam podobne w wewnętrznych! ;)

a te do których drzwi?

markoto
19-01-2010, 16:58
Rasia a masz kranik zamontowany dodatkowy do tej wody ?

rasia
19-01-2010, 17:31
Super teraz te klamki robia 8) dla mnie jak najbardziej cacy ... jak bedzie pasowac do ogolnego wykonczenia chalupki, to bierz i sie nie zastanawiaj.

No chyba będzie pasować skoro całą chałupkę mam kanciatą... :roll: 8)

rasia, tu nie tylko chodzi o kanciatosc ... zdjecie jest zdjeciem i moze sie naprzyklad okazac ze kolor metalu bedzie jak piesc do oka przy np ... hmmm barierce do schodow na ten przyklad - a jakies tam drzwi masz optycznie blisko :wink:
Akurat do barierki to by pasowała perfekcyjnie... 8) ... bo to taka lekko szczotkowana kwasówka... ale ja tam nie mam drzwi wewnętrznych nigdzie obok, tylko p.poż do garażu... :roll: :D :D

rasia
19-01-2010, 17:32
Dzień doberek Wszystkim! :D

Humorek lepsiejszy! :D

Pan Paweł właśnie mi montuje filtr z odwróconą osmozą w kuchni... 8)

Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:


może, mam podobne w wewnętrznych! ;)

a te do których drzwi?

No właśnie do wewnętrznych... :D

kaśka maciej
19-01-2010, 17:33
Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:Może być, mam identyczne :)
Po "maniu" zwykłych zaokrągląnych klamek to trochę minie czasu zanim się do nich przyzwyczaisz :wink:

rasia
19-01-2010, 17:35
Rasia a masz kranik zamontowany dodatkowy do tej wody ? Kranik mam... a właściwie dwa kraniki i jedną wylewkę... :wink: ... po odkręceniu jednego leci woda osmotyczna, superczysta, a z drugiego osmotyczna, mineralizowana... 8) :D :D

malgos2
19-01-2010, 17:40
Rasia a masz kranik zamontowany dodatkowy do tej wody ? Kranik mam... a właściwie dwa kraniki i jedną wylewkę... :wink: ... po odkręceniu jednego leci woda osmotyczna, superczysta, a z drugiego osmotyczna, mineralizowana... 8) :D :D

Jakiiiiiiii bajer. :D

A wodka z ktorego leci? :lol: :lol: :lol:

markoto
19-01-2010, 17:47
Masz fotke moze tego ? bo z tego co kojzrze kraniki za piekne nie sa no i gdzie ja wcisne te ustrojstwa :(

rasia
19-01-2010, 17:59
Masz fotke moze tego ? bo z tego co kojzrze kraniki za piekne nie sa no i gdzie ja wcisne te ustrojstwa :(

Mój piękny nie jest, bo przeniesiony z poprzedniego mieszkania, ale już zamówiłam nowy, śliczniutki... 8)

nitubaga
19-01-2010, 18:05
... a to się rozumiem wpina do instalacji zaraz na wejściu.. czy to jakaś specjalna instalacja musi być? :roll:

malgos2
19-01-2010, 18:10
Eeee, myslalam, ze pieprzoweczka to tak na stale zamontowana u rasi... :(

anjamen
19-01-2010, 18:18
Eeee, myslalam, ze pieprzoweczka to tak na stale zamontowana u rasi... :(

fajnie by bylo :lol: :lol: :lol:

malgos2
19-01-2010, 18:20
Eeee, myslalam, ze pieprzoweczka to tak na stale zamontowana u rasi... :(

fajnie by bylo :lol: :lol: :lol:

A skad Ty wiesz? :lol: :P :wink:

rasia
19-01-2010, 18:24
Zamówiłam taką wyleweczkę: http://aquafilter.pl/oldver/produkty.php?podkat=1&pozycja=0&produkt=6&dzial=3&blok=4&lang=PL
A mam teraz taką: http://aquafilter.pl/oldver/produkty.php?podkat=1&pozycja=0&produkt=3&dzial=3&blok=4&lang=PL

Małgoś, kranik z pieprzóweczką mówisz... :roll: :lol:

rasia
19-01-2010, 18:28
... a to się rozumiem wpina do instalacji zaraz na wejściu.. czy to jakaś specjalna instalacja musi być? :roll:

Nie Nitusiu, ten filtr mam przy kuchennym zlewie zamontowany, do kawy, herbaty, zupek, sosów... do żelazka też się bardzo przydaje... :wink: :lol:

Zaraz na wejściu będę montować filtr mechaniczny i zmiękczacz... bo mam strasznie twardą wodę... :roll: :-?

rasia
19-01-2010, 18:36
Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:Może być, mam identyczne :)
Po "maniu" zwykłych zaokrągląnych klamek to trochę minie czasu zanim się do nich przyzwyczaisz :wink: A ta ich kanciastość przeszkadza jakoś... Kazik, powiedz jak coś nie tak...> :roll:

lidszu
19-01-2010, 18:57
śliczniusia klameczka :D :D

i jakie bajery będziesz mieć przy zlewie :D

zuz@nka
19-01-2010, 19:21
... a to się rozumiem wpina do instalacji zaraz na wejściu.. czy to jakaś specjalna instalacja musi być? :roll:

Nie Nitusiu, ten filtr mam przy kuchennym zlewie zamontowany, do kawy, herbaty, zupek, sosów... do żelazka też się bardzo przydaje... :wink: :lol:

Zaraz na wejściu będę montować filtr mechaniczny i zmiękczacz... bo mam strasznie twardą wodę... :roll: :-?

REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! użytkuję od 10 lat i w nowym domy też będę mieć :wink:

sure
19-01-2010, 19:30
Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:Może być, mam identyczne :)
Po "maniu" zwykłych zaokrągląnych klamek to trochę minie czasu zanim się do nich przyzwyczaisz :wink: A ta ich kanciastość przeszkadza jakoś... Kazik, powiedz jak coś nie tak...> :roll:
ja mam podobne, tylko nieco mniej kanciaste...
http://img168.imageshack.us/img168/9/p1190056.jpg

kaśka maciej
19-01-2010, 19:44
Całą noc wybierałam klamki... :roll: Stanęło na takiej: http://www.handles.pl/galerie/k/klamka-luka-qr-szyld-kwa_337.jpg ... może być? :roll:Może być, mam identyczne :)
Po "maniu" zwykłych zaokrągląnych klamek to trochę minie czasu zanim się do nich przyzwyczaisz :wink: A ta ich kanciastość przeszkadza jakoś... Kazik, powiedz jak coś nie tak...> :roll:
Rasia, no wiesz co.. Pierwsze kilka razy dziwnie się ją łapało :roll: ale teraz już nie zwracam na to uwagi.
Te od sure wydają się takie bardziej poręczne. Ale jak mówię: to kwestia czasu. No i też nie ma co przesadzać, w końcu klamek nie trzymasz non stop :wink: