PDA

Zobacz pełną wersję : rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

malgos2
22-02-2010, 13:31
Filipek sliczny jak zwykle. :)

rasia
22-02-2010, 13:34
Filipek sliczny jak zwykle. :)

Ten to ma powodzenie... :roll: :lol: :lol:

mayadaski
22-02-2010, 13:35
A moze dzik?

:lol: :lol: :lol:

Chodzilo mi o te lapki na parapecie (chyba parapecie :roll: :wink: ):




http://img413.imageshack.us/img413/3628/ir0458.png

Czyli zolte to dobrze?
A kiedy nie jest za dobrze, jak jest ciemy kolor? To znaczy ze cale cieplo ucieklo? Czy, ze ciepla nie przepuszcza? Ja sie nie znam.... :roll: :roll:

g&k
22-02-2010, 13:38
Dzięki rasia za szybką odp. :P Twoje zdjęcia bardzo mi pomogły przy wyborze :lol:

rasia
22-02-2010, 13:47
A moze dzik?

:lol: :lol: :lol:

Chodzilo mi o te lapki na parapecie (chyba parapecie :roll: :wink: ):




http://img413.imageshack.us/img413/3628/ir0458.png

Czyli zolte to dobrze?
A kiedy nie jest za dobrze, jak jest ciemy kolor? To znaczy ze cale cieplo ucieklo? Czy, ze ciepla nie przepuszcza? Ja sie nie znam.... :roll: :roll:

Aaaa... :lol: , te łapki to Nitki! Fajnie widać jak zostawiają swoje tropy... :lol:

Im cieplejszy dom na zewnątrz, tym więcej ciepła ucieka Ci ze środka... więc jak wszędzie jest równomierny kolor na danej płaszczyźnie to jest ok, gorzej jak są różnice duże w temperaturze np. ściany... Okna zawsze będą się "świecić" na żółto, bo nie ma szans ich zrobić o takim samym współczynniku przenikania ciepła jak ściana, jedno czy dwuwarstwowa...

malgos2
22-02-2010, 14:00
Ciekawe, co by u mnie wyszlo... Pewnie cale mieszkanie w lapkach. :lol: :lol: :lol:

78mysz
22-02-2010, 14:00
Hej Rasia

Weszlam do Twojego dziennika.....i myslalam, ze szary kolor poszedl w kat i chalupe pokolorowalas wszystkimi kolorami teczy :lol: :lol:

teraz prosze lopatologicznie: zotle okna to dobrze czy zle? A to fioletowe i lapki kota, to co? :wink:

Filip wyszedl z tego wszystkiego najlepiej... :lol: :lol:

Maja

Witaj Maju! :D

Łopatologicznie to ja mogę tylko jako laik... :lol:
http://img18.imageshack.us/img18/2695/ir0441.png

Najcieplejszy jest komin, ma w "najgorętszym miejscu +7/, z boku widzisz skalę tego zdjęcia. Okna mają ok. +2... +3 stopnie. Jak na aluminium jest bardzo dobrze... 8) :D :D
A łapki kota /musiałaby być to puma :wink: :lol: /, to stopnie kominiarskie... :D
Asiula szyby mają 2-3 stopnie, ramy mają koło 5-6 stopni, ale i tak dobrze jak na aluminiowe ramki. Mam to samo.
A pakiet masz trójszybowy w oknach?

rasia
22-02-2010, 14:21
Ciekawe, co by u mnie wyszlo... Pewnie cale mieszkanie w lapkach. :lol: :lol: :lol:

To fajny pomysł na pomalowanie betonu... :wink: :lol:

rasia
22-02-2010, 14:21
Hej Rasia

Weszlam do Twojego dziennika.....i myslalam, ze szary kolor poszedl w kat i chalupe pokolorowalas wszystkimi kolorami teczy :lol: :lol:

teraz prosze lopatologicznie: zotle okna to dobrze czy zle? A to fioletowe i lapki kota, to co? :wink:

Filip wyszedl z tego wszystkiego najlepiej... :lol: :lol:

Maja

Witaj Maju! :D

Łopatologicznie to ja mogę tylko jako laik... :lol:
http://img18.imageshack.us/img18/2695/ir0441.png

Najcieplejszy jest komin, ma w "najgorętszym miejscu +7/, z boku widzisz skalę tego zdjęcia. Okna mają ok. +2... +3 stopnie. Jak na aluminium jest bardzo dobrze... 8) :D :D
A łapki kota /musiałaby być to puma :wink: :lol: /, to stopnie kominiarskie... :D
Asiula szyby mają 2-3 stopnie, ramy mają koło 5-6 stopni, ale i tak dobrze jak na aluminiowe ramki. Mam to samo.
A pakiet masz trójszybowy w oknach?

To dlaczego na tym zdjęciu mają 2? :roll: Pakiet mam trójszybowy.
http://img413.imageshack.us/img413/3628/ir0458.png[/quote]

78mysz
22-02-2010, 14:34
Hej Rasia

Weszlam do Twojego dziennika.....i myslalam, ze szary kolor poszedl w kat i chalupe pokolorowalas wszystkimi kolorami teczy :lol: :lol:

teraz prosze lopatologicznie: zotle okna to dobrze czy zle? A to fioletowe i lapki kota, to co? :wink:

Filip wyszedl z tego wszystkiego najlepiej... :lol: :lol:

Maja

Witaj Maju! :D

Łopatologicznie to ja mogę tylko jako laik... :lol:
http://img18.imageshack.us/img18/2695/ir0441.png

Najcieplejszy jest komin, ma w "najgorętszym miejscu +7/, z boku widzisz skalę tego zdjęcia. Okna mają ok. +2... +3 stopnie. Jak na aluminium jest bardzo dobrze... 8) :D :D
A łapki kota /musiałaby być to puma :wink: :lol: /, to stopnie kominiarskie... :D
Asiula szyby mają 2-3 stopnie, ramy mają koło 5-6 stopni, ale i tak dobrze jak na aluminiowe ramki. Mam to samo.
A pakiet masz trójszybowy w oknach?

To dlaczego na tym zdjęciu mają 2? :roll: Pakiet mam trójszybowy.
http://img413.imageshack.us/img413/3628/ir0458.png[/quote]
Ty, faktycznie, co wiecej też tak mam, coś mi się pokiełbasiło z tym+6 :roll:
Odrazu mi lepiej :oops: :wink:
Tylko Ty masz fioletowy dach i zółtą sciane, a ja na odwrót ;)

popcarol
22-02-2010, 14:35
Rasiu mam pytanko - bo nie pamietam, macie wszedzie grzejniki? Czy gdzies ogrzewanie podlogowe?
My tez robilismy zdjecia termowizyjne i wyszla nam wielka krecha uciekajacego ciepla w miejscu podlogowki. I chyba te fundamenty ocieplimy...
Dzieki za info. Pozdrawiam!

rasia
22-02-2010, 15:10
Rasiu mam pytanko - bo nie pamietam, macie wszedzie grzejniki? Czy gdzies ogrzewanie podlogowe?
My tez robilismy zdjecia termowizyjne i wyszla nam wielka krecha uciekajacego ciepla w miejscu podlogowki. I chyba te fundamenty ocieplimy...
Dzieki za info. Pozdrawiam!

Pod wszystkimi trzema przeszkleniami mam grzejniki kanałowe /czyli w podłodze/, ale żeby tam zdjęcia zrobić musiałabym taras zdejmować... :roll: . Natomiast tu gdzie mam ogrzewanie podłogowe /cały jeden poziom/ wygląda tak:
http://img109.imageshack.us/img109/2262/ir0421.png
Ta jaśniejsza kreska, to listwa mocująca pod wełną, pod nią styrodur.

Arnika
22-02-2010, 18:03
Masz ładny kolorowy dom... I psa też pomalowałaś :wink: :D

popcarol
22-02-2010, 18:43
Dziekuje. Nie znam sie na tym. Chcialabym porownac Twoje i moje wyniki, ale chyba sie nie da bez ustalenia jaka byla temperatura przy pomiarze chyba...

wu
22-02-2010, 19:40
dobry wieczór
fajnie to Rasiula wygląda :lol:

MonikaC
23-02-2010, 11:20
Cześć Rasiu

Nie wiedziałam że masz elewację w kropki

Ha ha fajnie widać kołki mocowania wełny :) :lol: :lol:

wu
23-02-2010, 11:23
dzień dobry
słoneczko mam i jest cudnie :lol: :lol: :lol:

pasie
23-02-2010, 13:17
dzień dobry
słoneczko mam i jest cudnie :lol: :lol: :lol:

u nas tysz :)

i nawet całkiem fajnie grzeje :D :D :D

~~slonko~~
24-02-2010, 14:11
Witam :)

Obejrzalam Twoj fotodziennik i musze przyznac, ze dom piekny i urzadzony ze smakiem :)
Sciagnely mnie na Twoja strone schody - bardzo oryginalne :)

Chcialam jeszcze poczytac komentarze, ale tyle stron pewnie nie dam rady :oops:
bede zagladac co jakis czas jesli nie masz nic przeciwko ;)

pojawilam sie dzis na forum i probuje przecierac szlaki ;) choc juz wczesniej podziwialam wiele domow i wnetrz, szukajac pomyslu, inspiracji i rad (przede mna/nami daleka droga jeszcze)

poki co przywitalam sie i zalozylam jeden watek

a do Twojego dziennika zaczelam ;)

rasia
24-02-2010, 15:44
Witam :)

Obejrzalam Twoj fotodziennik i musze przyznac, ze dom piekny i urzadzony ze smakiem :)
Sciagnely mnie na Twoja strone schody - bardzo oryginalne :)

Chcialam jeszcze poczytac komentarze, ale tyle stron pewnie nie dam rady :oops:
bede zagladac co jakis czas jesli nie masz nic przeciwko ;)

pojawilam sie dzis na forum i probuje przecierac szlaki ;) choc juz wczesniej podziwialam wiele domow i wnetrz, szukajac pomyslu, inspiracji i rad (przede mna/nami daleka droga jeszcze)

poki co przywitalam sie i zalozylam jeden watek

a do Twojego dziennika zaczelam ;)

Baaardzo mi miło... :oops: 8) :D Zaglądaj jak najczęściej. :D Już byłam u Ciebie i obejrzałam projekt. Baardzo ładny! :D Tak jak słusznie napisałaś... jeszcze daleka droga przed Tobą... ale jaka frajda! Ja obejrzałam setki projektów gotowych i w rezultacie zrobiłam swój projekt indywidualny... nie wychodzi tak bardzo dużo drożej, a ma się dokładnie to, czego się oczekuje i widzi w swoich marzeniach... 8) Pozdrawiam cieplutko. 8)

~~slonko~~
24-02-2010, 16:11
dziekuje :)

widzialam, ze jeszcze wykanczasz lazienke i Twoj ulubiony kolor to szary ;)

ostatnio natknelam sie na nowa kolekcje plytek lazienkowych Paradyza
bardzo mi sie podobaja - moge tu pokazac ?

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex

tutaj czarne, ale tez ciekawe polaczenie
http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/hanabi-hiro

przepraszam, ze sie rzadze na Twoim watku ;) jakby co to pstryczka w nos przyjme ;)

widzialam tez ciekawa kuchnie - slicznie to wyglada :) a jak sie sprawuje zlew ? masz czarny - granitowy tak ? dobrze pamietam ?

ja robilam remont kuchni jakis rok temu i tez wstawilam granitowy, jestem bardzo zadowolona, a do czyszczenia najlepszy jest ocet :)


odnosnie indywidualnego projektu to jestem troche sceptycznie nastawiona, choc nie wiem jak to wyjdzie w praniu

efilo
24-02-2010, 16:15
no rasiu
my skończyliśmy w ten sam sposób :)

prawdopodobnie to wynikało z niestandardowych oczekiwań i najmniej popularnego w biurach projektowych układu - wjazd od południa

wu
24-02-2010, 19:52
dobry wieczór
Ewuś ja też mam wjazd od południa ale projekt mam prawie typowoindywidualny :lol: :lol: :lol:

pasie
24-02-2010, 20:55
dobry wieczór
Ewuś ja też mam wjazd od południa ale projekt mam prawie typowoindywidualny :lol: :lol: :lol:

ja to za bardzo niecierpliwa jestem żeby czekać na indywidualny :D a wjazd tez mam od południa i jeszcze wąziuchną działkę :roll:

wu
24-02-2010, 21:11
Pasie mój indywidualny wyglądał tak że druknęłam rzuty najbardziej zbliżone do ideału zaniosłam gościowi powiedziałąm to to i to trzeba zmienić tak i tak i on mi to narysował więc nie kupowałam gotowca do adaptacji tylko mam narysowany przez niego niby indywidualny ale w cenie gotowca :D

rasia
24-02-2010, 22:01
dziekuje :)

widzialam, ze jeszcze wykanczasz lazienke i Twoj ulubiony kolor to szary ;)

ostatnio natknelam sie na nowa kolekcje plytek lazienkowych Paradyza
bardzo mi sie podobaja - moge tu pokazac ?

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex

tutaj czarne, ale tez ciekawe polaczenie
http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/hanabi-hiro

przepraszam, ze sie rzadze na Twoim watku ;) jakby co to pstryczka w nos przyjme ;)

widzialam tez ciekawa kuchnie - slicznie to wyglada :) a jak sie sprawuje zlew ? masz czarny - granitowy tak ? dobrze pamietam ?

ja robilam remont kuchni jakis rok temu i tez wstawilam granitowy, jestem bardzo zadowolona, a do czyszczenia najlepszy jest ocet :)


odnosnie indywidualnego projektu to jestem troche sceptycznie nastawiona, choc nie wiem jak to wyjdzie w praniu

Rządź się kochane Slonko ile wlezie... zwłaszcza, że ja teraz mało pisać będę... :(

Zlew to Aura Teka i jest super! Choć mam jedno zastrzeżenie - mimo że producent podaje, że nadaje się do szafek 60, to taka szafka jest za wąska, by wykorzystać wszystkie nawiercone otwory w tym zlewie i chcąc zamontować filtr do wody czy dozownik na płyn trzeba wiercić nowe otwory... na co się jeszcze nie zdecydowałam... :roll:

Widzisz co Wusia napisała... :D ... projekt indywidualny nie wychodzi dużo drożej niż gotowiec... 8) :D :D

rasia
24-02-2010, 22:04
no rasiu
my skończyliśmy w ten sam sposób :)

prawdopodobnie to wynikało z niestandardowych oczekiwań i najmniej popularnego w biurach projektowych układu - wjazd od południa

Większość moich pomysłów i oczekiwań okazało się mało popularne w biurach projektowych... :wink: :lol:

rasia
24-02-2010, 22:09
dobry wieczór
Ewuś ja też mam wjazd od południa ale projekt mam prawie typowoindywidualny :lol: :lol: :lol:

ja to za bardzo niecierpliwa jestem żeby czekać na indywidualny :D a wjazd tez mam od południa i jeszcze wąziuchną działkę :roll:

Ale Ty masz Pasiku wąską w drugą stronę... :wink: :lol:

Miłego spotkanka jutro życzę... 8) 8) 8)

~~slonko~~
25-02-2010, 07:05
widze, ze sporo osob ma waska dzialke i podobnie wjazd od poludnia

zaczne powoli odwiedzac watki dziewczyn, moze mnie cos natchnie ;)

no niestety malo jest projektow, ktore pasuja a przy okazji spelnia oczekiwania
mowicie, ze indywidualny tak samo ? czytalam troche na tym forum i w moim rejonie raczej nie znajde dobrego projektanta a w najblizszym duzym miescie to koszt rzedu 10-15 tys
nie ukrywam, ze sporo (jak dla mnie) :(


odnosnie zlewu to masz racje - trzeba przed zakupem obejrzec rysunek i pomierzyc odleglosci od srub, bo one maja glebokie i szerokie komory
ja mam Blanco antracyt i czarna baterie :)
nie bralam dozownika do plynu tylko kupilam dozownik do mydla - z caramiki bialej (z czarnym), pasuje do reszty wyposazenia ;)

filtra nie mam ale myslelismy o tym, sa takie, ktore mieszcza sie pod szafka (ale przyznam, ze rozeznania duzego w tym nie mam :oops: )

marekmarian
25-02-2010, 07:20
Pięć dni temu domek dostał DRZWI WEWNĘTRZNE!!! :D :D :D
Domek się z nich cieszy... :wink: ... cała rodzinka się cieszy... :D ... ja... jeszcze nie mogę się przyzwyczaić... :roll: :wink:

a dlaczego?
bardzo piękny jest ten mat...
ja u siebie bede miał podobne, nieco jaśniejsze i bez tych pionowych bocznych listew. No i bez szybek bo jak znam życie w w ciul drogo :) Niemniej będę niedaleko Twoich :)

Arnika
25-02-2010, 07:28
Witam wiosennie :D

Czas zmykać na budowę.....

Magi77
25-02-2010, 07:29
Witam się :)

Rasiulko a Ty pędzisz do Malgos??

Irma
25-02-2010, 07:33
Pięć dni temu domek dostał DRZWI WEWNĘTRZNE!!! :D :D :D
Domek się z nich cieszy... :wink: ... cała rodzinka się cieszy... :D ... ja... jeszcze nie mogę się przyzwyczaić... :roll: :wink:

a dlaczego?
bardzo piękny jest ten mat...
ja u siebie bede miał podobne, nieco jaśniejsze i bez tych pionowych bocznych listew. No i bez szybek bo jak znam życie w w ciul drogo :) Niemniej będę niedaleko Twoich :)
szybki czy bez - koszt ten sam
Ale Cie dawno nie iwdziałam...bedzie ze trzydni :wink:

Magdalena74
25-02-2010, 07:45
Witaj rasia, podczytuję Twój dziennik juz od jakiegoś czasu, domek przepiękny z wielką przyjemnością tu do Ciebie zaglądam i pewnie nadal pozostałabym cichą "podglądaczką" gdyby nie kamera termowizyjna :D Chciałam sie dowiedzieć ile kosztuje takie badanie?


no niestety malo jest projektow, ktore pasuja a przy okazji spelnia oczekiwania
mowicie, ze indywidualny tak samo ? czytalam troche na tym forum i w moim rejonie raczej nie znajde dobrego projektanta a w najblizszym duzym miescie to koszt rzedu 10-15 tys
nie ukrywam, ze sporo (jak dla mnie) :(
Słonko ja też mam projekt rysowany obecnie przez architekta, na bazie mojego rysunku, czyli "indywidualny" za 2500 zł Myśle ze warto pojechać te kilkadziesiąt km dalej w poszukiwaniu tańszego architekta. A gdzie jest powiedziane ze dobry projektant to tylko w dużym miescie? :D

pasie
25-02-2010, 08:18
dobry wieczór
Ewuś ja też mam wjazd od południa ale projekt mam prawie typowoindywidualny :lol: :lol: :lol:

ja to za bardzo niecierpliwa jestem żeby czekać na indywidualny :D a wjazd tez mam od południa i jeszcze wąziuchną działkę :roll:

Ale Ty masz Pasiku wąską w drugą stronę... :wink: :lol:

Miłego spotkanka jutro życzę... 8) 8) 8)

Ty nie życz tylko przyjeżdżaj :D :D :D

efilo
25-02-2010, 08:43
przyszłam w poszukiwaniu odpowiedzi dlaczego sie nie cieszysz ale takowej nie znalazłam :roll:

~~slonko~~
25-02-2010, 08:51
Słonko ja też mam projekt rysowany obecnie przez architekta, na bazie mojego rysunku, czyli "indywidualny" za 2500 zł Myśle ze warto pojechać te kilkadziesiąt km dalej w poszukiwaniu tańszego architekta. A gdzie jest powiedziane ze dobry projektant to tylko w dużym miescie? :D

no taka cena to super :)
a jestes zadowolona ? widze, ze tez wlkp choc pewnie dalej (bo po tych nowych podzialach to na poludnie daleko siega ;) )
jednak masz racje, trzeba poszukac

dzieki za odp, tak wlasnie myslalam, by wziac projekt najbardziej zblizony i uderzyc gdzies, ale wlasnie jak poczytalam o cenach to zamysl poszedl w zapomnienie

rasia
25-02-2010, 09:20
Pięć dni temu domek dostał DRZWI WEWNĘTRZNE!!! :D :D :D
Domek się z nich cieszy... :wink: ... cała rodzinka się cieszy... :D ... ja... jeszcze nie mogę się przyzwyczaić... :roll: :wink:

a dlaczego?
bardzo piękny jest ten mat...
ja u siebie bede miał podobne, nieco jaśniejsze i bez tych pionowych bocznych listew. No i bez szybek bo jak znam życie w w ciul drogo :) Niemniej będę niedaleko Twoich :)

Cześ Marku. :D
Nie wiem dlaczego? :roll: Może dlatego,że zabrały mi otwartą przestrzeń na górze... może dlatego, że nie mogę już tak po prostu siedząc w wannie porozmawiać z Młodą, która siedzi w swoim pokoju, o szkole czy planach na następny dzień... :wink: :roll: ... a najprawdopodobniej dlatego, że są jeszcze nie wszystkie skończone... i nie mogę zamontować cokołów... :lol:

Śliczne drzwi będziesz miał... 8)

rasia
25-02-2010, 09:21
Witam wiosennie :D

Czas zmykać na budowę.....

Cześć Arniko! Samych budowlanych sukcesów Ci dzisiaj życzę! :D

markoto
25-02-2010, 09:21
przyszłam w poszukiwaniu odpowiedzi dlaczego sie nie cieszysz ale takowej nie znalazłam :roll:

ja wydumalam ze sie nie moze przyzwyczaic bo tyle zyla bez drzwi no i cos wspominala o zamykaniu przestrzeni :)


....prawie trafilam :lol: :lol:

rasia
25-02-2010, 09:23
Witam się :)

Rasiulko a Ty pędzisz do Malgos??

Pędzę... tylko powolutku... :wink:
Z Irmą :D ... i być może Kamykiem, bo kiedyś się deklarował... :roll:

rasia
25-02-2010, 09:25
przyszłam w poszukiwaniu odpowiedzi dlaczego sie nie cieszysz ale takowej nie znalazłam :roll:

ja wydumalam ze sie nie moze przyzwyczaic bo tyle zyla bez drzwi no i cos wspominala o zamykaniu przestrzeni :)

To tak naprawdę inna bajka... umiera mi koleżanka... :cry: bo jej się skorupiak już z płuc do mózgu i kręgosłupa przeniósł... :cry:

rasia
25-02-2010, 09:27
Pięć dni temu domek dostał DRZWI WEWNĘTRZNE!!! :D :D :D
Domek się z nich cieszy... :wink: ... cała rodzinka się cieszy... :D ... ja... jeszcze nie mogę się przyzwyczaić... :roll: :wink:

a dlaczego?
bardzo piękny jest ten mat...
ja u siebie bede miał podobne, nieco jaśniejsze i bez tych pionowych bocznych listew. No i bez szybek bo jak znam życie w w ciul drogo :) Niemniej będę niedaleko Twoich :)
szybki czy bez - koszt ten sam
Ale Cie dawno nie iwdziałam...bedzie ze trzydni :wink:

Potwierdzam.

Mnie czy Marka...? :roll: :wink:

efilo
25-02-2010, 09:28
brak słów :roll:

w takich sytuacjach ciężko się cieszyć ze skrzydeł drzwiowych :(

rasia
25-02-2010, 09:28
dobry wieczór
Ewuś ja też mam wjazd od południa ale projekt mam prawie typowoindywidualny :lol: :lol: :lol:

ja to za bardzo niecierpliwa jestem żeby czekać na indywidualny :D a wjazd tez mam od południa i jeszcze wąziuchną działkę :roll:

Ale Ty masz Pasiku wąską w drugą stronę... :wink: :lol:

Miłego spotkanka jutro życzę... 8) 8) 8)

Ty nie życz tylko przyjeżdżaj :D :D :D

Nie mogę... :(

markoto
25-02-2010, 09:28
Wspolczuje Rasiu

rasia
25-02-2010, 09:31
Słonko ja też mam projekt rysowany obecnie przez architekta, na bazie mojego rysunku, czyli "indywidualny" za 2500 zł Myśle ze warto pojechać te kilkadziesiąt km dalej w poszukiwaniu tańszego architekta. A gdzie jest powiedziane ze dobry projektant to tylko w dużym miescie? :D

no taka cena to super :)
a jestes zadowolona ? widze, ze tez wlkp choc pewnie dalej (bo po tych nowych podzialach to na poludnie daleko siega ;) )
jednak masz racje, trzeba poszukac

dzieki za odp, tak wlasnie myslalam, by wziac projekt najbardziej zblizony i uderzyc gdzies, ale wlasnie jak poczytalam o cenach to zamysl poszedl w zapomnienie

Myślę Slonko, że zacznij od pracowni Nowoczesnego i jego autora... on na 100% miał jego inne wersje i wizje zanim projekt trafił do katalogu...

pasie
25-02-2010, 09:32
i ja współczuję :(

~~slonko~~
25-02-2010, 09:35
rasia bardzo mi przykro :(

marekmarian
25-02-2010, 09:42
Mnie czy Marka...? :roll: :wink:

Mnie to Irma widziala (nie znając) co najmniej naście lat temu jeśli w ogole (wiec na bank nie pamieta) a teraz... to moze jak sie uda dopiero tego widoku doświadczy ;) No chyba że tego Wam oszczedzę, tu jeszcze kombinuję :) (żartuję, to nie ode mnie częściowo zależy)

rasia
25-02-2010, 09:57
Dzięki Dziewczynki...

Dla mnie to jedyna korzyść, że mniej palę... ale za to więcej piję... :roll:


Marku, bądź... 8)

marekmarian
25-02-2010, 10:10
Dzięki Dziewczynki...

Dla mnie to jedyna korzyść, że mniej palę... ale za to więcej piję... :roll:


Marku, bądź... 8)

słusznie czynisz (proporcje) tylko brak mi w tym wszystkim procentowego udziału innych spraw (jak na przykład spacery (nawet te melancholijne), czytanie, pisanie... etc), ale i na takie dyrdymały przyjdzie czas, niech się tylko niebo życia wypogodzi...

Do rzucenia palenia namawiam... ale to już wiesz (pisałem kiedyś).

Staram się (mam to w planie), choc to wynikowa niestety kilku możliwości. Niemniej pracuję nad nimi :) na długo bedziecie w Smoczej Wsi ?

MonikaC
25-02-2010, 11:21
Cześć Rasieńko

Bardzo mi przykro z powodu koleżanki :(

Co do palenia to je nie palę a mój D rzucił i nie pali już z 10 miesięcy.

anjamen
25-02-2010, 11:24
i ja bardzo wspolczuje i pitulam. co do palenia to teraz nie pale ale czekam na moment kiedy bede mogla sie zacianac :oops:

lidszu
25-02-2010, 13:06
Rasieńko, współczuję :cry: :( :(
wiem jak to jest jak ktoś umiera na raka :(
pitulam

Gosiek33
25-02-2010, 14:05
Rasiu strasznie przykro :cry:

78mysz
25-02-2010, 14:51
Rasiu, strasznie mi przykro. Słowa nie przynoszą ulgi, ale myśle o tym od wczoraj :-?

wu
25-02-2010, 17:35
dobry wieczór
Rasieńko ja Cię tylko mocno przytulę wiem jak wygląda taka śmierć :(

Arnika
25-02-2010, 20:10
Przytulam mocno :(

78mysz
25-02-2010, 23:50
Rasiul a to napewno łazienka? Jakoś nie mogę sobie uzmysłowić, ze masz takie rozkład ścian. Nie studio?Myślałam, ze tam jest na prosto :oops:
http://img42.imageshack.us/img42/5773/domdrzwi067.png
Przemalowałaś Młodej pokój?Ładniutko :)

rasia
25-02-2010, 23:54
Rasiul a to napewno łazienka? Jakoś nie mogę sobie uzmysłowić, ze masz takie rozkład ścian. Nie studio?Myślałam, ze tam jest na prosto :oops:
http://img42.imageshack.us/img42/5773/domdrzwi067.png
Przemalowałaś Młodej pokój?Ładniutko :)

Oczywiście TY masz rację!... :oops: To nie łazienka... to nasza sypialnia...

rasia
26-02-2010, 00:00
To łazienka... :lol: http://img638.imageshack.us/img638/5439/domdrzwi069.png

efilo
26-02-2010, 06:05
Kiedy czas na koniec listew? :)

Arnika
26-02-2010, 07:34
Wpadłam dzień dobry powiedzieć i lecę...


Ładne słonko się zapowiada :P

marekmarian
26-02-2010, 07:42
z tymi drzwiami, to pewnie gdzieś koło pierwszej setki w tym wątku pisałaś jaki to koszt (jedna sztuka);). Czy ja moge prosic o powtórzenie? moze byc na priv. Chodzi mi jedynie o rozeznanie jak kosztowne są takie urokliwe drzwi......

Dobry Duszek je stworzył ? ;)

~~slonko~~
26-02-2010, 09:18
witam :)

widze, ze juz ranne ptaszki sa ;)

rasia
26-02-2010, 09:56
Dzień dobry wszystkie ranne i zdrowe ptaszki... i SLONKO! :wink:

Dzisiaj u mnie nalot wieczorny, więc zapraszam wszystkich chętnych na kawkę i ... niespodziankę... 8) :D

Marku drzwi kosztują dwa z ogonkiem sztuka i robił je ten sam stolarz, co kuchnię... 8)

Arniko! Dziękuję za słonko! Właśnie u mnie nieśmiało wychyla się zza chmurek... :lol:

Efciu, z listwami drewnianymi czekam na Duszka, a z cokołami z gresu na Złotą Rączkę... :wink:

Magi77
26-02-2010, 09:58
Doberek Rasiu :)

lidszu
26-02-2010, 10:02
piękne te drzwi są :D zakochałam się :oops:

porozmawiam z M, to może byśmy wpadli ? :roll: :oops:

rasia
26-02-2010, 10:05
Cześć Magi. :D

Liduś, zapraszam... :D

marekmarian
26-02-2010, 10:46
to co w mailu wysłałem, to 'na czwartym' :)

rasia
26-02-2010, 11:00
Marku, śliczne... 8) ... ale dlaczego one nie mają klamki... :roll: :wink:
http://www.remodelista.com/img/sub/nicolasmatheusphoto.jpg

78mysz
26-02-2010, 11:04
uwielbiam drzwi do sufitu i okna do sufitu :lol:

marekmarian
26-02-2010, 11:06
ups :oops:
tak to jest z zauroczeniem :)
Jest opcja żeby to deskowanie w pionie było. No i chciałbym coby sie zlewało ze ścianą tak samo deskowaną....
tylko co z klamką... ? :roll:
Twoje klameczki, przyznaję, są fajne, takie mało szpanerskie (wypasione) geometryczne, lekko matowe... inną alternatywą byłaby chyba czerń ? choć jako że moje mogą być odrobinę jaśniejsze i chłodniejsze (jodła) to czerń może być nieco smutna... Twoje by wyszły ciemniejsze odpowiednio na tle drzwi...
Jak znam życie kosztowały patyk za klamkę ;)

Basia_KRK
26-02-2010, 11:16
Rasia, drzwi wyglądają extra! Kolor cuuudny! :D

Tak ku mojej wiadomości, abym sobie porównała wizualnie - ile cm ma Twoja ścianka kolankowa na poddaszu?

78mysz
26-02-2010, 11:18
do jodły czarna klamka to raczej miodzio, własnie wyrazu by nadała.
A jakby zrobić takie drzwi na samodomykaczu i tylko proste maleńkie pochwyty, żeby nie rzucały się w oczy? Wszędzie takie drzwi bedziesz miał, czy tylko na jednej drewnianej scianie?

marekmarian
26-02-2010, 11:24
do jodły czarna klamka to raczej miodzio, własnie wyrazu by nadała.
A jakby zrobić takie drzwi na samodomykaczu i tylko proste maleńkie pochwyty, żeby nie rzucały się w oczy? Wszędzie takie drzwi bedziesz miał, czy tylko na jednej drewnianej scianie?
Na parterze, centralnie w budynku jest planowana zabudowa a w niej łazienka, dookoła hol, kuchnia lub gabinet i obok - duży otwarty salon. W sumie wyjdzie na to, że do wewnętrznych pomieszczeń na parterze to mogą być jedyne drzwi. Poza tym wejściowe i na werandę. Być może do kotłowni. Na piętrze póki co wszystko w późniejszym czasie (ścianki moze tylko postawie)
Wy mi powiedzcie, czy takie drzwi są droższe od zwykłych drewnianych sklepowych? czy to akurat proste jest do zrobienia (mój domysł - zwyczajnie zbite dechy, prawie jak podłoga ;)) a więc tanie ?

markoto
26-02-2010, 11:28
Na ogol od stolarza taniej niz w sklepie, no i w sklepie sa tylko okreslone modele

78mysz
26-02-2010, 11:30
do jodły czarna klamka to raczej miodzio, własnie wyrazu by nadała.
A jakby zrobić takie drzwi na samodomykaczu i tylko proste maleńkie pochwyty, żeby nie rzucały się w oczy? Wszędzie takie drzwi bedziesz miał, czy tylko na jednej drewnianej scianie?
Na parterze, centralnie w budynku jest planowana zabudowa a w niej łazienka, dookoła hol, kuchnia lub gabinet i obok - duży otwarty salon. W sumie wyjdzie na to, że do wewnętrznych pomieszczeń na parterze to mogą być jedyne drzwi. Poza tym wejściowe i na werandę. Być może do kotłowni. Na piętrze póki co wszystko w późniejszym czasie (ścianki moze tylko postawie)
Wy mi powiedzcie, czy takie drzwi są droższe od zwykłych drewnianych sklepowych? czy to akurat proste jest do zrobienia (mój domysł - zwyczajnie zbite dechy, prawie jak podłoga ;)) a więc tanie ?
pomijając fakt, ze drzwi muszą zachować sztywnośc, więc ta "deska" musi byc gruba i zawiasów wiecej, to życzę Ci zebyś znalazł sobie stolarza, który to zrobi taniej. A co wówczas z ościeżnicami?W czyms sensownym te zawiasy trzeba zakotwic

marekmarian
26-02-2010, 11:37
Wy mi powiedzcie, czy takie drzwi są droższe od zwykłych drewnianych sklepowych? czy to akurat proste jest do zrobienia (mój domysł - zwyczajnie zbite dechy, prawie jak podłoga ;)) a więc tanie ?
pomijając fakt, ze drzwi muszą zachować sztywnośc, więc ta "deska" musi byc gruba i zawiasów wiecej, to życzę Ci zebyś znalazł sobie stolarza, który to zrobi taniej. A co wówczas z ościeżnicami?W czyms sensownym te zawiasy trzeba zakotwic

zakłądałem że to w środku musi mieć cos nośnego (płytę?) a na licach dechy. Zawiasy wiadomo i ościeżnica (jesli mamy na myśli ramę) Ewentualnie zawiasy osadzone jakoś na ścianie. Byłoby pięknie gdyby drzwi licem były zlane z ścianą - czyli zawias musi w jakiś sposób sięgać aż do styku z licem żeby drzwi się mogły odchylić.
Jeśli nie to trzeba zrobić szparę na tyle dużą by sie tam po otwarciu drzwi swoją grubością wcisnęły nie dotykając krawędzi ściany... ale to poki co moje kombinowanie, architekt jeszcze tego nie dotknął...

rasia
26-02-2010, 11:46
Ja myślę,że u stolarza ceny porównywalne do sklepowych, ale zrobienie na wymiar i dokładnie takie o jakich inwestor marzy - bezcenne... 8) :lol:


ups :oops:
tak to jest z zauroczeniem :)
Jest opcja żeby to deskowanie w pionie było. No i chciałbym coby sie zlewało ze ścianą tak samo deskowaną....
tylko co z klamką... ? :roll:
Twoje klameczki, przyznaję, są fajne, takie mało szpanerskie (wypasione) geometryczne, lekko matowe... inną alternatywą byłaby chyba czerń ? choć jako że moje mogą być odrobinę jaśniejsze i chłodniejsze (jodła) to czerń może być nieco smutna... Twoje by wyszły ciemniejsze odpowiednio na tle drzwi...
Jak znam życie kosztowały patyk za klamkę ;)

:lol: ... całe 36,90! :
Klamka Luka QR szyld kwadratowy stal nierdzewna inox PROMOCJA!
Producent: Domino
Dostępność: na stanie magazynowym
Cena: 59,00 zł36,90 zł

mayadaski
26-02-2010, 11:53
Rasia, drzwi piekne...kolr jest nieslychany...Twoj pan stolarz tow prawdziwy artysta...kuchnia z bajki...drzwi jeszcze z innej.. :wink:

A markizy do czego potrzebujesz?

Maja

efilo
26-02-2010, 11:59
Wy mi powiedzcie, czy takie drzwi są droższe od zwykłych drewnianych sklepowych? czy to akurat proste jest do zrobienia (mój domysł - zwyczajnie zbite dechy, prawie jak podłoga ;)) a więc tanie ?
pomijając fakt, ze drzwi muszą zachować sztywnośc, więc ta "deska" musi byc gruba i zawiasów wiecej, to życzę Ci zebyś znalazł sobie stolarza, który to zrobi taniej. A co wówczas z ościeżnicami?W czyms sensownym te zawiasy trzeba zakotwic

zakłądałem że to w środku musi mieć cos nośnego (płytę?) a na licach dechy. Zawiasy wiadomo i ościeżnica (jesli mamy na myśli ramę) Ewentualnie zawiasy osadzone jakoś na ścianie. Byłoby pięknie gdyby drzwi licem były zlane z ścianą - czyli zawias musi w jakiś sposób sięgać aż do styku z licem żeby drzwi się mogły odchylić.
Jeśli nie to trzeba zrobić szparę na tyle dużą by sie tam po otwarciu drzwi swoją grubością wcisnęły nie dotykając krawędzi ściany... ale to poki co moje kombinowanie, architekt jeszcze tego nie dotknął...

myśle że to nie problem.
1. robisz normalne płytowe drzwi i obkładasz czym chcesz
2. ościeżnica bezfelcowa z chowanym zawiasami.

pytanie kto ci obrobi tak ściane żeby nie były konieczne opaski i czy to obrobienie wytrzyma obciążenia związane z zamykaniem drzwi




rasia
czy te klamki są wygodne jak sie je trzyma? bardzo mi sie podobaja kwadraciaki ale większość z jakimi miałam do czynienia wywołuje nieprzyjemne odczucia przy kontakcie z nimi ;)

mayadaski
26-02-2010, 11:59
Słonko ja też mam projekt rysowany obecnie przez architekta, na bazie mojego rysunku, czyli "indywidualny" za 2500 zł Myśle ze warto pojechać te kilkadziesiąt km dalej w poszukiwaniu tańszego architekta. A gdzie jest powiedziane ze dobry projektant to tylko w dużym miescie? :D

no taka cena to super :)
a jestes zadowolona ? widze, ze tez wlkp choc pewnie dalej (bo po tych nowych podzialach to na poludnie daleko siega ;) )
jednak masz racje, trzeba poszukac

dzieki za odp, tak wlasnie myslalam, by wziac projekt najbardziej zblizony i uderzyc gdzies, ale wlasnie jak poczytalam o cenach to zamysl poszedl w zapomnienie

Slonko - ja jestem jeszcze bardziej na polnoc od Ciebie i nasz projekt indywidualny kosztowal 4,6 tys PLN. Pan architekt w tej cenie tez zalatwial wszystkie mapki, WZ, pozwolenie na budowe itp. Ja tylko powiedzialam, ze dzialka trudna do zaprojektowania czegos sensownego i chce duze okna i malo drzwi...i dostalam wieze obserwacyjna :wink: :lol:
Mijescowosc bardzo mala....wieksza sie robi latem jak jeziornicy nadciagaja :lol: :lol: i zima jak jezioro zamarznie i mozna na bojerach polatac...

Maja

rasia
26-02-2010, 12:20
Rasia, drzwi piekne...kolr jest nieslychany...Twoj pan stolarz tow prawdziwy artysta...kuchnia z bajki...drzwi jeszcze z innej.. :wink:

A markizy do czego potrzebujesz?

Maja

Dzięki Maju... 8) ... pochwały przekażę panu stolarzowi... się ucieszy, zwłaszcza, że już w poniedziałek będzie dopieszczał wszystko... :lol:

Markizy od południowej strony, gdzie Młode mają swoje pokoje.

markoto
26-02-2010, 12:24
Fajnie ze przetestujesz markizy :)

rasia
26-02-2010, 12:35
rasia
czy te klamki są wygodne jak sie je trzyma? bardzo mi sie podobaja kwadraciaki ale większość z jakimi miałam do czynienia wywołuje nieprzyjemne odczucia przy kontakcie z nimi ;)

Efilko, poszłam pomacać... :oops: ... nieprzyjemnych uczuć nie stwierdziłam... 8) :wink:

rasia
26-02-2010, 12:47
Fajnie ze przetestujesz markizy :)

Mam nadzieję, że już wkrótce... 8)

efilo
26-02-2010, 12:51
rasia
czy te klamki są wygodne jak sie je trzyma? bardzo mi sie podobaja kwadraciaki ale większość z jakimi miałam do czynienia wywołuje nieprzyjemne odczucia przy kontakcie z nimi ;)

Efilko, poszłam pomacać... :oops: ... nieprzyjemnych uczuć nie stwierdziłam... 8) :wink:

merci bien

i bosko! 8)

anjamen
26-02-2010, 13:11
Rasia ja tez kupilam te markizy, ale nie zalozylam ich jeszcze. powiesz jak sie sprawuja :wink:

78mysz
26-02-2010, 13:18
Ja myślę,że u stolarza ceny porównywalne do sklepowych, ale zrobienie na wymiar i dokładnie takie o jakich inwestor marzy - bezcenne... 8) :lol:


ups :oops:
tak to jest z zauroczeniem :)
Jest opcja żeby to deskowanie w pionie było. No i chciałbym coby sie zlewało ze ścianą tak samo deskowaną....
tylko co z klamką... ? :roll:
Twoje klameczki, przyznaję, są fajne, takie mało szpanerskie (wypasione) geometryczne, lekko matowe... inną alternatywą byłaby chyba czerń ? choć jako że moje mogą być odrobinę jaśniejsze i chłodniejsze (jodła) to czerń może być nieco smutna... Twoje by wyszły ciemniejsze odpowiednio na tle drzwi...
Jak znam życie kosztowały patyk za klamkę ;)

:lol: ... całe 36,90! :
Klamka Luka QR szyld kwadratowy stal nierdzewna inox PROMOCJA!
Producent: Domino
Dostępność: na stanie magazynowym
Cena: 59,00 zł36,90 zł
tez miałam klamki domino na mieszkaniu. Sprawowały sie bardzo porządnie-teraz tez mam juz upatrzone kwadratowe domino :)

rasia
26-02-2010, 13:20
Ja myślę,że u stolarza ceny porównywalne do sklepowych, ale zrobienie na wymiar i dokładnie takie o jakich inwestor marzy - bezcenne... 8) :lol:


ups :oops:
tak to jest z zauroczeniem :)
Jest opcja żeby to deskowanie w pionie było. No i chciałbym coby sie zlewało ze ścianą tak samo deskowaną....
tylko co z klamką... ? :roll:
Twoje klameczki, przyznaję, są fajne, takie mało szpanerskie (wypasione) geometryczne, lekko matowe... inną alternatywą byłaby chyba czerń ? choć jako że moje mogą być odrobinę jaśniejsze i chłodniejsze (jodła) to czerń może być nieco smutna... Twoje by wyszły ciemniejsze odpowiednio na tle drzwi...
Jak znam życie kosztowały patyk za klamkę ;)

:lol: ... całe 36,90! :
Klamka Luka QR szyld kwadratowy stal nierdzewna inox PROMOCJA!
Producent: Domino
Dostępność: na stanie magazynowym
Cena: 59,00 zł36,90 zł
tez miałam klamki domino na mieszkaniu. Sprawowały sie bardzo porządnie-teraz tez mam juz upatrzone kwadratowe domino :)

To co? Przyjeżdżasz dzisiaj? :roll: Dam Ci pomacać kwadratowe klamki... :wink: :lol: :lol: ... a na deser ... niespodzianka! 8)

rasia
26-02-2010, 13:22
Rasia ja tez kupilam te markizy, ale nie zalozylam ich jeszcze. powiesz jak sie sprawuja :wink:
Pewnie jednak szybciej założysz niż ja... :roll: :D Jak się czuje Brzusio-Helenusio? 8)

anjamen
26-02-2010, 13:24
Rasia ja tez kupilam te markizy, ale nie zalozylam ich jeszcze. powiesz jak sie sprawuja :wink:
Pewnie jednak szybciej założysz niż ja... :roll: :D Jak się czuje Brzusio-Helenusio? 8)

:lol: :lol: :lol:
jak slicznie :D

dobrze mi :)
napawam sie ostatnimi dniami spokoju :D

a co do markiz kupilam je razem z oknami (chyba to byl rok 2007 :oops: :oops: :oops: wiec jak widac nie spieszy mi sie - masz szanse ze bedziesz pierwsza :D
kupilam tez wtedy moskitiery - tez gdzies leza :roll: :roll: :roll:

~~slonko~~
26-02-2010, 14:06
Slonko - ja jestem jeszcze bardziej na polnoc od Ciebie i nasz projekt indywidualny kosztowal 4,6 tys PLN. Pan architekt w tej cenie tez zalatwial wszystkie mapki, WZ, pozwolenie na budowe itp. Ja tylko powiedzialam, ze dzialka trudna do zaprojektowania czegos sensownego i chce duze okna i malo drzwi...i dostalam wieze obserwacyjna :wink: :lol:
Mijescowosc bardzo mala....wieksza sie robi latem jak jeziornicy nadciagaja :lol: :lol: i zima jak jezioro zamarznie i mozna na bojerach polatac...

Maja
hej hej :) juz odwiedzilam i obejrzalam :) bardzo ladnie :)

wu
26-02-2010, 17:26
dobry wieczór
co włażę to się zachwycam :lol:

rasia
26-02-2010, 17:51
dobry wieczór
co włażę to się zachwycam :lol:

Łooo matko i córko! Gdzie włazisz i czym się zachwycasz? :roll:

wu
26-02-2010, 18:03
Rasiula no jak gdzie i czym :lol: :lol: :lol: do Ciebie i Twoimi drzwiami i nie tylko :wink:

Mohag
26-02-2010, 18:32
tez powiem .. lo matko - tez taki kolorek drzwi chce tz te jasniejsze szarawe :o :o :o

rasia
26-02-2010, 18:55
tez powiem .. lo matko - tez taki kolorek drzwi chce tz te jasniejsze szarawe :o :o :o

To tylko Flugger na dębie... :D

Wusiaaa... 8) :D :D

wu
26-02-2010, 18:59
tak Rasieńko 8) :lol: :lol: :lol:

marekmarian
26-02-2010, 19:53
wewnętrzne, ale takie jak tu w scianie:

http://www.apartmenttherapy.com/uimages/chicago/6-10-08five1.jpg
http://www.remodelista.com/img/sub/tc-kc-heath10.jpg

tyle ze tak jasne jak tu (wystają zawiasy dość):

http://img99.imageshack.us/img99/285/drzwij.jpg

tak jak tu niedorobione i delikatnie 'tkniete' (mam sporo desek ze stodoły) ale bez tych gwoździ

http://www.pointclickhome.com/files/web/images/ED1207_schuster_02.jpg

Ostatnio mnie korci żeby (pamiętajcie że pionowe deski) zaprojektować sobie takie 'zlane z elewacją' drzwi WEJSCIOWE (w pierwszej fotce tak jest, tylko czarna bryła):
http://www.wallpaper.com/galleryimages/17050162/gallery/testuser5_oct2007_01_tbone_WWaqtK_WEaOpy.jpg

ale żeby już np okna werandowe były wydobyte odcieniem jak tu:
http://www.atelierkunc.com/pictures/0000/1209/03.jpg
Jakos podoba mi się skromne wejście a wielki widok na ogród...

marekmarian
26-02-2010, 21:02
myśle że to nie problem.
1. robisz normalne płytowe drzwi i obkładasz czym chcesz
2. ościeżnica bezfelcowa z chowanym zawiasami.

pytanie kto ci obrobi tak ściane żeby nie były konieczne opaski i czy to obrobienie wytrzyma obciążenia związane z zamykaniem drzwi

efilo ! dzięki, mądrzejszy patrzę teraz na te drzwi na fotkach... faktycznie tam w środku jest coś jak płyta. Teraz biorę się za punkt 2 :)
bosze, ja tu jestem niby facet a mi płeć piękna doradza... heh ... :oops:

Rasiu, 78mysz, markoto, dziękuję pięknie.

~~slonko~~
26-02-2010, 21:51
jak widac plec piekna nie tylko piekna ale i pomocna ;)

rasia nie ma co sie dziwic - jest nad czym sie zachwycac :)

pasie
27-02-2010, 07:57
Doberek sobotni :)

MonikaC
27-02-2010, 08:16
i ja się witam :)

wu
27-02-2010, 10:09
dzień dobry
pogoda się robi :lol:

rasia
28-02-2010, 11:12
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:

dobroszka
28-02-2010, 11:17
Szczęściara :) Takie luksusy to dopiero za rok będziemy mieli :)

rasia
28-02-2010, 11:21
wewnętrzne, ale takie jak tu w scianie:

http://www.apartmenttherapy.com/uimages/chicago/6-10-08five1.jpg
http://www.remodelista.com/img/sub/tc-kc-heath10.jpg

tyle ze tak jasne jak tu (wystają zawiasy dość):

http://img99.imageshack.us/img99/285/drzwij.jpg

tak jak tu niedorobione i delikatnie 'tkniete' (mam sporo desek ze stodoły) ale bez tych gwoździ

http://www.pointclickhome.com/files/web/images/ED1207_schuster_02.jpg

Ostatnio mnie korci żeby (pamiętajcie że pionowe deski) zaprojektować sobie takie 'zlane z elewacją' drzwi WEJSCIOWE (w pierwszej fotce tak jest, tylko czarna bryła):
http://www.wallpaper.com/galleryimages/17050162/gallery/testuser5_oct2007_01_tbone_WWaqtK_WEaOpy.jpg

ale żeby już np okna werandowe były wydobyte odcieniem jak tu:
http://www.atelierkunc.com/pictures/0000/1209/03.jpg
Jakos podoba mi się skromne wejście a wielki widok na ogród...

Marku, piękne te drzwi wynalazłeś... 8)

Te zlane z elewacją drzwi wejściowe są genialnie proste i cudne i wcale nie trudne do zrobienia... Czy to znaczy, że okna werandowe chcesz szare...? :roll: 8) 8)

rasia
28-02-2010, 11:29
Szczęściara :) Takie luksusy to dopiero za rok będziemy mieli :)

Zciemniasz! :lol: Już możesz sobie otworzyć okno i wypić kawkę... prawie na tarasie... :wink: :lol:

marekmarian
28-02-2010, 11:35
Marku, piękne te drzwi wynalazłeś... 8)

Te zlane z elewacją drzwi wejściowe są genialnie proste i cudne i wcale nie trudne do zrobienia... Czy to znaczy, że okna werandowe chcesz szare...? :roll: 8) 8)

dziękuję :oops:
chciałbym jasną, nieżarową w kolorze elewację drewnianą, taką bliską kolorowi drewna, lekko ciepłą. Jesli sie uda (kasa) to będzie na dachu blacha w jakimś szarym kolorze (pewnie nie tytan-cynk, ale może choc Plannja Emka albo Ruukki). Wtedy raczej naturalną konsekwencją byłby szary kolor drewna okiennego (ale jako całe pasy wnęk okiennych, nie tylko jako pojedyncze okna). Jeszcze tylko nie wiem czy malowany, czy postarzone drewno szare (i stolarz, jest tu taki co robił okna dla jakiejś fabryki okien, rzetelny, w okuciach to montuje)
Ale póki co albo szary albo ciemnografitowy z lekkim granatowym odcieniem (to wersja o większym kontraście). Nie mam na razie innych pomysłów. Aha, podmurówką i różne murki to będzie beton płaski, czasem kamienie. W środku tez pojawi się beton (kominek) wiec ten szary wydaje sie byc dobrym partnerem do drewna w jego naturalnych jodłopodobnych tonacjach (lub lekko ściemnionych)
Jeśli nie uda mi sie wykończeniem + elegancją, to prostotą + kontrastem będę chciał grać.
kurcze ciśnienie chyba leci w dół... ide do sklepu po cole :)

a Ty masz szare okna? bo dano nie zaglądałem... zajrze zaraz po spacerku :)

Nefer
28-02-2010, 12:20
Dzień DObry przyszłam powiedzieć :)

Wy to jesteście tacy nowocześni, a ja taka ostrożna, konserwatywna,żeby nie powiedzieć - zacofana ... :cry: :oops:

rasia
28-02-2010, 12:30
Dzień DObry przyszłam powiedzieć :)

Wy to jesteście tacy nowocześni, a ja taka ostrożna, konserwatywna,żeby nie powiedzieć - zacofana ... :cry: :oops:

Nooo teraz to pojechałaś!!! :lol: :lol: :lol:

Chyba jeszcze ta głowa... :roll: :wink: :lol: :lol:

rasia
28-02-2010, 12:35
Marku, piękne te drzwi wynalazłeś... 8)

Te zlane z elewacją drzwi wejściowe są genialnie proste i cudne i wcale nie trudne do zrobienia... Czy to znaczy, że okna werandowe chcesz szare...? :roll: 8) 8)

dziękuję :oops:
chciałbym jasną, nieżarową w kolorze elewację drewnianą, taką bliską kolorowi drewna, lekko ciepłą. Jesli sie uda (kasa) to będzie na dachu blacha w jakimś szarym kolorze (pewnie nie tytan-cynk, ale może choc Plannja Emka albo Ruukki). Wtedy raczej naturalną konsekwencją byłby szary kolor drewna okiennego (ale jako całe pasy wnęk okiennych, nie tylko jako pojedyncze okna). Jeszcze tylko nie wiem czy malowany, czy postarzone drewno szare (i stolarz, jest tu taki co robił okna dla jakiejś fabryki okien, rzetelny, w okuciach to montuje)
Ale póki co albo szary albo ciemnografitowy z lekkim granatowym odcieniem (to wersja o większym kontraście). Nie mam na razie innych pomysłów. Aha, podmurówką i różne murki to będzie beton płaski, czasem kamienie. W środku tez pojawi się beton (kominek) wiec ten szary wydaje sie byc dobrym partnerem do drewna w jego naturalnych jodłopodobnych tonacjach (lub lekko ściemnionych)
Jeśli nie uda mi sie wykończeniem + elegancją, to prostotą + kontrastem będę chciał grać.
kurcze ciśnienie chyba leci w dół... ide do sklepu po cole :)

a Ty masz szare okna? bo dano nie zaglądałem... zajrze zaraz po spacerku :)

Mam szare okna, szarą elewację, szaro w głowie i na głowie... :wink:

Ale modrzewiowy taras i marzę o drewnianych okiennicach... 8) żeby właśnie ocieplić... :D

marekmarian
28-02-2010, 12:38
Dzień DObry przyszłam powiedzieć :)

Wy to jesteście tacy nowocześni, a ja taka ostrożna, konserwatywna,żeby nie powiedzieć - zacofana ... :cry: :oops:

przyznaje sie bez bicia, że ten powyższy wniosek to chyba moja wina. Wniosek jednak mylny, bo przecież konkluzja mojej wypowiedzi była jak najbardziej zachwytowa nowoczesnością rozwiązań autorki owego wniosku :)

to ja tyle :)

Nefer
28-02-2010, 12:47
nieeeeeeeeeeeee tak patrzę na te piękne rozwiązania wnętrz ... drzwi są bajeczne. A ja poszłamw komerchę ... zero polotu...

Gwoździk
28-02-2010, 12:54
cześć Rasia ... i Reszta :lol:

rasia
28-02-2010, 13:07
nieeeeeeeeeeeee tak patrzę na te piękne rozwiązania wnętrz ... drzwi są bajeczne. A ja poszłamw komerchę ... zero polotu...

Zaraz tu zamieszczę Twoje zdjęcia z kuchni, łazienki!!! ... razem z całą resztą... :x :P

marekmarian
28-02-2010, 13:07
nieeeeeeeeeeeee tak patrzę na te piękne rozwiązania wnętrz ... drzwi są bajeczne. A ja poszłamw komerchę ... zero polotu...

Nie zgodzę się z Twoją tezą :)
zgodzę się częściowo tylko jeśli Ty uznasz mój warunek jakim jest akceptacja stanu, iż mamy zupełnie inne sytuacje życiowe (ja jestem samotnikiem i mogę eksperymentować do woli, czego ludzie nastawieni rozsądnie i życiowo dla dobra swoich bliskich nie powinni robić itd itd)
uff ale się spociłem...
Uznajesz Nefer mój argument ? ;)
a jak mi nie wierzysz, to pokaż mi w ilu domach tu na forum jest taki komin? nawet jak napiszesz 1%, to będzie zbyt optymistyczny szacunek :)

rasia
28-02-2010, 13:07
cześć Rasia ... i Reszta :lol:

Cze Gwozdek!!! :D :D :D

Wacusie przeżyły? :roll:

Nefer
28-02-2010, 13:21
nieeeeeeeeeeeee tak patrzę na te piękne rozwiązania wnętrz ... drzwi są bajeczne. A ja poszłamw komerchę ... zero polotu...

Nie zgodzę się z Twoją tezą :)
zgodzę się częściowo tylko jeśli Ty uznasz mój warunek jakim jest akceptacja stanu, iż mamy zupełnie inne sytuacje życiowe (ja jestem samotnikiem i mogę eksperymentować do woli, czego ludzie nastawieni rozsądnie i życiowo dla dobra swoich bliskich nie powinni robić itd itd)
uff ale się spociłem...
Uznajesz Nefer mój argument ? ;)
a jak mi nie wierzysz, to pokaż mi w ilu domach tu na forum jest taki komin? nawet jak napiszesz 1%, to będzie zbyt optymistyczny szacunek :)

Dooobra uznałam :) WIesz, czasem człowieka nachodzą wątpliwości :oops:

marekmarian
28-02-2010, 13:27
nieeeeeeeeeeeee tak patrzę na te piękne rozwiązania wnętrz ... drzwi są bajeczne. A ja poszłamw komerchę ... zero polotu...

Nie zgodzę się z Twoją tezą :)
zgodzę się częściowo tylko jeśli Ty uznasz mój warunek jakim jest akceptacja stanu, iż mamy zupełnie inne sytuacje życiowe (ja jestem samotnikiem i mogę eksperymentować do woli, czego ludzie nastawieni rozsądnie i życiowo dla dobra swoich bliskich nie powinni robić itd itd)
uff ale się spociłem...
Uznajesz Nefer mój argument ? ;)
a jak mi nie wierzysz, to pokaż mi w ilu domach tu na forum jest taki komin? nawet jak napiszesz 1%, to będzie zbyt optymistyczny szacunek :)

Dooobra uznałam :) Wiesz, czasem człowieka nachodzą wątpliwości :oops:
przyznam szczerze: uważam, że masz u siebie zdecydowanie nowocześnie i odważnie, a jednocześnie mam tam wrażenie jakości, elegancji, itp.
Dobra juz nie zanudzam :) czas popracować. Miłego dnia dla wszystkich (tu daje nieźle halny)

Nefer
28-02-2010, 13:29
Dzięki MM za pocieszenie.
W Zakopcu nie ma prądu...

marekmarian
28-02-2010, 13:32
Dzięki MM za pocieszenie.
W Zakopcu nie ma prądu...
w biesach jeszcze jest... ale mnie zmartwiłas... bo mi jest potrzebny...

na odchodne:
http://www.abitare.it/highlights/void-house/langswitch_lang/en/
całkiem fajne drewno + szarosć. bryła już nie taka fajna :)

sure
28-02-2010, 13:53
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:
U nas też fajnie, i tez piłam kawe prawie na tarasie, bo odkopałam jeszcze trochę śniegu (http://forum.muratordom.pl/post4069067.htm#4069067) ;)

Fajne te drewniane elewacje - żałuję, że zrezygnowałam z drewna, choć u mnie nie byłoby takiego efektu, bo domek z zewnątrz mało nowoczesny...

Arnika
28-02-2010, 17:08
Witam się :P

malgos2
28-02-2010, 18:31
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

rasia
28-02-2010, 19:07
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

malgos2
28-02-2010, 19:12
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

rasia
28-02-2010, 19:17
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

rasia
28-02-2010, 19:18
Witam się :P

Cześć i czołem!!! :D

rasia
28-02-2010, 19:19
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:
U nas też fajnie, i tez piłam kawe prawie na tarasie, bo odkopałam jeszcze trochę śniegu (http://forum.muratordom.pl/post4069067.htm#4069067) ;)

Fajne te drewniane elewacje - żałuję, że zrezygnowałam z drewna, choć u mnie nie byłoby takiego efektu, bo domek z zewnątrz mało nowoczesny...

Ojojoj! Jaki piękny taras się był odkrył! :o 8) A co to te białe sznurki są??? :roll:

Arnika
28-02-2010, 19:19
Hej , hej :P :P :P

rasia
28-02-2010, 19:23
Hej , hej :P :P :P Hej! :D
Ale nie język mi pokazuj, tylko co nowego wypatrzyłaś do domku! 8) :D :D :wink:

My dzisiaj poszaleliśmy w Ikei i zaopatrzyliśmy Młodego w regały na książki, dywanik i masę różnych mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy do domku... :lol:

wu
28-02-2010, 19:23
dobry wieczór
i znowu poniedziałek będzie :roll:

rasia
28-02-2010, 19:24
dobry wieczór
i znowu poniedziałek będzie :roll:

Cześć Wunia! Ale nowy miesiąc za to!!! :lol: :lol: :lol:

wu
28-02-2010, 19:29
tylko czemu mnie to nie pociesza :lol: :lol: :lol:

malgos2
28-02-2010, 19:32
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

U mnie jest lista najlepszych na 13.03, na pewno nie przyjada wszyscy z tamtej listy. :roll: :-?

rasia
28-02-2010, 19:41
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

U mnie jest lista najlepszych na 13.03, na pewno nie przyjada wszyscy z tamtej listy. :roll: :-?

A co zrobisz jak przyjadą??? :roll: :lol: :lol:

malgos2
28-02-2010, 19:46
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

U mnie jest lista najlepszych na 13.03, na pewno nie przyjada wszyscy z tamtej listy. :roll: :-?

A co zrobisz jak przyjadą??? :roll: :lol: :lol:

Bede w siodmym niebie. :lol: :lol: :lol: :wink:

MonikaC
28-02-2010, 19:47
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

U mnie jest lista najlepszych na 13.03, na pewno nie przyjada wszyscy z tamtej listy. :roll: :-?

Ej no co za lista najlepszych tzn że co że jak mnie nie będzie to ja jestem be :cry: :cry: :cry: :cry:

Irma
28-02-2010, 19:49
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

malgos2
28-02-2010, 19:53
Heeeeeeeeej Rasia, nie widze Cie na liscie. :evil:

Na jakiej liście? :roll: :o

Franiowkowej... :roll:

Przecież się byłam wpisałam... jeszcze dawno, dawno temu... podczas licytacji... :roll:

U mnie jest lista najlepszych na 13.03, na pewno nie przyjada wszyscy z tamtej listy. :roll: :-?

Ej no co za lista najlepszych tzn że co że jak mnie nie będzie to ja jestem be :cry: :cry: :cry: :cry:

To znaczy, ze bedziesz. :D :D :D Nie masz wyjscia.

Irma, ja Was obie zamorduje po prostu, wiec lepiej zacznijcie sie pakowac. :roll:

rasia
28-02-2010, 19:54
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

Dobrze powiedziane! Listy do.nosów, a my idziemy na żywioł! :wink: :lol: :lol:



Małgoś, a wysłałaś do wszystkich z tamtej listy licytacyjnej zawiadomienia z datą? :roll:

malgos2
28-02-2010, 20:03
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

Dobrze powiedziane! Listy do.nosów, a my idziemy na żywioł! :wink: :lol: :lol:



Małgoś, a wysłałaś do wszystkich z tamtej listy licytacyjnej zawiadomienia z datą? :roll:

Wysle wszystkim.

I nie wyglupiajcie sie, musze wiedziec ile bedzie osob chociaz mniej wiecej.

sure
28-02-2010, 20:07
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:
U nas też fajnie, i tez piłam kawe prawie na tarasie, bo odkopałam jeszcze trochę śniegu (http://forum.muratordom.pl/post4069067.htm#4069067) ;)

Fajne te drewniane elewacje - żałuję, że zrezygnowałam z drewna, choć u mnie nie byłoby takiego efektu, bo domek z zewnątrz mało nowoczesny...

Ojojoj! Jaki piękny taras się był odkrył! :o 8) A co to te białe sznurki są??? :roll:
No własnie, co to za sznurki... :-?
Nie wiem, czy wiesz, ale taras jest w trakcie wykonania. Zabrali sie za niego moi wykonawcy dopiero zimą, choc od lata obiecywali, no i snieg im przeszkodził. Drugiego wcale nie zrobili! I to był jeden z powodów, dlaczego ich nie polecam :evil:

przyjdzie mi chyba szukac kogoś, kto to dokończy jak śniegi się stopią... :roll:

rasia
28-02-2010, 20:07
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

Dobrze powiedziane! Listy do.nosów, a my idziemy na żywioł! :wink: :lol: :lol:



Małgoś, a wysłałaś do wszystkich z tamtej listy licytacyjnej zawiadomienia z datą? :roll:

Wysle wszystkim.

I nie wyglupiajcie sie, musze wiedziec ile bedzie osob chociaz mniej wiecej.

64! :roll: :wink: :lol:

My z Irmą będziemy na 200% i jeszcze kilka osób zgarniemy po drodze... :wink: :D :D

rasia
28-02-2010, 20:10
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:
U nas też fajnie, i tez piłam kawe prawie na tarasie, bo odkopałam jeszcze trochę śniegu (http://forum.muratordom.pl/post4069067.htm#4069067) ;)

Fajne te drewniane elewacje - żałuję, że zrezygnowałam z drewna, choć u mnie nie byłoby takiego efektu, bo domek z zewnątrz mało nowoczesny...

Ojojoj! Jaki piękny taras się był odkrył! :o 8) A co to te białe sznurki są??? :roll:
No własnie, co to za sznurki... :-?
Nie wiem, czy wiesz, ale taras jest w trakcie wykonania. Zabrali sie za niego moi wykonawcy dopiero zimą, choc od lata obiecywali, no i snieg im przeszkodził. Drugiego wcale nie zrobili! I to był jeden z powodów, dlaczego ich nie polecam :evil:

przyjdzie mi chyba szukac kogoś, kto to dokończy jak śniegi się stopią... :roll:

No niee... może jednak daj im szansę, bo zapowiada się bardzo ślicznie... 8) Tylko nie mogę wymyślić nadal co to za sznurki... :roll: :lol:

sure
28-02-2010, 20:21
Dzień doberek !!!

Jaka cudna pogoda!!! Otworzyłam okna na całą szerokość i wypiłam kawkę... prawie na tarasie... 8) :lol: :lol:
U nas też fajnie, i tez piłam kawe prawie na tarasie, bo odkopałam jeszcze trochę śniegu (http://forum.muratordom.pl/post4069067.htm#4069067) ;)

Fajne te drewniane elewacje - żałuję, że zrezygnowałam z drewna, choć u mnie nie byłoby takiego efektu, bo domek z zewnątrz mało nowoczesny...

Ojojoj! Jaki piękny taras się był odkrył! :o 8) A co to te białe sznurki są??? :roll:
No własnie, co to za sznurki... :-?
Nie wiem, czy wiesz, ale taras jest w trakcie wykonania. Zabrali sie za niego moi wykonawcy dopiero zimą, choc od lata obiecywali, no i snieg im przeszkodził. Drugiego wcale nie zrobili! I to był jeden z powodów, dlaczego ich nie polecam :evil:

przyjdzie mi chyba szukac kogoś, kto to dokończy jak śniegi się stopią... :roll:

No niee... może jednak daj im szansę, bo zapowiada się bardzo ślicznie... 8) Tylko nie mogę wymyślić nadal co to za sznurki... :roll: :lol:
Szansę im daję. Do kwietnia!

(tylko szansa wiąże się również z koniecznością poprawnienia kilku rzeczy, które im troche nie wyszly, np. cieknace rynny, pleśń na płocie, miejsce do odbioru szamba, itp. a takze dokończenia innych, których nie zdążyli przez pół roku zrobić)

Nefer
28-02-2010, 20:23
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

Dobrze powiedziane! Listy do.nosów, a my idziemy na żywioł! :wink: :lol: :lol:



Małgoś, a wysłałaś do wszystkich z tamtej listy licytacyjnej zawiadomienia z datą? :roll:

Wysle wszystkim.

I nie wyglupiajcie sie, musze wiedziec ile bedzie osob chociaz mniej wiecej.

To wyślij - zaraz, bo to tylko 2 tygodnie. I chyba będę musiała się pogimnastykować...

Elena76
28-02-2010, 20:29
Rasia, drzwi piekne...kolr jest nieslychany...Twoj pan stolarz tow prawdziwy artysta...kuchnia z bajki...drzwi jeszcze z innej.. :wink:

Maja

Dzięki Maju... 8) ... pochwały przekażę panu stolarzowi... się ucieszy, zwłaszcza, że już w poniedziałek będzie dopieszczał wszystko... :lol:

Rasiu, stolarzowi naprawdę pochwały się należą :)

A co jeszcze jest do dopieszczenia, bo drzwi wyglądają na "gotowe"?

rasia
28-02-2010, 20:36
Rasia, drzwi piekne...kolr jest nieslychany...Twoj pan stolarz tow prawdziwy artysta...kuchnia z bajki...drzwi jeszcze z innej.. :wink:

Maja

Dzięki Maju... 8) ... pochwały przekażę panu stolarzowi... się ucieszy, zwłaszcza, że już w poniedziałek będzie dopieszczał wszystko... :lol:

Rasiu, stolarzowi naprawdę pochwały się należą :)

A co jeszcze jest do dopieszczenia, bo drzwi wyglądają na "gotowe"?

Opaski w dolnej łazience, bo trzeba lekko doszlifować ścianę... :lol:

malgos2
28-02-2010, 21:09
ja mam w nosie listy...
wszystko w rękach rasi, więc mi żadna lista nie pomoże :)

Dobrze powiedziane! Listy do.nosów, a my idziemy na żywioł! :wink: :lol: :lol:



Małgoś, a wysłałaś do wszystkich z tamtej listy licytacyjnej zawiadomienia z datą? :roll:

Wysle wszystkim.

I nie wyglupiajcie sie, musze wiedziec ile bedzie osob chociaz mniej wiecej.

To wyślij - zaraz, bo to tylko 2 tygodnie. I chyba będę musiała się pogimnastykować...

Doooobra, tylko skoncze pracowac. A Ty jestes nastepna do zamordowania... :roll:

Nelli Sza
28-02-2010, 21:40
Dzień dobry wieczorne drogie Panie , a! i khmm Panowie?

malka
28-02-2010, 21:48
no sliczne te schody, nawet sliczniejsze niż w dniu montażu , jeszcze parę razy się pozachwycam, dobra ? :D

rasia
01-03-2010, 08:55
Dzień dobry wieczorne drogie Panie , a! i khmm Panowie?

Dzień doberek się z Panią! :D

rasia
01-03-2010, 08:57
no sliczne te schody, nawet sliczniejsze niż w dniu montażu , jeszcze parę razy się pozachwycam, dobra ? :D

Dobra. 8) :lol:

Dzisiaj pieszczoszki i wklejanie cokołów... :D :D :D

lidszu
01-03-2010, 09:32
dzień doberek :D

Rasieńko, baaardzooo serdecznie dziękuję za przemiły piątkowy wieczór :D . Takiej dawki śmiechu było mi potrzeba :lol: , w sobotę bolały mnie mięśnie od tych chichotów i buźka cały czas mi się uśmiechała :lol: 8) 8)

całuski dla całej rodzinki :D
i specjalne podziękowania dla K za pyszne jedzonko :D

~~slonko~~
01-03-2010, 09:49
witam :)
z deko spiaca ........ :roll:

malgos2
01-03-2010, 12:26
Wpisalam Cie gwaltem i przemoca. 8)

mayadaski
01-03-2010, 12:31
Wpisalam Cie gwaltem i przemoca. 8)

uuuu..robi sie interesujaco :lol:

malgos2
01-03-2010, 13:10
Wpisalam Cie gwaltem i przemoca. 8)

uuuu..robi sie interesujaco :lol:

Ty nie zagaduj tylko bilecik szybko bookuj. :lol: :wink:

wu
01-03-2010, 20:22
dobry wieczór
ciekawie ciekawie :lol: :lol: :lol:

pasie
01-03-2010, 22:45
i ja mówię dobry wieczór :) :) :)

nitubaga
02-03-2010, 06:24
Pierwsza z rana :)

co tam panie w polityce? :wink: :wink: :wink:

Magi77
02-03-2010, 07:14
To ja druga z rana :) :) :)
doberek :)

efilo
02-03-2010, 07:54
Czecia 8)

Nelli Sza
02-03-2010, 13:39
A ja pierwsza po południu :D

pasie
02-03-2010, 16:56
Cze Rasiulka i co tam :roll:

Arnika
02-03-2010, 19:58
No to ja pierwsza dobrego wieczorku życzę :P :P :P

wu
02-03-2010, 20:12
dobry wieczór
to co ja mam powiedzieć pierwsza dobranoc czy jak :lol: :lol: :lol:

Arnika
02-03-2010, 20:44
:lol: :lol: :lol: :lol:

A gospodyni nie ma :roll: :roll: :roll:

Magi77
03-03-2010, 07:52
To ja pierwsza powiem Dzień Dobry :)

lidszu
03-03-2010, 11:56
To ja pierwsza powiem Dzień Dobry :)
zajmuję drugie medalowe miejsce i się równie pięknie witam :D

nitubaga
03-03-2010, 16:42
.... brąz mój... zanim mnie kto uprzedzi :)

hejka :)

anjamen
03-03-2010, 19:48
a gdzie Rasiula?

wu
03-03-2010, 19:53
dobry wieczór
no własnie gdzie :roll:

pasie
04-03-2010, 10:17
Doberek :)

i co słychować :roll:

78mysz
04-03-2010, 10:36
Szefową gdzieś wcieło :(

lidszu
04-03-2010, 10:46
Ta ja zaczynam krzyczeć 8)

HOP, HOOOOP :roll:

rasia
04-03-2010, 11:03
Jestem na momencik...

Liduś, to ja strasznie dziękuję Tobie,Mysi, Kruelci, Dobrosi i Barrankom za tak niesamowitą dawkę śmiechu i radości!!! Ogromnie było mi to potrzebne...

lidszu
04-03-2010, 11:25
Jestem na momencik...

Liduś, to ja strasznie dziękuję Tobie, Kruelci, Dobrosi i Barrankom za tak niesamowitą dawkę śmiechu i radości!!! Ogromnie było mi to potrzebne...
usłyszałaś mnie 8) :lol: :lol: niezły mam ten głosik :wink: :lol: :lol:

mi też ta dawka śmiechu była bardzo potrzebna, więc obydwie skorzystałyśmy :D i polecam się na przyszłość 8)

~~slonko~~
04-03-2010, 12:58
bry :)

rasia mam do CIebie pytanko - o schody
bo sa piekne i tu nie ma co dyskutowac, ale pytam o uzytecznosc
gdybys robila drugi raz to tez bys takie wybrala ? jak to sie teraz sprawdza w uzytkowaniu ? wiem, ze maja specjalna powloke, ale pytam czysto "uzytkowo" ;)
i o utrzymanie ich w czystosci

bo o wygladzie nie pisze - i tak wciaz moge tylko nad nimi "ochac" i "achac" 8)

rasia
04-03-2010, 14:22
bry :)

rasia mam do CIebie pytanko - o schody
bo sa piekne i tu nie ma co dyskutowac, ale pytam o uzytecznosc
gdybys robila drugi raz to tez bys takie wybrala ? jak to sie teraz sprawdza w uzytkowaniu ? wiem, ze maja specjalna powloke, ale pytam czysto "uzytkowo" ;)
i o utrzymanie ich w czystosci

bo o wygladzie nie pisze - i tak wciaz moge tylko nad nimi "ochac" i "achac" 8)

Już Ci Slonko napisałam u Ciebie, że schody malina... 8) :lol: Na 200% zrobiłabym takie same... :D Po chałupie biegamy na bosaka, piesy nie włażą na górę, więc nie ma kto piachu na nie wnosić... :D :D :D Myte są raz w tygodniu. Zamiatane wcale... :oops:

~~slonko~~
04-03-2010, 14:38
dzieki za odpowiedz :)

a masz jakos zagospodarowane pod schodami ? jakas laweczka czy kwiatki ? fotel ? cos tam bedzie ?

chyba musze raz jeszcze przejrzec dziennik :oops:

rasia
04-03-2010, 15:05
dzieki za odpowiedz :)

a masz jakos zagospodarowane pod schodami ? jakas laweczka czy kwiatki ? fotel ? cos tam bedzie ?

chyba musze raz jeszcze przejrzec dziennik :oops:


:lol: :lol: :lol:


http://img140.imageshack.us/img140/1199/img0821pf.jpg

~~slonko~~
04-03-2010, 15:54
hehe no wlasne dotarlam ;) przejrzalam wszystko raz jeszcze ;)
nie mam psow w domu, wiec to "zagospodarownie" odpada

powiedz mi prosze jakie rozmiary ma Twoje okno w kuchni ?
bo widzialam, ze dlugie
w planie Nowoczesnego jest 220x120 ....

bo u Ciebie zlew pod oknem fajnie pasuje i nie koliduje z otwieraniem - czytalam, ze z tymi obnizanymi bateriami (chodzi o podokienne) to roznie bywa :roll:

rasia
04-03-2010, 16:07
hehe no wlasne dotarlam ;) przejrzalam wszystko raz jeszcze ;)
nie mam psow w domu, wiec to "zagospodarownie" odpada

powiedz mi prosze jakie rozmiary ma Twoje okno w kuchni ?
bo widzialam, ze dlugie
w planie Nowoczesnego jest 220x120 ....

bo u Ciebie zlew pod oknem fajnie pasuje i nie koliduje z otwieraniem - czytalam, ze z tymi obnizanymi bateriami (chodzi o podokienne) to roznie bywa :roll:

Slonko, moje okno kuchenne to mniej więcej 300 x110 , a odległość od blatu do parapetu 30 cm, więc każda bateria się mieści... :D

Nefer
04-03-2010, 16:15
dzieki za odpowiedz :)

a masz jakos zagospodarowane pod schodami ? jakas laweczka czy kwiatki ? fotel ? cos tam bedzie ?

chyba musze raz jeszcze przejrzec dziennik :oops:


:lol: :lol: :lol:


http://img140.imageshack.us/img140/1199/img0821pf.jpg

JAK MOŻNA BIEDNE ZWIERZĘTA W KLATCE TRZYMAĆ !!!!! :wink:

rasia
04-03-2010, 16:23
Cześć Nefciu! Dobrze, że jesteś... 8) Nie pojechałam dzisiaj na Płocką... morfina odcięła już ją od "naszego" świata... :cry: Zaraz będzie u mnie Duszysko, to się będę miała z kim upić... :roll: :(

rasia
04-03-2010, 16:32
Jestem na momencik...

Liduś, to ja strasznie dziękuję Tobie ,Mysi, Kruelci, Dobrosi i Barrankom za tak niesamowitą dawkę śmiechu i radości!!! Ogromnie było mi to potrzebne...

Jak ja mogłam o Mysi nie wspomnieć?!?? :roll: Już błąd naprawiłam... :oops: Przepraszam Mysiu... 8) :oops:

78mysz
04-03-2010, 16:52
Jestem na momencik...

Liduś, to ja strasznie dziękuję Tobie ,Mysi, Kruelci, Dobrosi i Barrankom za tak niesamowitą dawkę śmiechu i radości!!! Ogromnie było mi to potrzebne...

Jak ja mogłam o Mysi nie wspomnieć?!?? :roll: Już błąd naprawiłam... :oops: Przepraszam Mysiu... 8) :oops:
oj Rasiu :oops:

anjamen
04-03-2010, 16:54
upijcie sie tez za mnie i pozdrow Duszysko

lidszu
04-03-2010, 17:33
Cześć Nefciu! Dobrze, że jesteś... 8) Nie pojechałam dzisiaj na Płocką... morfina odcięła już ją od "naszego" świata... :cry: Zaraz będzie u mnie Duszysko, to się będę miała z kim upić... :roll: :(
przytulam mocno :cry: :cry:

MonikaC
04-03-2010, 18:02
Cześć Nefciu! Dobrze, że jesteś... 8) Nie pojechałam dzisiaj na Płocką... morfina odcięła już ją od "naszego" świata... :cry: Zaraz będzie u mnie Duszysko, to się będę miała z kim upić... :roll: :(
przytulam mocno :cry: :cry:

aż przykro czytać :cry:

nitubaga
04-03-2010, 18:12
Cześć Nefciu! Dobrze, że jesteś... 8) Nie pojechałam dzisiaj na Płocką... morfina odcięła już ją od "naszego" świata... :cry: Zaraz będzie u mnie Duszysko, to się będę miała z kim upić... :roll: :(
przytulam mocno :cry: :cry:

aż przykro czytać :cry:


:cry: :cry: :cry:

Gwoździk
04-03-2010, 18:34
cześć Rasia ...

... przyszedłem popodziwiać ładne drzwi wewnętrzne :lol:

PS. A ty Nitka lepiej podczytaj u Brazy bo tam o Tobie pisaliśmy przedwczoraj :wink: :lol:

rasia
04-03-2010, 18:42
Dzięki Dziewczynki...

Ania, Duszysko nie chciało się ze mną napić! :x Chyba chory, biedaczysko... :roll: :wink:

Gwoździk, stoję przy drzwiach i nikt nie puka???!!! :roll:

Gwoździk
04-03-2010, 18:46
Gwoździk, stoję przy drzwiach i nikt nie puka???!!! :roll:

...nie dziwne, przecież to drzwi wewnętrzne :wink:

GLAMOURMUM
04-03-2010, 19:05
rasiu...

katalog

http://meble.it/catalog/files/1378331845_azzardo_torino_a6a.pdf

dane kontaktowe:

Kontakt

Torino Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 21/25
60-501 Poznań
tel. 061 84 33 925
fax. 061 84 33 924

Salony:

http://meble.it/salony_agatameble,meblesklepinternetowy,mebleskorz ane

nitubaga
04-03-2010, 19:12
cześć Rasia ...

... przyszedłem popodziwiać ładne drzwi wewnętrzne :lol:

PS. A ty Nitka lepiej podczytaj u Brazy bo tam o Tobie pisaliśmy przedwczoraj :wink: :lol:


:o :o :o :o

przecie grzeczna jestem :o

już lece .... Braza where are you....? :wink:

Gwoździk
04-03-2010, 19:16
strona 390 ( pośrodku) 8)

BetaGreta
04-03-2010, 19:27
Jestem na momencik...

Liduś, to ja strasznie dziękuję Tobie,Mysi, Kruelci, Dobrosi i Barrankom za tak niesamowitą dawkę śmiechu i radości!!! Ogromnie było mi to potrzebne...

Ależ fajnych gości miałaś.
Mogę sobie wyobrazić jak było wesoło.

nitubaga
04-03-2010, 19:43
strona 390 ( pośrodku) 8)


słuchaj no Ty druciku z łepkiem... czy mnie się zdaje czy Ty mnie swatać próbujesz hę? :P


ale wybaczam, bośmy jeszcze razem nie pili... a skorośmy razem nie pili to jeszcze nie wiesz że ja Małżonka mam :P :P :P

Nefer
04-03-2010, 19:43
Cześć Nefciu! Dobrze, że jesteś... 8) Nie pojechałam dzisiaj na Płocką... morfina odcięła już ją od "naszego" świata... :cry: Zaraz będzie u mnie Duszysko, to się będę miała z kim upić... :roll: :(
Teraz jej łatwiej, a Tobie trudniej. Tak to jest. Tobie nikt nie da morfiny..

Gosiek33
04-03-2010, 19:51
Smutno mi, przypominam sobie bliską mi osobę... :cry: i nigdy nie paliła :cry:

rasia
04-03-2010, 20:27
rasiu...

katalog

http://meble.it/catalog/files/1378331845_azzardo_torino_a6a.pdf

dane kontaktowe:

Kontakt

Torino Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 21/25
60-501 Poznań
tel. 061 84 33 925
fax. 061 84 33 924

Salony:

http://meble.it/salony_agatameble,meblesklepinternetowy,mebleskorz ane

Dzięki Glamurciu.
Ale już jej nigdzie nie ma... :cry: :cry: :cry:

rasia
04-03-2010, 20:29
strona 390 ( pośrodku) 8)


słuchaj no Ty druciku z łepkiem... czy mnie się zdaje czy Ty mnie swatać próbujesz hę? :P


ale wybaczam, bośmy jeszcze razem nie pili... a skorośmy razem nie pili to jeszcze nie wiesz że ja Małżonka mam :P :P :P

Przecież to nic nie przesądza... :wink:

Ps. Pozdrowienia dla MaŁżonka... 8) 8) 8)

Gwoździk
04-03-2010, 20:32
słuchaj no Ty druciku z łepkiem... ...

... a dostałaś kiedyś pałką drewnianą ? :wink: :lol:

pasie
04-03-2010, 20:34
słuchaj no Ty druciku z łepkiem... ...

... a dostałaś kiedyś pałką drewnianą ? :wink: :lol:

:D :D :D

dobroszka
04-03-2010, 20:39
Rasiulku kochany , pitulam mocno :(

Arnika
04-03-2010, 21:02
:cry: :cry: :cry:

e-mól
04-03-2010, 22:04
Oj jak tu PIĘKNIE !!!! szok, wszystko (prawie) mi pasuje, ato się nie często zdarza, gratuluję i zazdroszczę

Jedno mnie tylko boli jak i kiedy przebrnąć przez te 200!!! stron komentarzy żeby znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie domku, może indeks lub spis treści byś założyła :)

rasia
04-03-2010, 22:27
Oj jak tu PIĘKNIE !!!! szok, wszystko (prawie) mi pasuje, ato się nie często zdarza, gratuluję i zazdroszczę

Jedno mnie tylko boli jak i kiedy przebrnąć przez te 200!!! stron komentarzy żeby znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie domku, może indeks lub spis treści byś założyła :)

:lol: :lol: :lol: Witaj e-Molu! Pytaj - a ja postaram się odpowiedzieć... :D Z odnośnikami sama bym miała lekki problem... :roll: :wink: :lol:

e-mól
05-03-2010, 06:48
To tak na start. co to za drewno w kuchni? Jak wrażenia z użytkowania dębowych desek w porównaniu z innymi garunkami drewna, olej, zgadza się. Też planuję deski dębowe (ujawnisz koszt)
No i ogrodzenie z czego, jak i za ile.
Okna to aluminium? super się prezentują!!!

No i jescze może co za dechy leżą na tarasie?
Kabina firmowa czy na zamówienie? (o koszt też pytam) no i może bardziej detaliczne zdjęcia dała byś radę zrobić??

To tak na początek :D

Magi77
05-03-2010, 07:12
Doberek Rasiulko :)

Przytulam mocno z rana :)

e-mól
05-03-2010, 07:40
Próbowałam czytać komentarze, no nie da się i tyle.
Jedyne czego się dowiedziałam że forum prowadzi bogate życie w realu, do którego nawiązujecie na forum i "postronni - obcy" pojęcia nie mają o czym gadka.
Super, że forum tworzy przyjaźnie.
To Wy tak na zlotach się spotykacie i poznajecie, czy jak?

78mysz
05-03-2010, 07:52
Próbowałam czytać komentarze, no nie da się i tyle.
Jedyne czego się dowiedziałam że forum prowadzi bogate życie w realu, do którego nawiązujecie na forum i "postronni - obcy" pojęcia nie mają o czym gadka.
Super, że forum tworzy przyjaźnie.
To Wy tak na zlotach się spotykacie i poznajecie, czy jak?
wiesz wiedzmy to takie stworzenia, które znają się od zawsze, więc gdy tylko znajdą się razem w jednej czasoprzestrzeni należą juz do siebie ;)

rasia
05-03-2010, 11:53
To tak na start. co to za drewno w kuchni? Jak wrażenia z użytkowania dębowych desek w porównaniu z innymi garunkami drewna, olej, zgadza się. Też planuję deski dębowe (ujawnisz koszt)
No i ogrodzenie z czego, jak i za ile.
Okna to aluminium? super się prezentują!!!

No i jescze może co za dechy leżą na tarasie?
Kabina firmowa czy na zamówienie? (o koszt też pytam) no i może bardziej detaliczne zdjęcia dała byś radę zrobić??

To tak na początek :D

Niezły początek... :lol: :lol: :lol:

1. W kuchni jest wszędzie lity dąb barwiony Fluggerem i olejowany.

2. Dechy dębowe sprawują się rewelacyjnie!!! Oczywiście - olejowane. O koszt pytaj ghost34 - forumowego speca od podłóg - to Jego robota... 8) :D :D

3. Ogrodzenie z obrzeży krawężnikowych firmy Libet

4. Okna aluminiowe - jestem nimi nadal zachwycona... 8)

5. Dechy tarasowe to modrzew, też olejowany... :D :D

6. Kabina robiona przez szklarzy na zamówienie... koszt? :roll: sama nie wiem... :lol: Zapłaciłam za dwa ogromne lustra do obu łazienek i tę kabinę wraz z montażem 2500.

7. Czego zdjęcia? :roll: 8) :D :D

malka
05-03-2010, 12:14
Cze Rasia, troche się pogubiłam :-?
Komp mi się w smoka zabawił , takiego co zeżarł owieczkę nafaszerowaną siarką :-?
Znaczy pierdnął, zioną ogniem i zdechł :(

ale chwilowo mam sprzęta (nie mylic ze sprzętem :wink: ) ślubnego i mogę ponadrabiac nieco



No i przytulam mocno o cokolwiek chodzi

e-mól
05-03-2010, 12:20
Zdjęcia kabiny.
Mi już drugi szklarz zawołał 4K za kabinę, 1,7 mb szkła w tym dwie ścianki stałe jedne drzwi.
A ceny samemego materiału za deski dębowe też nie podasz?

A link albo nazwę fluggera podasz? Deski też nim barwione były?

rasia
05-03-2010, 12:26
Cze Rasia, troche się pogubiłam :-?
Komp mi się w smoka zabawił , takiego co zeżarł owieczkę nafaszerowaną siarką :-?
Znaczy pierdnął, zioną ogniem i zdechł :(

ale chwilowo mam sprzęta (nie mylic ze sprzętem :wink: ) ślubnego i mogę ponadrabiac nieco



No i przytulam mocno o cokolwiek chodzi

Hej Owieczko nie pożarta! Czytałam gdzieś, chyba u Małgoś, że się porwać nie dasz, ale na własnym ogierze z własnym Księciem przygalopujesz...? Smutna to dla mnie prawda... ale piękna... :wink: 8) :lol:

malka
05-03-2010, 12:36
No z rozkoszą dała bym się porwac, nawet na płask na dywaniku jako Twój podnóżek, ale obowiązki wzywają i uziemiła bym Was do póżnego popołudnia, a szkoda by było

Co do osobistego ślubnego, to jak drab wejściówki nie wykupi to zostaje w domu , basta.
A co do ogiera - to mocne nadużycie jest :lol: :lol: :lol: to taka "moja szkapa" jest :lol:

rasia
05-03-2010, 14:26
Zdjęcia kabiny.
Mi już drugi szklarz zawołał 4K za kabinę, 1,7 mb szkła w tym dwie ścianki stałe jedne drzwi.
A ceny samemego materiału za deski dębowe też nie podasz?

A link albo nazwę fluggera podasz? Deski też nim barwione były?

Zdjęcia kabiny wrzucę do dziennika, puszek Fluggera też, ale jest to bezbarwna baza, do której dodaje się barwnik... niestety na jednej puszce jest tylko numer białego barwnika, na ten szaro-niebieski nie mam numeru... :(

Moje drzwi do prysznica to tylko jedna ścianka fix i szerokie drzwi na zawiasach... wszędzie są obłożone bezbarwnymi, silikonowymi uszczelkami...

Niestety nie znam ceny samego materiału, bo tak jak za większość prac w moim domku płaciłam z wykonaniem i konserwacją razem... i w dodatku za wszystkie podłogi na raz...

rasia
05-03-2010, 14:50
No z rozkoszą dała bym się porwac, nawet na płask na dywaniku jako Twój podnóżek, ale obowiązki wzywają i uziemiła bym Was do póżnego popołudnia, a szkoda by było

Co do osobistego ślubnego, to jak drab wejściówki nie wykupi to zostaje w domu , basta.
A co do ogiera - to mocne nadużycie jest :lol: :lol: :lol: to taka "moja szkapa" jest :lol:

Przecież my z pięknej i gościnnej Śląskiej ziemi nie wyjedziemy wcześniej niż późnym popołudniem... 8) :lol: :lol:

Irma
05-03-2010, 14:56
a właśnie
rasiu, czy my jedziemy katwicką i w związku z tym ja przyjeżdzam do Cię i zostawiam moje porsche u ciebie na podjeździe, czy ty podjeżdzasz pode mła i jedziemy przez radom?

rasia
05-03-2010, 15:04
a właśnie
rasiu, czy my jedziemy katwicką i w związku z tym ja przyjeżdzam do Cię i zostawiam moje porsche u ciebie na podjeździe, czy ty podjeżdzasz pode mła i jedziemy przez radom?

Nooo katowicką, koniecznie... mamy 7 domków do zwiedzenia po drodze... 8) :D :D

Irma
05-03-2010, 15:06
no dobra, to w takim razie obejrzę sobie te Twoje cudne blaty w kuchni...
i to ogrodzenie, kurcze, ale bym takie chciała...

rasia
05-03-2010, 15:07
no dobra, to w takim razie obejrzę sobie te Twoje cudne blaty w kuchni...
i to ogrodzenie, kurcze, ale bym takie chciała...

Nooo wreeeszcie do mnie dotrzesz!!! :lol: :lol: :lol:

Nie ma to jak sprawny motywator... :wink: :P

rasia
05-03-2010, 15:09
Irmo, a Ty wiesz, że wyjeżdżamy w piątek? :roll: :D :D

Irma
05-03-2010, 15:10
tiaa...co się odwlecze to nie uciecze, pewnie potem będę mieć dola
ale to nic, bo i tak planowałam mieć po obejrzeniu domów dziewczyn

Irma
05-03-2010, 15:11
Irmo, a Ty wiesz, że wyjeżdżamy w piątek? :roll: :D :D
a o której?

rasia
05-03-2010, 15:15
tiaa...co się odwlecze to nie uciecze, pewnie potem będę mieć dola
ale to nic, bo i tak planowałam mieć po obejrzeniu domów dziewczyn

Nie martw się, ja też... :roll:

A godzinka do ustalenia... która Ci pasuje? Najważniejsze żebyśmy wyjechały przed godzinami szczytu...

kaśka maciej
05-03-2010, 15:17
Czyli o której należy się Was spodziewać?? :D

Rasia, masz swietne drzwi. :D


PS. O jakich dołach WY mówicie :o Przyjedźcie do mnie, wyjedziecie pocieszone :D :lol:

Irma
05-03-2010, 15:18
no dobra, zdzwonimy się, co?

Irma
05-03-2010, 15:19
Czyli o której należy się Was spodziewać?? :D

Rasia, masz swietne drzwi. :D


PS. O jakich dołach WY mówicie :o Przyjedźcie do mnie, wyjedziecie pocieszone :D :lol:
Ty mnie już nie dobijaj.... Ty, Lasko Jedna, Ty!

kaśka maciej
05-03-2010, 15:21
Czyli o której należy się Was spodziewać?? :D

Rasia, masz swietne drzwi. :D


PS. O jakich dołach WY mówicie :o Przyjedźcie do mnie, wyjedziecie pocieszone :D :lol:
Ty mnie już nie dobijaj.... Ty, Lasko Jedna, Ty!Ech Irma, no jak Cie nei kochać, powiedz mi :lol: Zobaczysz parę zonków u mnie i od razu Ci ulży. Zobaczysz :lol:

rasia
05-03-2010, 15:36
Czyli o której należy się Was spodziewać?? :D

Rasia, masz swietne drzwi. :D


PS. O jakich dołach WY mówicie :o Przyjedźcie do mnie, wyjedziecie pocieszone :D :lol:
Ty mnie już nie dobijaj.... Ty, Lasko Jedna, Ty!Ech Irma, no jak Cie nei kochać, powiedz mi :lol: Zobaczysz parę zonków u mnie i od razu Ci ulży. Zobaczysz :lol:

Kazik, jesteś pierwsza na liście do przenocowania nas... cieszysz się, prawda... :roll: :wink:

kaśka maciej
05-03-2010, 16:04
Kazik, jesteś pierwsza na liście do przenocowania nas... cieszysz się, prawda... :roll: :wink:Noooo. Niech będzie :P :lol:

niulka39
05-03-2010, 21:26
Rasiu pięknie u Ciebie naprawdę i w środku i na zewnątrz :) Bardzo baaardzo w moim stylu.

niulka39
05-03-2010, 21:31
Czy mogłabyś napisać co to za lampa w kuchni?

http://img97.imageshack.us/img97/9432/asiixxii2009716.png

rasia
05-03-2010, 21:35
Rasiu pięknie u Ciebie naprawdę i w środku i na zewnątrz :) Bardzo baaardzo w moim stylu.

Witaj Niulka! :D Widząc Twoje chody, to wszystko inne u Ciebie też będzie w moim stylu... :lol: :lol: :lol: Lecę do Twojej Jaskini... 8)

rasia
05-03-2010, 21:36
Czy mogłabyś napisać co to za lampa w kuchni?

http://img97.imageshack.us/img97/9432/asiixxii2009716.png

A może być na priv? :oops: :wink:

niulka39
05-03-2010, 21:43
PostWysłany: Pią, 5 Marzec 2010 23:36 Temat postu:
niulka39 napisał:
Czy mogłabyś napisać co to za lampa w kuchni?



A może być na priv?
Jasneee

marekmarian
05-03-2010, 21:51
ja tylko napisze, że rasowo ta łazienka wygląda :) jak z folderka nowoczesnego :) dopracowana i stylish w sposób niebanalny (w moim postrzeganiu) no i mam wrażenie, że dizajnerska jest ale tu juz sie nie znam :):)
lustro masz w jednym kawałku takie wielgachne????

No i doczekałem sie kuchni w naturalnym swietle. Tu juz pomilcze z wrażenia... :o
kolor drewna + odcień szarości... heh... drewno zdecydowanie bliskie mi jest w takim właśnie tonie. jak Cię (mało) nam to jakiś dąb macerowany, ale widzi mi się, że niedaleko starej nie saturowanej jodły...
Jakby nie patrzeć - wrażeniowa dla mnie. W pewien sposób jest dla mnie czymś w rodzaju wyznacznika 'rozmowy', ale i jej poziomu. Nie dla mnie bo to inny pułap, ale dla wielu myślę, że powinno byc sporą inspiracją...
Zdradź ile Cię kosztowało to okienko... (jak masz cene w sztuce) ?

78mysz
05-03-2010, 22:17
Czy mogłabyś napisać co to za lampa w kuchni?

http://img97.imageshack.us/img97/9432/asiixxii2009716.png

A może być na priv? :oops: :wink:
Niulka padniesz normalnie jaka zdolniacha z naszej Rasi 8) I wyobraź sobie ze udalo jej się kupić jedyny taki egzemplarz w Polsce :lol: :lol: 8) :wink:

malgos2
05-03-2010, 22:34
Hello, hello... :)

A co tam za smutki Rasiu, bo trudno mi sie dzisiaj skoncentrowac, tez mam wokol same smutne wiesci. :roll:

rasia
05-03-2010, 22:57
Hello, hello... :)

A co tam za smutki Rasiu, bo trudno mi sie dzisiaj skoncentrowac, tez mam wokol same smutne wiesci. :roll:

Bo ja się wybieram tam gdzie Ty dzisiaj byłaś... :( ...tylko jeszcze nie wiem kiedy... :roll: ... czekanie jest chyba najgorsze... :(

pasie
05-03-2010, 22:58
Hello, hello... :)

A co tam za smutki Rasiu, bo trudno mi sie dzisiaj skoncentrowac, tez mam wokol same smutne wiesci. :roll:

Bo ja się wybieram tam gdzie Ty dzisiaj byłaś... :( ...tylko jeszcze nie wiem kiedy... :roll: ... czekanie jest chyba najgorsze... :(

:( :( :( :(