PDA

Zobacz pełną wersję : rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90

Elena76
17-03-2010, 18:09
Ale jak rzucę palenie, ..........
hm.... nic nie powiem.

:lol: :lol: :lol: hmmmm... marzenie... :wink: okaże się które większe; lampki czy palenie... :lol:
światło zdecydowanie lepiej podkreśla Twoje zalety (no i hausa) :D :roll:

a w kłebach dymu to mało co widać :wink:

wu
17-03-2010, 18:10
no i może Rasia bedzie chciała być mądrzejsza od krowy :wink: :lol: :lol: :lol:

mayland
17-03-2010, 19:05
No ja też stwierdziłam, ze Chorsy są dla mnie idealne ale cena........ zaporowa dla mnie. Dlatego szukam tańszych ale wiekszych od Onyxa :lol:

78mysz
17-03-2010, 19:24
Efekt wczorajszego wypadu do Ikei... :roll: :wink:
ta lniana sofa z wydłużeniem na nogi - dużo kosztowała ? taka zgrabna i skromna ... posądzałbym że to Ikea ale czucia nie mam...

Tak jest jak sie tylko obrazki oglada :wink: :lol:

Rasia napisala ze to ikea :D

a ja myślalem że to o lampkach świecących wszędy :) (obraziłem lampki?)

Nie obraziłeś, lampki to LM... :lol: A sofa niecałe 1,5 tys., ma pojemnik na pościel i jest rozkładana, więc chyba całkiem przyzwoicie...? :roll:
to chyba ten naroznik, który ja niedawno tapicerowałąm na szaro :D

78mysz
17-03-2010, 19:28
Dobra Samarytanko;) to Ciebie miałam sie pytać o Pogłebiona i Bogata w Wiedzę o wycenę trawników. Ponoć jesteś po solidnym rozeznaniu co jak i za ile.Podzielisz sie tą informacją :lol: ?12zł za metr kw. W to wchodzi: rozlanie randapu na stare chwasty. Po 2 tygodniach przywieżli 3 cm warstwę ziemi zmieszaną z mieszanką traw. Wszystkie cuda typu ubijania, czy tam wałowanie, podlanie i takie tam w tej cenie :)
to znaczy, ze moja wycena na 7 zł za metr jest ok? Nie wiem jeszcze czy mają trawę wybełtaną z ziemią, ale to chyba i tak dobra cena. dzięki wielkie :D. Zaprawdę posiadasz dobrą bazę informacji ;)

Arnika
17-03-2010, 20:13
U kogo w dzienniku znajdę antresolę z drewna?

kaśka maciej
17-03-2010, 21:37
Dobra Samarytanko;) to Ciebie miałam sie pytać o Pogłebiona i Bogata w Wiedzę o wycenę trawników. Ponoć jesteś po solidnym rozeznaniu co jak i za ile.Podzielisz sie tą informacją :lol: ?12zł za metr kw. W to wchodzi: rozlanie randapu na stare chwasty. Po 2 tygodniach przywieżli 3 cm warstwę ziemi zmieszaną z mieszanką traw. Wszystkie cuda typu ubijania, czy tam wałowanie, podlanie i takie tam w tej cenie :)
to znaczy, ze moja wycena na 7 zł za metr jest ok? Nie wiem jeszcze czy mają trawę wybełtaną z ziemią, ale to chyba i tak dobra cena. dzięki wielkie :D. Zaprawdę posiadasz dobrą bazę informacji ;)Słuchaj, u mnei było tak: 7zł za posianie trawy na przygotowanym przez nas gruncie, 12 zł za to co już pisalam wczesniej, 20zł za trawe z rolki. A ponieważ nie dysponowaliśmy gruntem żadnym tylko ugorem to wzieliśmy opcję z ich ziemią za 12zł. ta za 2 dych juz ciut drogo wydawało nam się :)

efilo
17-03-2010, 21:52
rasia

powiem tyle. mam i cubiki i optiki i obie serie wykonane są z taką samą super starannością. są naprawdę ekstra.

rasia
17-03-2010, 22:34
rasia

powiem tyle. mam i cubiki i optiki i obie serie wykonane są z taką samą super starannością. są naprawdę ekstra.

O! Tak mi mów!!! 8) :D :D Super!

Arnika
18-03-2010, 05:17
Dzień dobry......



Spać nie mogę.... ąleś mi namieszała z tym salonem..... :roll: :roll: :roll:

wiolasz
18-03-2010, 06:05
Ależ masz nastrojową łazienkę u Młodych :lol:

efilo
18-03-2010, 07:18
Łazienka czad. Sama bym chętnie tam zamieszkała. Kubiki może dzisiaj będą zamontowane to się pochwalę. Z optików zewnętrznych mam tylko kinkiety.

P.S. Rasia choć zobaczyć ruinke.

DarioAS
18-03-2010, 07:37
Rasia, o ile dobrze pamiętam, to Ty masz lustrzankę?
Proszę, powiedz mi, jak Ci się spisuje?
Zastanawiam się nad nowym aparatem i nie wiem, czy brać lepszy kompakt czy tańszą lustrzankę. Jak możesz, to napisz, jaki to model aparatu i czy masz do niego tylko obiektyw kitowy, czy może dokupowałaś lepsze?

Pozdrówka :wink:

78mysz
18-03-2010, 08:00
Dobra Samarytanko;) to Ciebie miałam sie pytać o Pogłebiona i Bogata w Wiedzę o wycenę trawników. Ponoć jesteś po solidnym rozeznaniu co jak i za ile.Podzielisz sie tą informacją :lol: ?12zł za metr kw. W to wchodzi: rozlanie randapu na stare chwasty. Po 2 tygodniach przywieżli 3 cm warstwę ziemi zmieszaną z mieszanką traw. Wszystkie cuda typu ubijania, czy tam wałowanie, podlanie i takie tam w tej cenie :)
to znaczy, ze moja wycena na 7 zł za metr jest ok? Nie wiem jeszcze czy mają trawę wybełtaną z ziemią, ale to chyba i tak dobra cena. dzięki wielkie :D. Zaprawdę posiadasz dobrą bazę informacji ;)Słuchaj, u mnei było tak: 7zł za posianie trawy na przygotowanym przez nas gruncie, 12 zł za to co już pisalam wczesniej, 20zł za trawe z rolki. A ponieważ nie dysponowaliśmy gruntem żadnym tylko ugorem to wzieliśmy opcję z ich ziemią za 12zł. ta za 2 dych juz ciut drogo wydawało nam się :)

hm, całkiem możliwe, ze okaże się, ze nasza cena też pojdzie w góre, bo mamy kamien na kamieniu. Choliwka. Ale z 20 zł/metr zeby miec z rolki to pachnie to zielsko u mnie jak 30 000 złotych. :o Makabra, przy 12 zł to jest wydatek 18 tysi. tez niezle. Jest to jakby szok. Nie da się tego po kawałku jakoś zrobić?
Dario mam lustrzankę cyfrową nikona d40 za 1050 chyba złotych, ale nie kupowałam obiektywów, bo miałam ze starej zwykłej lustrzanki i o ile ten mniejszy 52mm pasuje, to większy juz nie łapie ostrości. Kiedyś sobie odbije

Ja sie kiedyś temu aparatowi Rasiowemu przyglądałam i w tym konkretnym porównaniu jej jest lepszy od mojego nieco, ale juz nie pamiętam dlaczego wyciągnełam te wnioski. chyba chodzi o szybkość sekwencji, czy też o czułość przy gorszym oświetleniu. Nie wiem jak z ceną.
a tu ktos sprzedaje uzywanego za 650 zł.Chyba taki jak mój.

http://allegro.pl/item962900647_nikon_d40.html

wg mnie lepiej kupic tanszą, a sprawdzoną lustrzankę cyfrową niż dobrą cyfrówkę. W cyfrówkę nie ma co ładować kasy, bo jest krótkożyciowa. No chyba, ze ktoś chce aparacik totalnie kieszonkowy to tylko cyfrówka wchodzi w grę

pasie
18-03-2010, 08:11
Hejka :)

przy kupnie używanych lustrzanek trzeba tylko uważać aby od jakiegoś fotografa nie kupować bo są na pewno na maxa zjechane

no i trzeba wybrać między Nikonem a Canonem - wśród moich znajomych fotografów wygrywa Nikon :)

a my mamy Sony, którą dostaliśmy do testowania i już u nas została i w sumie do użytku domowego może być :roll: ale i tak kiedyś kupię sobie taką profesjonalną zabaweczkę :)

DarioAS
18-03-2010, 08:14
Mysia, dzięki wielkie :D
Ja myślę o Sony A300 lub o Nikonie D3000, ale na obiektyw wtedy juz kasy mieć nie będę. Darek sie martwi, że lustrzanką nie będzie sie dało robić zwykłych zdjęć domowych :roll: A ja sie na tym absolutnie nie znam.
Miałam do czynienia ostatnio z takim kompaktem http://www.euro.com.pl/kompakty/opis-olympus-sp-590-ultra-zoom.bhtml#content_3c i jestem nim zachwycona. Robi super zdjęcia nawet przy zwykłej lampce nocnej, co moim starym aparatem nie jest możliwe. Ma 26x zoom, rewelacyjnie zbliża i nawet łapie spoko ostrość.
Ale jednak chyba lustrzanka jest lepsza. Tylko czy bez dokupowania lepszego obiektywu ma sens?

DarioAS
18-03-2010, 08:16
Pasie, a masz dodatkowy obiektyw ?
Jak się spisuje u Ciebie Soniak?
Zależy mi na dobrej GO.

pasie
18-03-2010, 08:29
Pasie, a masz dodatkowy obiektyw ?
Jak się spisuje u Ciebie Soniak?
Zależy mi na dobrej GO.

Dario nie mam dodatkowego obiektywu, i czasem czegoś szerokokątnego brak ale w sumie mam przyjaciela fotografa i jak coś to on pożycza jeden ze swoich profesjonalniaków albo chodzimy do niego bo mieszka przez płot :)

co do użytkowania czasem aparat złapie ostrość wcale nie na tym co chcemy, szczególnie jak zdjęcia robi mój małż ale tak na prawdę to można ustawić sobie wszystko, na początku to się bawiłam w ręczne ustawiania a ostatnio to tylko na gotowych trybach :oops:

DarioAS
18-03-2010, 08:31
Dzięki :D
Czyli co..
Lepiej jednak lustrzankę?
Ulżyło mi, bo jak kubiłabym kompakt, to pewnie żałowałabym co jakiś czas, że nie spróbowałam lustrzanki :roll:

pasie
18-03-2010, 08:33
Dzięki :D
Czyli co..
Lepiej jednak lustrzankę?
Ulżyło mi, bo jak kubiłabym kompakt, to pewnie żałowałabym co jakiś czas, że nie spróbowałam lustrzanki :roll:

kupuj lustrzankę :P

DarioAS
18-03-2010, 08:36
Jak co, to będzie na Was :lol:
Teraz jeszcze pozostaje kwestia, którą?
Ale to juz na wieczór, bo zaraz zaś bez prądu będę :-?

Arnika
18-03-2010, 08:44
Ja mam cyfrówkę sony h5 i ... no robi zdjęcia... ale nocą masakra....
Wcześniejszą minotę, którą mi skradli w Bułgarii bym poleciła, ładnie robiła zdjęcia.... Ale oba te aparaty to zwykłe cyfrówki...

Spróbowałam też Canona D350... super...
Teraz choruję na jakiegoś Nikona ..... Może D60 ..starszy model ale podobno super zdjęcia robi...
I za nic w świecie już drugi raz nie wybrałabym zwykłego kompaktu... Lustrzanka lepsza... i jakie zdjęcia robi .... Mraaaaaał
Szkoda, że nie mam teraz takiego aparaciku :roll:
A obiektyw od 18-55 Ci na początek wystarczy, ale są też od 18-105Vr zobacz, czy takiego nie ma w zestawie....

efilo
18-03-2010, 09:22
ja przeszłam przez całą rodzinę nikonów. są naprawdę super. przez lata uzbierało nam się troszke obiektywów ale i tak najczęściej korzystamy z podstawowego.

kup lustrzanke. to inna inszość

lidszu
18-03-2010, 10:15
Dario, ja też powiem, że nie ma jak lustrzanka. Nie zamieniałabym się na żadną zwykłą cyfrówkę.

Ja mam akurat Pentaxa K10d. One są dość mało popularne w Polsce, ale robią piękne zdjęcia. Do niedawna mieliśmy tylko kitowy obiektyw, ale dokupiliśmy sobie jeszcze jeden z większą ogniskową.

rasia
18-03-2010, 11:02
Cześć Wszystkim! :D Właśnie wróciłam z zaczipowania Filipka hormonalnie, Nitka spotkała się ze swoją siostrą Majką i radości nie było końca. :D

Dario, jak chcesz robić ładne zdjęcia swoim kwiatkom, to tylko lustrzanka! A i do "domowych" zdjęć nadaje się jak najbardziej. :wink: Ja mam Canona EOS 400D i do właśnie takich zwykłych zdjęć, które robię nadaje się super. Obiektywy mam dwa plus lampa. Wystarcza w zupełności.

Arniko i co wymyśliłaś? :roll: 8)

Efi, bardzo grzecznie proszę o fotki... 8) 8) 8) Już do Ciebie lecę... :P

Arnika
18-03-2010, 12:08
Chyba odkrywamy :wink:

Raczej tak..... a to nie są jętki, tylko legary, i nie są połączone z więźbą.....
Tylko czym to wszystko wykończyć i co zrobić....?

Popisałam w dzienniku i komentarzach....

Szkoda, że właśnie już nie mam kasy.... wykończyłam właśnie konto do cna.... :roll:

78mysz
18-03-2010, 12:11
Arniko to super wiadomość. Będzie pięknie. Jak nie ma kasy to można narazie zostawic legary nieobrobione, tylko je troche wyszlifowac i zabejcować. Bedzie przy tym trochę roboty, ale efekt będzie cudny

rasia
18-03-2010, 12:14
Chyba odkrywamy :wink:

Raczej tak..... a to nie są jętki, tylko legary, i nie są połączone z więźbą.....
Tylko czym to wszystko wykończyć i co zrobić....?

Popisałam w dzienniku i komentarzach....

Szkoda, że właśnie już nie mam kasy.... wykończyłam właśnie konto do cna.... :roll:

Super! :D ... nie, że kasy nie ma, tylko że odkrywacie... 8)

Z legarów możesz zawsze zrobić małą antresolę w drugim końcu salonu... :roll: 8)

Arnika
18-03-2010, 12:20
Chyba odkrywamy :wink:

Raczej tak..... a to nie są jętki, tylko legary, i nie są połączone z więźbą.....
Tylko czym to wszystko wykończyć i co zrobić....?

Popisałam w dzienniku i komentarzach....

Szkoda, że właśnie już nie mam kasy.... wykończyłam właśnie konto do cna.... :roll:

Super! :D ... nie, że kasy nie ma, tylko że odkrywacie... 8)

Z legarów możesz zawsze zrobić małą antresolę w drugim końcu salonu... :roll: 8)

Tzn ... jaką antresolę....Czy mówisz o części strychu, żeby antresolę zrobić?
I schody z salonu na górę?

Jesuuu jak ja się boję wysokości.... Tylko dwa razy weszłam u siebie na górę.... Drugim razem w poniedziałek... i płakałam jak ze strachu schodziłam, kazałam wzywać straż.... I miałabym robić antresolę?... ale po co....?
No chyba, że dla gości spanie na górze... tylko, że mamy dodatkowy pokój na dole dla gości...

rasia
18-03-2010, 12:27
To nie rób... :lol: ... jak masz wzywać straż, to nie rób... :wink: Wywal co drugi legar, resztę zostaw, przeszlifuj i zabejcuj... wywatuj dach, a pomysł z białym drewnem bardzo mi się podoba... 8)

Arnika
18-03-2010, 12:35
Mnie też się pomysł podoba...
Czyli wełna i na to folia i na to deski?
I ile dać wełny?

Zastanawiam się nad deskami... czy takie grzeczne boazeryjne, czy flizówki... takie jakimi w górach domy obijają, czy zwykłe dechy szalunkowe jak mam na suficie, tylko wyheblowane.... i pomalowane... Ale biały nie taki emaliowany jak okna kiedyś się malowało, tylko taki... nie wiem jaki... może wodny, żeby w razie W to umyć, ale żeby nie było drewnianego koloru, bo surowe drewno mi się podoba, ale wymalowane bezbarwnym żółknie i pomarańczowieje... i to już m się nie podoba.... :roll:

Irma
18-03-2010, 12:38
a jakie chcesz wnętrza?
bo jak nowoczesne to bym dała szalówkę, jak klasyka to chyba bopazeria, a jak rustik to takie nierówne(cholera zapominam ciągle nazwę)

Arnika
18-03-2010, 12:47
Irma mam kanapy z Klera Panava 220E http://www.kler.pl/idp,79,idkat,13,KLER_PAVANA___220E.html#
3+2+1 w ciemnobrązoewej ramie i ciemnobrązowej czekoladowej skórze... Miałam dębowe meble i do mebli dębowy stolik...
Ale nie mam nic pod telewizor, telewizor też się zepsuł na amen... więc trzeba się dorobić nowego....
Więc jest pole do popisu.... Tylko co wybrać?
jaki styl i jakie dodatki....
Stolik i mebelki mogę dać do gościnnego....

Irma
18-03-2010, 12:53
do tych mebli to pasuje chyba tylko ciemna boazeria...

rasia
18-03-2010, 12:55
Mnie też się pomysł podoba...
Czyli wełna i na to folia i na to deski?
I ile dać wełny?

Zastanawiam się nad deskami... czy takie grzeczne boazeryjne, czy flizówki... takie jakimi w górach domy obijają, czy zwykłe dechy szalunkowe jak mam na suficie, tylko wyheblowane.... i pomalowane... Ale biały nie taki emaliowany jak okna kiedyś się malowało, tylko taki... nie wiem jaki... może wodny, żeby w razie W to umyć, ale żeby nie było drewnianego koloru, bo surowe drewno mi się podoba, ale wymalowane bezbarwnym żółknie i pomarańczowieje... i to już m się nie podoba.... :roll:
Budujesz dom energooszczędny, to i tak miałaś zamiar dać minimum 30 wełny... :roll: Folię z membraną pewnie już masz pod dachem... czy masz deskowany i papę? Ja bym dała te z sufitu, trochę wygładzone i pomalowane na biało, biało... jak chcesz mieć bardziej rustykalnie, zawsze je możesz trochę przetrzeć... :roll:

Arnika
18-03-2010, 13:00
To może na ciemno tylko legary pomalować, a resztę na biało... i ściany też złamaną biel... jak u Efilo w jadalni...
Deski się wykorzysta na podłogę na strychu... i tak bym musiała kupić....
A myślałam żeby dać 30cm wełny, a może 40? Tylko czy to nie jest już przesada :roll:

Arnika
18-03-2010, 13:03
Mam membramę pod dachem, nie mam deskowanego dachu i nie mam papy... ale pytam się o tą żółtą paroizolacyjną czy dawać?
Czy deski nie będą gniły... i czerniały tak jak teraz na suficie... Fakt, było mokro po tynkach, nie było wentylacji i cała woda weszła w deski a nad deskami była żółta folia... i deski zaczęły gnić... To czym prędzej zdjęłam folię i teraz zaczęły schnąć....

rasia
18-03-2010, 13:50
To może na ciemno tylko legary pomalować, a resztę na biało... i ściany też złamaną biel... jak u Efilo w jadalni...
Deski się wykorzysta na podłogę na strychu... i tak bym musiała kupić....
A myślałam żeby dać 30cm wełny, a może 40? Tylko czy to nie jest już przesada :roll:
To tak właśnie pisałam... i minimum 30 wełny... :)

78mysz
18-03-2010, 16:26
jak po całości to 30 cm wełny to swiat i ludzie, tylko ja nie rozumiem, czy tą wełne to kładziesz na legary nad sufitem, czy pod dachem?

MonikaC
18-03-2010, 16:45
Hejka

rasia
18-03-2010, 16:54
Hej, hej! Tam na horyzoncie! :D :D :D Nie wybierasz się w moje strony? :roll: 8)

wu
18-03-2010, 19:21
dobry wieczór
ja mam Nikona D60 i pomimo że stukam tylko standardowe ustawienia to i tak go kocham niech żyje lustrzanka :lol:

Rasiula nie szło musiałam se na googlu konto założyć :( ale warto było :lol:

Arnika
18-03-2010, 19:57
jak po całości to 30 cm wełny to swiat i ludzie, tylko ja nie rozumiem, czy tą wełne to kładziesz na legary nad sufitem, czy pod dachem?

Mysza... No bo to jest tak... Dom do tej pory to tylko parterówka ze stropem nieużytkowym miała być i miałam dać 30 wełny pomiędzy i nad legary.... Ale, że otworzę salon na dach... to nad salonem muszę dać wełnę pod dach Na suficie czy w skosy ... jak kto woli i jeszcze docieplić ściankę pomiędzy strychem a salonem... ta która powstanie w wyniku otwarcia salonu....


Czy dobrze rozumuję i czy dokładnie wytłumaczyłam....?


Kurcze przepraszam Rasia, że to u Ciebie ta dyskusja... Ale poniekąd to przez Ciebie :wink:

wiolasz
19-03-2010, 06:31
dobry wieczór
ja mam Nikona D60 i pomimo że stukam tylko standardowe ustawienia to i tak go kocham niech żyje lustrzanka :lol:

Rasiula nie szło musiałam se na googlu konto założyć :( ale warto było :lol:

Wusia, moja siostra ma D90 i jest boski, planuję kupić taki sam ... kiedyś... :wink:
A wogle cześć, co słychać? wiosna idzie, czujecie to w powietrzu?

wu
19-03-2010, 06:49
dzień dobry
Wiolcia no ja musiałam zmierzyć siły na zamiary i tylko na D60 mi sił starczyło :lol: :lol: :lol:

wiolasz
19-03-2010, 06:54
a tak, to prawda :lol:
siostra kupiła bo się złożyliśmy na niego. I tak taniej bo z USA przyjechał :lol:

wu
19-03-2010, 07:23
u mnie się nikt złożyć nie chciał :-?

wiolasz
19-03-2010, 07:26
Ja liczyłam, o głupia, na darmowe acz piękne rodzinne portrety. Niestety, umiesz liczyć... :wink:
Ale na wakacje pożyczam :lol:

wu
19-03-2010, 07:29
ja to tylko jak się zbogacę kiedys to sobie lepciejszy obiektyw dokupię i tela :lol: :lol: :lol:

78mysz
19-03-2010, 07:45
jak po całości to 30 cm wełny to swiat i ludzie, tylko ja nie rozumiem, czy tą wełne to kładziesz na legary nad sufitem, czy pod dachem?

Mysza... No bo to jest tak... Dom do tej pory to tylko parterówka ze stropem nieużytkowym miała być i miałam dać 30 wełny pomiędzy i nad legary.... Ale, że otworzę salon na dach... to nad salonem muszę dać wełnę pod dach Na suficie czy w skosy ... jak kto woli i jeszcze docieplić ściankę pomiędzy strychem a salonem... ta która powstanie w wyniku otwarcia salonu....


Czy dobrze rozumuję i czy dokładnie wytłumaczyłam....?


Kurcze przepraszam Rasia, że to u Ciebie ta dyskusja... Ale poniekąd to przez Ciebie :wink:

Aaaa czyli jednak robisz sufit katedralny, bo myślałam, ze troche inaczej. To jak tak robisz to juz kumam. :D

rasia
19-03-2010, 08:34
http://naszdzien.blox.pl/resource/biale_kwiaty__storczyk_1_200x200.jpg Dzisiaj żegnam Marysię... była cudowną babką z jajami... 8) :(

Irma
19-03-2010, 08:40
Rasia, bardzo mi przykro...życie sprawiedliwe nie jest...

dobroszka
19-03-2010, 08:44
Rasiulku przytulam z całej siły :( :cry:

kaśka maciej
19-03-2010, 09:06
Rasia, fatalnie, kurwa, fatalnie :cry:
Trzymaj się.

wu
19-03-2010, 09:21
też Cię Rasieńko ściskam i niech jak najdłużej zostaną Ci w pamęici wspaniałe chwile które spędziłaś z Marysią

lidszu
19-03-2010, 09:36
Rasiu, tak bardzo mi przykro :cry: :cry: ściskam mocno i wiem, że to bardzo boli, ale Marysia już nie cierpi i to jest najważniejsze.

Kruela
19-03-2010, 12:40
Rasieńko jestem z Tobą - bo żadne słowa nic tu nie pomogą.

pasie
19-03-2010, 13:12
:( :( :( :( :(

malgos2
19-03-2010, 13:13
Trzymaj sie Kochana. :(

Elena76
19-03-2010, 14:38
Rasiu, przykro mi bardzo :( :( :(

MonikaC
19-03-2010, 16:50
Hej, hej! Tam na horyzoncie! :D :D :D Nie wybierasz się w moje strony? :roll: 8)

yyy ja - no może kiedyś dojadę jak trafię :)

Rasieńko przykro mi z powodu znajomej :cry:

efilo
19-03-2010, 19:39
Rasiu
pitulam trzym sie dziewczyno. przykre to bardzo :(

Arnika
19-03-2010, 20:49
:cry: :cry: :cry:

malka
19-03-2010, 21:08
Rasiu, przytulam mocno :(

erniej
19-03-2010, 22:44
coś innego chciałem napisać... ech życie :cry: ... kondolencje z powodu Twej straty.

~~slonko~~
20-03-2010, 10:42
Rasia bardzo mi przykro :( bardzo ......
przytulam najmocniej jak moge

i zapalam swiatelko dla Marysi

anjamen
20-03-2010, 12:26
ja tez przytulam Rasienko. Trzymaj sie jakos Kochana

rasia
20-03-2010, 12:44
Jesteście Wszyscy Cudowni! 8)

A życie toczy się dalej... Dzisiaj przylot dwóch nastohiszpanów, więc będę miała czym głowę zająć przez tydzień... trochę mi wstyd, że ten dom taki niedokończony... :roll: . a najbardziej, że nie mam jeszcze przycisku do spłuczki w Młodych łazience... :oops:

rasia
20-03-2010, 12:47
coś innego chciałem napisać... ech życie :cry: ... kondolencje z powodu Twej straty.

Erniej, witaj! Pisz, pisz... to zaszczyt dla mnie, że tu zawitałeś... Masz cudowny projekt w pięknym miejscu niesamowicie zrośnięty z ziemią... 8)

rasia
20-03-2010, 12:56
ja tez przytulam Rasienko. Trzymaj sie jakos Kochana

Dziękuję Mamuśko, że i do mnie zajrzałaś... 8) Trzymam kciuki za Wasz jutrzejszy wypis... 8)

malgos2
20-03-2010, 12:58
coś innego chciałem napisać... ech życie :cry: ... kondolencje z powodu Twej straty.

Erniej, witaj! Pisz, pisz... to zaszczyt dla mnie, że tu zawitałeś... Masz cudowny projekt w pięknym miejscu niesamowicie zrośnięty z ziemią... 8)

Tylko gdzie jakis dziennik? :roll: Projekt zajefajny.

erniej
20-03-2010, 14:29
dziękuję za te miłe i niezasłużone słowa :-) Niestety z tamtego projektu zostały wióry. Ale jest już zarys nowego. Postaram się w poniedziałek założyć dziennik i wkleić rzuty, bo tym razem od tego zaczynamy. Z góry zapraszam i proszę o sugestie.

Gratuluję domu. Dziennik ogląda się z prawdziwą przyjemnością - przytulnie i bardzo elegancko. Raz mnie tylko zmroziło- gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcie gdzie prezentujesz planowane schody bo tamta poręcz wyglądała przy nich odpustowo. Ale w Twojej, bardziej ascetycznej wersji jest super- widać o co chodzi. Podobają mi się dębowe stopnie do salonu a raczej to wyczucie, że rzeczywiście już możesz sobie na tą nieregularność pozwolić.
Tylko jedna rzecz mi się nie podoba: kurcze, myślałem że w przypływie geniuszu wymyśliłem, żeby zrobić kominek dwustronny, ładowany od kuchni. Okazuje się, że pewnie podejrzałem u Ciebie, pewnie po drinku i nie pamiętałem gdzie. ;-)

Nefer
20-03-2010, 14:30

efilo
20-03-2010, 16:07
rasiu

jak będziesz w nastroju to zrobiłam ci zdjęcia chorsów. zapraszam.

wu
20-03-2010, 18:41
dobry wieczór
Rasieńko jak tam nastohiszpanie :D

rasia
20-03-2010, 20:56
Wusiu, Księciunio właśnie wyjechał po całą czwórkę!/dwóch nastohiszpanów plus Młoda z koleżanką/ :lol: na lotnisko... Efi, biegnę... :P

rasia
20-03-2010, 20:57
Dziękuję... 8)

Irma
20-03-2010, 20:58
po wielu trudach znalazłam Glinę, chociaż najpierw wylądowałam w Biłgoraju szukając Glin/ów...byłaś 30km ode mła

rasia
20-03-2010, 21:00
dziękuję za te miłe i niezasłużone słowa :-) Niestety z tamtego projektu zostały wióry. Ale jest już zarys nowego. Postaram się w poniedziałek założyć dziennik i wkleić rzuty, bo tym razem od tego zaczynamy. Z góry zapraszam i proszę o sugestie.

Gratuluję domu. Dziennik ogląda się z prawdziwą przyjemnością - przytulnie i bardzo elegancko. Raz mnie tylko zmroziło- gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcie gdzie prezentujesz planowane schody bo tamta poręcz wyglądała przy nich odpustowo. Ale w Twojej, bardziej ascetycznej wersji jest super- widać o co chodzi. Podobają mi się dębowe stopnie do salonu a raczej to wyczucie, że rzeczywiście już możesz sobie na tą nieregularność pozwolić.
Tylko jedna rzecz mi się nie podoba: kurcze, myślałem że w przypływie geniuszu wymyśliłem, żeby zrobić kominek dwustronny, ładowany od kuchni. Okazuje się, że pewnie podejrzałem u Ciebie, pewnie po drinku i nie pamiętałem gdzie. ;-)

:lol: :lol: :lol: Generalnie najlepiej ogląda się wszystkie dzienniki po drinku... i przychodzą najlepsze pomysły do głowy... też... :wink: 8) :lol: :lol:

To gdzie ten dziennik? :roll: :wink:

rasia
20-03-2010, 21:05
po wielu trudach znalazłam Glinę, chociaż najpierw wylądowałam w Biłgoraju szukając Glin/ów...byłaś 30km ode mła

Po wielu trudach ja też znalazłam... :-? , ale najpierw w tej glinie się dosłownie zakopałam... :x :evil: . Całe szczęście, że jakiś miły 8) i przystojny 8) 8) człowiek wyjeżdżał terenówką z kierunku tej imprezy, zatrzymał się i powiedział, że ja tam nie dojadę... :lol: ... zabrał zatem mój bagaż i Go grzecznie na miejsce dowiózł... szkoda, że nie mnie... :roll: 8) :wink:

Irma
20-03-2010, 21:17
To się nazywa szczęście w nieszczęściu

rasia
20-03-2010, 21:46
To się nazywa szczęście w nieszczęściu

Ale grunt, że kierunek do Ciebie już znam! 8) :D :D

pasie
21-03-2010, 15:35
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Gosiek33
21-03-2010, 17:08
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Pasie a musisz ją sterylizować, potem się może jeszcze bardziej spaść 8)

Moją wiozę we wtorek na sterylkę, ale ona ma 8 lat i miała rok temu epizod idący w kierunku ropomacicza, więc póki w formie jest to teraz jest pora (przy okazji czyszczenie zębów za jednym zamachem uśpieniowym :roll: ) Zdrowej gdyby nie było podstaw medycznych bym nie sterylizowała :roll:

sure
21-03-2010, 17:38
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Pasie a musisz ją sterylizować, potem się może jeszcze bardziej spaść 8)

Moją wiozę we wtorek na sterylkę, ale ona ma 8 lat i miała rok temu epizod idący w kierunku ropomacicza, więc póki w formie jest to teraz jest pora (przy okazji czyszczenie zębów za jednym zamachem uśpieniowym :roll: ) Zdrowej gdyby nie było podstaw medycznych bym nie sterylizowała :roll:
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

Nefer
21-03-2010, 17:40
Rasiek, wierzbę chlasnęliśmy - jest do odbioru :) Wpadaj :)

malgos2
21-03-2010, 17:58
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Pasie a musisz ją sterylizować, potem się może jeszcze bardziej spaść 8)

Moją wiozę we wtorek na sterylkę, ale ona ma 8 lat i miała rok temu epizod idący w kierunku ropomacicza, więc póki w formie jest to teraz jest pora (przy okazji czyszczenie zębów za jednym zamachem uśpieniowym :roll: ) Zdrowej gdyby nie było podstaw medycznych bym nie sterylizowała :roll:
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

No wlasnie, ja tez zaluje... Dawno temu nie bylo takiej swiadomosci i od urojonych ciaz sunia dostala raka sutka. Guz zostal wyciety, ale pozniej miala przerzuty... Nic przyjemnego w kazdym razie, a sterylizacja moglaby temu zapobiec. No i 3 razy w roku przez 2 tygodnie chodzilo za mna cale osiedle psow... :lol: :lol: :lol:

sure
21-03-2010, 18:02
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Pasie a musisz ją sterylizować, potem się może jeszcze bardziej spaść 8)

Moją wiozę we wtorek na sterylkę, ale ona ma 8 lat i miała rok temu epizod idący w kierunku ropomacicza, więc póki w formie jest to teraz jest pora (przy okazji czyszczenie zębów za jednym zamachem uśpieniowym :roll: ) Zdrowej gdyby nie było podstaw medycznych bym nie sterylizowała :roll:
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

No wlasnie, ja tez zaluje... Dawno temu nie bylo takiej swiadomosci i od urojonych ciaz sunia dostala raka sutka. Guz zostal wyciety, ale pozniej miala przerzuty... Nic przyjemnego w kazdym razie, a sterylizacja moglaby temu zapobiec. No i 3 razy w roku przez 2 tygodnie chodzilo za mna cale osiedle psow... :lol: :lol: :lol:
Nie ma to jak popularność! ;)
A nasz wet jest onkologiem i mówił, że zabieg przed 1 rujką u kotek zmniejsza ryzyko tego raka. Nie wiem, czy suk to tez dotyczy?

malgos2
21-03-2010, 18:07
Rasiulka byłam wczoraj umówic naszą Sucz na zabieg i wyszło, że Mayka ma urojoną ciąże :roll:
i niezły z niej kawałek kluski bo waży 30 kg :o :o :o

Pasie a musisz ją sterylizować, potem się może jeszcze bardziej spaść 8)

Moją wiozę we wtorek na sterylkę, ale ona ma 8 lat i miała rok temu epizod idący w kierunku ropomacicza, więc póki w formie jest to teraz jest pora (przy okazji czyszczenie zębów za jednym zamachem uśpieniowym :roll: ) Zdrowej gdyby nie było podstaw medycznych bym nie sterylizowała :roll:
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

No wlasnie, ja tez zaluje... Dawno temu nie bylo takiej swiadomosci i od urojonych ciaz sunia dostala raka sutka. Guz zostal wyciety, ale pozniej miala przerzuty... Nic przyjemnego w kazdym razie, a sterylizacja moglaby temu zapobiec. No i 3 razy w roku przez 2 tygodnie chodzilo za mna cale osiedle psow... :lol: :lol: :lol:
Nie ma to jak popularność! ;)
A nasz wet jest onkologiem i mówił, że zabieg przed 1 rujką u kotek zmniejsza ryzyko tego raka. Nie wiem, czy suk to tez dotyczy?

Ja tez nie wiem, ale przypuszczam, ze o to samo chodzi u suk... :roll:

Gosiek33
21-03-2010, 18:16
Każdy co innego mówi. Moja miała pierwszą cieczkę urojoną, kolejne były ok, potem ciąża i wszystko się wyrównało. Teraz znowu klops i już nie mamy raczej wyboru :roll:

Sure piszesz :
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

to suczka :roll: i co z nią :roll:

sure
21-03-2010, 18:40
Każdy co innego mówi. Moja miała pierwszą cieczkę urojoną, kolejne były ok, potem ciąża i wszystko się wyrównało. Teraz znowu klops i już nie mamy raczej wyboru :roll:

Sure piszesz :
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

to suczka :roll: i co z nią :roll:
Moja przeszła zabieg rewelacyjnie, jak na swoj wiek. Dzięki temu jeszcze żyje. Ona akurat nie miewala żadnych urojeń, więc wcześniej o zabiegu nie myśleliśmy...

Gosiek33
21-03-2010, 20:04
Każdy co innego mówi. Moja miała pierwszą cieczkę urojoną, kolejne były ok, potem ciąża i wszystko się wyrównało. Teraz znowu klops i już nie mamy raczej wyboru :roll:

Sure piszesz :
Na ciąże urojone sterylizacja dobrze robi. A ja żałuję, ze mojej suki nie sterylizowalam w młodości. Ostatnio miała właśnie ropomacicze, a w jej wieku zabieg był już ryzykowny. Nie planowaliśmy jej rozmnażać, a po zabiegu odpadłby także problem z cieczkami...

to suczka :roll: i co z nią :roll:
Moja przeszła zabieg rewelacyjnie, jak na swoj wiek. Dzięki temu jeszcze żyje. Ona akurat nie miewala żadnych urojeń, więc wcześniej o zabiegu nie myśleliśmy...

To całe szczęście, że wszystko się udało ... a ja trochę się denerwuję :-?

wu
21-03-2010, 20:57
dobry wieczór
Rasia no i jak młodzi goście :wink: :lol:

rasia
21-03-2010, 21:17
Wusiu, Rety kotlety! Jakie te nastospanisze męczące... :roll: a nastolatki przy nich bez przerwy i nieustająco się lansujące - jeszcze bardziej... :-? :evil:

Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Nefko kochana! Teraz to ja już sama nie wiem, bo wszystkie popołudnia to ja z tą szzarańczą muszę ganiać... :-? Cieszę się ogromnie! :D :D :D Ale sobie właśnie przypomniałam, że mam środę wieczorem wolną... 8) :D

Nefer
21-03-2010, 21:20
Zapraszam więc w środę :) Jutro przejrzę - może ciut poucinam i do wody wstawię na wszelki wypadek ...

Arnika
21-03-2010, 21:21
No to Rasia masz wesoło.....
I pilnuj młodej... a Hiszpanom daj wykład, że Polki nie dla nich... Przynajmniej Twoja córcia nie.... :oops: :wink:

wu
21-03-2010, 21:22
czemu takie męczące bo że laski się lansują to oczywista oczywistosć :lol: :lol: :lol:

rasia
21-03-2010, 21:26
Zapraszam więc w środę :) Jutro przejrzę - może ciut poucinam i do wody wstawię na wszelki wypadek ...

Nic nie ucinaj... bo takie metrowe z kawałkiem najlepsze... :D A jest tak mokro dookoła, że i do wody wstawiać nie musisz... zresztą, jakie to wiadro by musiało być? :roll: :lol: Po miesiącu wierzba potrafi odbić, to przez trzy dni nic jej się nie stanie... :D

Nefer
21-03-2010, 21:27
łoki- w środę - kawa :)

rasia
21-03-2010, 21:28
No to Rasia masz wesoło.....
I pilnuj młodej... a Hiszpanom daj wykład, że Polki nie dla nich... Przynajmniej Twoja córcia nie.... :oops: :wink:

Taaa... wesoło... :-? Jeden ma ojca torreadora... :evil: Drugi całe szczęście pod tym względem normalny, ale za to fan Realu Madryt... :roll: :-?

rasia
21-03-2010, 21:32
łoki- w środę - kawa :)

Ale całkiem wieczorem...? :roll:

Arnika
21-03-2010, 21:34
No i śliczne Polki miżdżące się do czarnych Hiszpanów..... :roll:

Pilnuj córci... pilnuj.....

rasia
21-03-2010, 21:34
czemu takie męczące bo że laski się lansują to oczywista oczywistosć :lol: :lol: :lol:

Bo się kłócą...? :roll: :-?

rasia
21-03-2010, 21:36
No i śliczne Polki miżdżące się do czarnych Hiszpanów..... :roll:

Pilnuj córci... pilnuj.....

One się nie mizdrzą... one się lansują w towarzystwie tymi biednymi spaniszami... :-?

Arnika
21-03-2010, 21:36
A kto się z kim kłóci?

rasia
21-03-2010, 21:40
A kto się z kim kłóci?

Eeeech... już sama nie wiem... :roll: :roll: :roll:

Arnika
21-03-2010, 21:48
No to niech idą na piwo to im przejdzie... :D :wink:

pasie
21-03-2010, 22:07
A kto się z kim kłóci?

raczej o kogo się kłócą :lol: :lol: :lol:

pasie
21-03-2010, 22:11
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

lidszu
21-03-2010, 22:14
A jak długo oni będą u ciebie mieszkać ? :roll:

rasia
21-03-2010, 22:26
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

rasia
21-03-2010, 22:28
A jak długo oni będą u ciebie mieszkać ? :roll:

Caaałyyy dłuuugiii tyydzień! :-?

Elena tuż obok mnie... powiedz, że mnie odwiedzisz za tydzień... pliiissss... 8) :roll:

pasie
21-03-2010, 22:32
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

ja nie wiem czy szybko ta ciąża bo to pierwsza suka w moim życiu, zawsze mieliśmy chłopaków :roll: ale przecież ona cieczkę miała już na początku grudnia :roll:

malgos2
21-03-2010, 22:35
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

ja nie wiem czy szybko ta ciąża bo to pierwsza suka w moim życiu, zawsze mieliśmy chłopaków :roll: ale przecież ona cieczkę miała już na początku grudnia :roll:

A ma mleko? :roll:

Rasica, tego od torreadora kopnij w d... :evil:

pasie
21-03-2010, 22:37
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

ja nie wiem czy szybko ta ciąża bo to pierwsza suka w moim życiu, zawsze mieliśmy chłopaków :roll: ale przecież ona cieczkę miała już na początku grudnia :roll:

A ma mleko? :roll:

Rasica, tego od torreadora kopnij w d... :evil:

ma mleko - wet wczoraj małżowi pokazywał :roll:

malgos2
21-03-2010, 22:42
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

ja nie wiem czy szybko ta ciąża bo to pierwsza suka w moim życiu, zawsze mieliśmy chłopaków :roll: ale przecież ona cieczkę miała już na początku grudnia :roll:

A ma mleko? :roll:

Rasica, tego od torreadora kopnij w d... :evil:

ma mleko - wet wczoraj małżowi pokazywał :roll:

No to ciaza urojona jak nic. :roll: Wlasnie to mleko jest niebezpieczne, bo niesciagniete powoduje guzy. :-? Oczywiscie tak sie dzieje, jak te ciaze sie powtarzaja...

pasie
21-03-2010, 22:44
Pasiku, ja swoją tnę tak czy siak za dwa miesiące. Twoja Mayka poszła chyba w swojego tatę, bo z niego niezły byczek jest... :lol:

Rasiulka my też tniemy, a Mayka to się upodobniła zupełnie do swoich opiekunów pci męskiej, zarówno tego młodszego jak i starszego :roll: na szczęście wet na dietę nie kazał jej brać :)

:D Ale ciąża urojona... :roll: ... szybko... :roll:

ja nie wiem czy szybko ta ciąża bo to pierwsza suka w moim życiu, zawsze mieliśmy chłopaków :roll: ale przecież ona cieczkę miała już na początku grudnia :roll:

A ma mleko? :roll:

Rasica, tego od torreadora kopnij w d... :evil:

ma mleko - wet wczoraj małżowi pokazywał :roll:

No to ciaza urojona jak nic. :roll: Wlasnie to mleko jest niebezpieczne, bo niesciagniete powoduje guzy. :-? Oczywiscie tak sie dzieje, jak te ciaze sie powtarzaja...

no właśnie a tego nie przewidzisz, dla tego my tak jak Rasia tniemy :roll:

malgos2
21-03-2010, 22:48
Wiesz co, jak ona juz teraz ma ciaze urojona, to na moj gust i 12-letnie doswiadczenie z suka - bedzie miala po kazdej cieczce. :-? Tnij i sie nie zastanawiaj.

rasia
21-03-2010, 23:06
Wiesz co, jak ona juz teraz ma ciaze urojona, to na moj gust i 12-letnie doswiadczenie z suka - bedzie miala po kazdej cieczce. :-? Tnij i sie nie zastanawiaj.

Popieram. :D
Ile wet teraz daje na odczekanie?

sure
22-03-2010, 06:59
ale usg robiłi to nie jest prawdziwa ciążą?

ale też ciut wcześnie by było..

rasia
22-03-2010, 07:07
ale usg robiłi to nie jest prawdziwa ciążą?

ale też ciut wcześnie by było..

Myślę, że wet jak zbadał, to już porządnie... :roll: Tylko ciekawa jestem ile teraz odczekać muszą, ze względu na hormony? :roll:

pasie
22-03-2010, 07:36
ale usg robiłi to nie jest prawdziwa ciążą?

ale też ciut wcześnie by było..

Myślę, że wet jak zbadał, to już porządnie... :roll: Tylko ciekawa jestem ile teraz odczekać muszą, ze względu na hormony? :roll:

doberek, w sobotę jadę pokazać ucho, bo ma trochę infekcji to dokładnie wszystkiego się dowiem :roll:

lidszu
22-03-2010, 09:11
Rasia, nie przejmuj się hiszpanami, bo oni się zawsze kłócą i o wszystko. A oni mają jakieś zajęcia w ciągu dnia, czy też siedzą ci na głowie 24 godziny ? :roll:

rasia
22-03-2010, 10:01
Rasia, nie przejmuj się hiszpanami, bo oni się zawsze kłócą i o wszystko. A oni mają jakieś zajęcia w ciągu dnia, czy też siedzą ci na głowie 24 godziny ? :roll:

Ale miały dzisiaj dziewczyny satysfakcję, jak budziły chłopaków o 6.20. :lol:
Mają zajęcia, teraz są na ten przykład w Muzeum Powstania Warszawskiego, a potem w Pałacu Kultury... Jutro Zamek Królewski, a w środę ... wyjazd do Torunia! :D ... i mam wolny caaały dzień, bo wracają dopiero w czwartek! :D

malgos2
22-03-2010, 11:09
Hmmm, ale tam u Was duzo do zwiedzania, w zyciu bym nie pomyslala... :lol: :lol: :lol: :P

Irma
22-03-2010, 11:11
a jeszcze jest wilanów, łazienki, żelazowa wola i mnostwo innego drobiazgu :)

malgos2
22-03-2010, 11:17
Szczerze, to nie rozumiem jednego... Po co pokazywac Hiszpanom Palac Kultury? Chyba, ze chodzi tylko o widok z gory. Bylam pierwszy raz w zyciu w srodku ostatnio jak bylam w Wawie i to jest tak mega brzydkie wnetrze, ze mozna puscic pawia na schodach. :lol: :lol: :lol: W dodatku sowieckim zwyczajem nie jest taki grandioso jak sie wydaje z zewnatrz. To tak jak hotel Forum w Krakowie - nie wiem, czy wiecie, ale tam sufity maja w niektorych miejscach po 2,20 najwyzej. :lol: :lol: :lol:

rasia
22-03-2010, 11:44
Szczerze, to nie rozumiem jednego... Po co pokazywac Hiszpanom Palac Kultury? Chyba, ze chodzi tylko o widok z gory. Bylam pierwszy raz w zyciu w srodku ostatnio jak bylam w Wawie i to jest tak mega brzydkie wnetrze, ze mozna puscic pawia na schodach. :lol: :lol: :lol: W dodatku sowieckim zwyczajem nie jest taki grandioso jak sie wydaje z zewnatrz. To tak jak hotel Forum w Krakowie - nie wiem, czy wiecie, ale tam sufity maja w niektorych miejscach po 2,20 najwyzej. :lol: :lol: :lol:

Robią co mogą żeby go nie zburzyć... :roll: Młodzież idzie tam tylko na jakąś wystawę interaktywną... :lol:

zuz@nka
22-03-2010, 11:52
dobereczek :D :D :D

już po porządkach ogrodowych :wink:

malgos2
22-03-2010, 11:52
Szczerze, to nie rozumiem jednego... Po co pokazywac Hiszpanom Palac Kultury? Chyba, ze chodzi tylko o widok z gory. Bylam pierwszy raz w zyciu w srodku ostatnio jak bylam w Wawie i to jest tak mega brzydkie wnetrze, ze mozna puscic pawia na schodach. :lol: :lol: :lol: W dodatku sowieckim zwyczajem nie jest taki grandioso jak sie wydaje z zewnatrz. To tak jak hotel Forum w Krakowie - nie wiem, czy wiecie, ale tam sufity maja w niektorych miejscach po 2,20 najwyzej. :lol: :lol: :lol:

Robią co mogą żeby go nie zburzyć... :roll: Młodzież idzie tam tylko na jakąś wystawę interaktywną... :lol:

Moj znajomy zrobil taka naklejke w ksztalcie PK "Prezentow sie nie oddaje". :lol: :lol: :lol:

rasia
22-03-2010, 12:04
dobereczek :D :D :D

już po porządkach ogrodowych :wink:

Cze Zuza! :D

Ależ skąd! :x Pograbiłam pół godzinki i już mam dość! :evil: Grzęznę w błocie i glinie po kostki... :x
Ale zrobiłam pierwszy wiosenny obchód i co następuje: Neferkowa wierzby puszczają pączki jak najęte! 8) Monisiowy bez też! :lol: Pączki hortensji i wszystkich pnączy poobgryzała mi Nitka!!! :evil: Gówienka Nitkowe też musiałam posprzątać, bo Filip, kulturalny chłopiec, "u siebie" się nie załatwia... :lol:

zuz@nka
22-03-2010, 12:09
dobereczek :D :D :D

już po porządkach ogrodowych :wink:

Cze Zuza! :D

Ależ skąd! :x Pograbiłam pół godzinki i już mam dość! :evil: Grzęznę w błocie i glinie po kostki... :x
Ale zrobiłam pierwszy wiosenny obchód i co następuje: Neferkowa wierzby puszczają pączki jak najęte! 8) Monisiowy bez też! :lol: Pączki hortensji i wszystkich pnączy poobgryzała mi Nitka!!! :evil: Gówienka Nitkowe też musiałam posprzątać, bo Filip, kulturalny chłopiec, "u siebie" się nie załatwia... :lol:

bo Filip to gentleman a Nitka to zawriowana nastolatka :lol:

sure
22-03-2010, 14:51
dobereczek :D :D :D

już po porządkach ogrodowych :wink:

Cze Zuza! :D

Ależ skąd! :x Pograbiłam pół godzinki i już mam dość! :evil: Grzęznę w błocie i glinie po kostki... :x
Ale zrobiłam pierwszy wiosenny obchód i co następuje: Neferkowa wierzby puszczają pączki jak najęte! 8) Monisiowy bez też! :lol: Pączki hortensji i wszystkich pnączy poobgryzała mi Nitka!!! :evil: Gówienka Nitkowe też musiałam posprzątać, bo Filip, kulturalny chłopiec, "u siebie" się nie załatwia... :lol:

bo Filip to gentleman a Nitka to zawriowana nastolatka :lol:
Moja Bunia kulturalna, ale wiekowa - po zimie mamy pełno ozdóbek. Już się Młody zdeklarował pozytywnie w kwestii sprzątania, tylko nie wiem,, kiedy się zabierze za to? :roll:

wu
22-03-2010, 19:59
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

erniej
23-03-2010, 07:56
To gdzie ten dziennik? :roll: :wink:

Tutaj zrobiłem: http://forum.muratordom.pl/post4128956.htm Zapraszam! :-) Mam dużą tolerancję na krytykę więc proszę o zupełny brak litości w komentowaniu. :-)

pasie
23-03-2010, 08:31
witanko słoneczne :P :P :P

rasia
23-03-2010, 09:09
To gdzie ten dziennik? :roll: :wink:

Tutaj zrobiłem: http://forum.muratordom.pl/post4128956.htm Zapraszam! :-) Mam dużą tolerancję na krytykę więc proszę o zupełny brak litości w komentowaniu. :-)

Super! :D Byłam już i odcisk łapy na razie tylko zostawiłam... :wink: Widzę, że koncepcja mocno zakorzeniona, ale z wiosną więcej zaczyna się wyłaniać z ziemi... 8) :D :D

rasia
23-03-2010, 09:10
witanko słoneczne :P :P :P

Cześć Pasiku! :D A dziękować, dziękować za słoneczko! 8) :D :D
Nie wybierasz się czasem do Ary w najbliższych dniach? :roll: 8)

rasia
23-03-2010, 09:19
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:

Gosiek33
23-03-2010, 09:30
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:

Jednym słowem corrida to pestka :wink:

wu
23-03-2010, 09:34
dzień dobry
no to może oni coś nie ten teges jak dziewczyny w d... mieli i romantyzm też :lol: :lol: :lol: :lol:

rasia
23-03-2010, 09:38
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:

Jednym słowem corrida to pestka :wink:

Jeden z tych byczków wybiera się do Pampeluny w tym roku, ale że niepełnoletni, to mu jeszcze na ulicę wejść nie wolno... :roll: :-?

Irma
23-03-2010, 09:41
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:
uch...jak mnie taka blaza wkurza...

rasia
23-03-2010, 09:44
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:
uch...jak mnie taka blaza wkurza...

a nie masz pojęcia jak mnie... :-? :x

Irma
23-03-2010, 09:44
Ale znając Cię odrobinkę, mogę sobie wyobrazić :)

rasia
23-03-2010, 09:47
Nie spałam dzisiaj w nocy... tak się wściekłam... teraz zasypiam nad komputerem... idę się zdrzemnąć... 8)

anjamen
23-03-2010, 09:48
A ja sie wyspalam :P :D

Rasiu widzialam zdjecia - super :D

dziekuje

rasia
23-03-2010, 09:57
A ja sie wyspalam :P :D

Rasiu widzialam zdjecia - super :D

dziekuje

Ty do mnie, a ja do Ciebie... :lol: Instrukcja obsługi Helenki bije na głowę wszystkie znane mi anegdoty! :lol: :lol: :lol:

Arnika
23-03-2010, 10:05
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:

Jednym słowem corrida to pestka :wink:

A może z nimi jest coś nie tegos????????????

W stolycy można bardzo dużo pozwiedzać.... Podoba mi się tam.... Ale ten tłok na ulicach..... Jesuuu jak ja tam nie lubię jeździć..... :roll:

rasia
23-03-2010, 14:27
Ja uwielbiam jeździć, ale nie znoszę wielkich miast i tłumów, więc też do centrum staram się nie jeździć... i dlatego mieszkam w lesie... 8) :D :D

kaśka maciej
23-03-2010, 14:30
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:Przecież mówiłam, zebyś ich do mnie przysłala 8) Albo jak znowu będą marudzić to zrób Orła z Muppet Show 8)

rasia
23-03-2010, 16:01
dobry wieczór
matko Rasia to niezłą ppokutę masz :roll: :lol:

Dobry wieczór Wusiaczku! :D :D :D

Wczoraj dziewczyny przegoniły torreadorów po całej stolycy kończąc romantycznie nad Wisłą... a oni mieli w d... dziewczyny, w d... stolycę, w d... romantyzm i w d... wciśnięte nogi od tego łażenia... :lol: :lol: :lol: ... więc znowu wściekli, głodni i zmęczenie wrócili do domu... :roll:Przecież mówiłam, zebyś ich do mnie przysłala 8) Albo jak znowu będą marudzić to zrób Orła z Muppet Show 8)

Takiego orła tylko Ty potrafisz... 8) :D

kaśka maciej
23-03-2010, 16:04
Takiego orła tylko Ty potrafisz... 8) :DPotrenuj przed lustrem, a jak sie wystraszysz to znaczy, że już sie nauczyłaś :lol:

rasia
23-03-2010, 16:08
Kasia, Ty mi wytłumacz proszę, na czym polega to cudowne wywabianie plam w Siemensie? :roll: :roll: :roll:

kaśka maciej
23-03-2010, 16:35
Kasia, Ty mi wytłumacz proszę, na czym polega to cudowne wywabianie plam w Siemensie? :roll: :roll: :roll:no cudowna to jest podobno woda z Lichenia, aleeeeeee nie wiem na czym polega. Plamy znikają :roll: Jest chyba 14 rodzajów plam

rasia
23-03-2010, 16:41
Kasia, Ty mi wytłumacz proszę, na czym polega to cudowne wywabianie plam w Siemensie? :roll: :roll: :roll:no cudowna to jest podobno woda z Lichenia, aleeeeeee nie wiem na czym polega. Plamy znikają :roll: Jest chyba 14 rodzajów plam

Moje Młode potrafią stworzyć takie, które się nie spierają! :evil:
Ale kupię ją kiedyś sobie... :roll: ...kiedyś sobie kupię... :(
I suszarkę osobno! 8) :D :D

kaśka maciej
23-03-2010, 16:42
Rasia, moje Młode to jest jeszcze nic. Moje Stare to dopiero potrafi sie ufajdać :evil: Ja tez poluję na suszarkę, ale musze ciut uciułać na nią :lol:

MonikaC
23-03-2010, 17:11
Kasia, Ty mi wytłumacz proszę, na czym polega to cudowne wywabianie plam w Siemensie? :roll: :roll: :roll:no cudowna to jest podobno woda z Lichenia, aleeeeeee nie wiem na czym polega. Plamy znikają :roll: Jest chyba 14 rodzajów plam

Moje Młode potrafią stworzyć takie, które się nie spierają! :evil:
Ale kupię ją kiedyś sobie... :roll: ...kiedyś sobie kupię... :(
I suszarkę osobno! 8) :D :D

ja mam tę cudowną pralkę :P nic tylko się do niej modlić :lol:

MonikaC
23-03-2010, 17:19
Rasiula a kcesz jeszcze jakieś kszaczuny?

mam jeszcze takie cuś

Mahonia aquifolium 'Smaragd'

http://images.kurowski.pl/foto/mahonia_aquifolium_smaragd.jpg

pasie
23-03-2010, 17:33
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

MonikaC
23-03-2010, 17:38
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

rasia
23-03-2010, 17:42
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

jeszcze większe OOOOOO :o :o :o ? :roll:

pasie
23-03-2010, 17:43
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

jeszcze większe OOOOOO :o :o :o ? :roll:

str. 34 :lol:

rasia
23-03-2010, 17:46
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

jeszcze większe OOOOOO :o :o :o ? :roll:

str. 34 :lol:

Nie mam jeszcze kwietniowego Muratora... :roll: :( Bardzo się wygłupiłam? :roll: :oops:

MonikaC
23-03-2010, 17:47
Pasie wstawiaj fotkę

pasie
23-03-2010, 17:47
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

jeszcze większe OOOOOO :o :o :o ? :roll:

str. 34 :lol:

Nie mam jeszcze kwietniowego Muratora... :roll: :( Bardzo się wygłupiłam? :roll: :oops:

nie czytałam jeszcze :) ale wyszłaś ślicznie :P :P :P

rasia
23-03-2010, 17:48
Rasiula a kcesz jeszcze jakieś kszaczuny?

mam jeszcze takie cuś

Mahonia aquifolium 'Smaragd'

http://images.kurowski.pl/foto/mahonia_aquifolium_smaragd.jpg

Monia, a to jest takie kolczaste? :roll:

pasie
23-03-2010, 17:50
Pasie wstawiaj fotkę

ale jak :roll:

rasia
23-03-2010, 17:53
Rasiulka czy ja coś przeoczyłam, czy się nie chwaliłaś, że jesteś w kwietniowym Muratorze ??? :lol:

oooooo

jeszcze większe OOOOOO :o :o :o ? :roll:

str. 34 :lol:

Nie mam jeszcze kwietniowego Muratora... :roll: :( Bardzo się wygłupiłam? :roll: :oops:

nie czytałam jeszcze :) ale wyszłaś ślicznie :P :P :P

To już ciiii, bo się wyda... :oops:

malgos2
23-03-2010, 17:59
Pasie, zrob zdjecie strony. :wink:

zuz@nka
23-03-2010, 18:28
mogę prosić o autograf :wink: :wink: :wink:

Pasiulka dawaj fotkę :D

MonikaC
23-03-2010, 18:28
Rasiula a kcesz jeszcze jakieś kszaczuny?

mam jeszcze takie cuś

Mahonia aquifolium 'Smaragd'

http://images.kurowski.pl/foto/mahonia_aquifolium_smaragd.jpg

Monia, a to jest takie kolczaste? :roll:

nio na listkach ma kolce

Pasiu zrób fotkę strony, na kompa, na hosta i do nas :P

pasie
23-03-2010, 18:30
Rasiula a kcesz jeszcze jakieś kszaczuny?

mam jeszcze takie cuś

Mahonia aquifolium 'Smaragd'

http://images.kurowski.pl/foto/mahonia_aquifolium_smaragd.jpg

Monia, a to jest takie kolczaste? :roll:

nio na listkach ma kolce

Pasiu zrób fotkę strony, na kompa, na hosta i do nas :P

teraz nie ma opcji bo muszę Zu do spania położyć a zresztą wrzucę jak Rasia pozwoli :lol:

zuz@nka
23-03-2010, 18:33
jak to pozwoli 8) 8)

cała Polska ja widziała a my nie - i nic o tym nie wiedziałaysmy no pieknie.....

a może tylko ja jestem opóxniona w wiadomościach i przeciekach :oops:

rasia
23-03-2010, 18:34
Zuza, ja też się właśnie dowiedziałam... :lol:

malgos2
23-03-2010, 18:35
My chcemy rasie, my chcemy rasie!!!

Irme tez, Irme tez. :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
23-03-2010, 18:36
Zuza, ja też się właśnie dowiedziałam... :lol:

a już ci wierzę - skromnisia :lol: :lol:

rasia
23-03-2010, 18:41
Zuza, ja też się właśnie dowiedziałam... :lol:

a już ci wierzę - skromnisia :lol: :lol:

Serio, serio! Właśnie mi Pasie doniosła! :lol: A na stronie obok podobno jest Irma. 8) :D :D

zuz@nka
23-03-2010, 18:46
ale duecik :D :D :D :D

dawać fotkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wu
23-03-2010, 18:52
Rasia wyszła jak małolata Irma elegancko matko jakie towarzycho mnie się przez chałupę przewinęło :o :lol: :lol: :lol:

zuz@nka
23-03-2010, 18:55
Rasia wyszła jak małolata Irma elegancko matko jakie towarzycho mnie się przez chałupę przewinęło :o :lol: :lol: :lol:

wusia podziel sie co.....

wu
23-03-2010, 18:56
ino moment zeskanuję :lol: :lol: :lol:

Irma
23-03-2010, 18:57
Wusia jak elegancko to nie ja...moze kto inny w czerwonej czapce

78mysz
23-03-2010, 19:02
no wez, Wusia włącz dopalacz w skanerze :lol:

markoto
23-03-2010, 19:07
szybciutko bo czekamy :D

zuz@nka
23-03-2010, 19:09
pojechała kupic ten skaner :o :o :o

Wusia, Wusia wusia dawaj dawaj spida :lol: :lol:

wu
23-03-2010, 19:09
moment już sie zgrywają :lol:

zuz@nka
23-03-2010, 19:12
moment już sie zgrywają :lol:

długi ten moment 8) nie mozna go skrucić :wink:

wu
23-03-2010, 19:13
no to włala :lol:

Rasia jakby kto nie poznał :wink:

jak sobie życzysz Rasieńko :wink:

Irma ta się zakamuflowała :lol: :lol: :lol:

http://foto1.m.onet.pl/_m/951b2b5f8c01456b6e4f856e68393939,10,19,0.jpg

zuz@nka
23-03-2010, 19:14
ULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAALLLLLLLLL LLLAAAAAAAAAA

ALE MAM ZNANE KOLEZANKI :D :D :D

musze mieć te autografy :lol:

wu
23-03-2010, 19:16
Zuza a jak sobie pomyślałam że te dwie znane osoby siedziały u mnie równocześnie to dopiero jest nobilitacja :D

markoto
23-03-2010, 19:17
No no tylko oprawic w ramki :D

Gratuluje!!!

zuz@nka
23-03-2010, 19:20
Zuza a jak sobie pomyślałam że te dwie znane osoby siedziały u mnie równocześnie to dopiero jest nobilitacja :D

matko a ja jedną to.....normalnie juz długo znam a z drugą na tour bylam i....

zajebiste sa babeczki a duecik niezły tworzą nawet gazeta to wie :wink:

Irma
23-03-2010, 19:21
nawet ładnie wyszłam...:)
a Wy gupie jesteście i juz z Wami nie gadam :) :wink:

zuz@nka
23-03-2010, 19:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wu
23-03-2010, 19:27
Irmuś toż mówiłam że elegancko nie spieraj się ze starszymi :lol: :lol: :lol:

Elena76
23-03-2010, 19:45
Pierwsza rzecz, którą kupię jak wysiądę z pociągu w wawie to będzie Murator 8)

a potem ustawię się w ogonku po autografy :)

gratulki! :)

Arnika
23-03-2010, 19:48
:o :o :o


No to Te Panie i u mnie na działce też były :D :D :D


To ja też się cieszę :D

rasia
23-03-2010, 20:14
:evil: Od dziś nie kupuję i nie czytam Muratora! Rozumiem korektę i cięcia, ale żeby zmienić kontekst o 180 stopni, to już przesada! :evil: Wusia, wywal to, proszę...

wu
23-03-2010, 20:17
Rasia proszę upciejmie fakt nie masz urządzonego ogrodu :lol:

78mysz
23-03-2010, 20:52
nawet ładnie wyszłam...:)
a Wy gupie jesteście i juz z Wami nie gadam :) :wink:tak to sie zaczyna, najpierw półzartem gadac nie będziesz, a potem to juz wogóle i beż żartów ;)
no, ładne zdjęcie, takie dziewczyńskie i uadna moherowa czerwień ;P

zuz@nka
23-03-2010, 20:56
:evil: Od dziś nie kupuję i nie czytam Muratora! Rozumiem korektę i cięcia, ale żeby zmienić kontekst o 180 stopni, to już przesada! :evil: Wusia, wywal to, proszę...

Rasiu, słońce nasze - czyzby ktos tu zapomniał o autoryzacji - tak????

nitubaga
23-03-2010, 20:58
dobry wieczór :)

jako, że nie wiem w czym rzecz z tą autoryzacją to siedzę cicho :)

zuz@nka
23-03-2010, 21:00
dobry wieczór :)

jako, że nie wiem w czym rzecz z tą autoryzacją to siedzę cicho :)

no nie, nie wierzę .... Nitka a ty potrafisz :lol: :wink:

rasia
23-03-2010, 21:01
:evil: Od dziś nie kupuję i nie czytam Muratora! Rozumiem korektę i cięcia, ale żeby zmienić kontekst o 180 stopni, to już przesada! :evil: Wusia, wywal to, proszę...

Rasiu, słońce nasze - czyzby ktos tu zapomniał o autoryzacji - tak????

O tym już nie wspomnę, bo ja przecież jestem NIKT, ale żeby nie umieć poprawnie przepisać czarnych literek wyraźnie napisanych na białym tle...?!! :-?

nitubaga
23-03-2010, 21:02
dobry wieczór :)

jako, że nie wiem w czym rzecz z tą autoryzacją to siedzę cicho :)

no nie, nie wierzę .... Nitka a ty potrafisz :lol: :wink:

baaa ja nie takie rzeczy potrafię :P ino Ty mnie jeszcze kofana dobrze nie znasz :P

jak zdrówko?

zuz@nka
23-03-2010, 21:03
:evil: Od dziś nie kupuję i nie czytam Muratora! Rozumiem korektę i cięcia, ale żeby zmienić kontekst o 180 stopni, to już przesada! :evil: Wusia, wywal to, proszę...

Rasiu, słońce nasze - czyzby ktos tu zapomniał o autoryzacji - tak????

O tym już nie wspomnę, bo ja przecież jestem NIKT, ale żeby nie umieć poprawnie przepisać czarnych literek wyraźnie napisanych na białym tle...?!! :-?

dzisiaj ciężko o dobrych i wykwalifikowanych pracowników 8)

Rasiu kieliszek wina, Murator do kominka i po sprawie 8)

zuz@nka
23-03-2010, 21:05
dobry wieczór :)

jako, że nie wiem w czym rzecz z tą autoryzacją to siedzę cicho :)

no nie, nie wierzę .... Nitka a ty potrafisz :lol: :wink:

baaa ja nie takie rzeczy potrafię :P ino Ty mnie jeszcze kofana dobrze nie znasz :P

jak zdrówko?

ciem kofana poznam - ino sysko przed nami

a zdrufko lepiej - antybiotyk zaczła spełnać swą funkcyję :lol:

rasia
23-03-2010, 21:06
Cześć Nitusia! :D Cięłaś już swoją Zoykę? :roll:

rasia
23-03-2010, 21:07
Zuza, Ty tez na antybiotyku? :(

zuz@nka
23-03-2010, 21:09
Zuza, Ty tez na antybiotyku? :(

jak to też :o ale też i to na takim jak dla konia znaczy klaczy :lol:

i na coś na serce i na wyrównanie ciśnienia dostałam :roll:

malka
23-03-2010, 21:10
Cześć Nitusia! :D Cięłaś już swoją Zoykę? :roll:

co tydzień do fryzjera pomyka :lol: :wink:

cześć Rasiula, czyli juz nie tylko telewizja, ale i prasa kłamie ? :-?

rasia
23-03-2010, 21:12
Cze Malcia! Właśnie zrobiłam sobie drinka! :-? 8)

nitubaga
23-03-2010, 21:14
Cześć Nitusia! :D Cięłaś już swoją Zoykę? :roll:

nieee, ale jak czytam o ciązy Mayki to się zaczyanm mocno nat wizytą u weta zastanawiać :roll:

Elena76
23-03-2010, 21:14
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

pasie
23-03-2010, 21:16
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

raczej nie :roll: ja też pisywałam swojego czasu do pewnej gazety i też mi nie dawali do autoryzacji ale chociaż płacili :lol: tylko, że ja się na to zgodziłam 8)

malka
23-03-2010, 21:17
Cze Malcia! Właśnie zrobiłam sobie drinka! :-? 8)
to ja sobie tez naleję, pozwolisz,że napiję się z Tobą ?

Arnika
23-03-2010, 21:19
A co pijecie?

Malka Martinii... a Rasia co?


To może i ja pójdę po drinka 8)

malka
23-03-2010, 21:24
A co pijecie?

Malka Martinii... a Rasia co?


To może i ja pójdę po drinka 8)


skąd wiesz :o :o :o :o :o :wink:

Arnika
23-03-2010, 21:33
:D :D :D

Bo wiem.... :wink:

malka
23-03-2010, 21:41
podgladaczka :lol: :lol: :wink:

Arnika
23-03-2010, 21:49
Dlaczego podglądaczka??????????

rasia
23-03-2010, 21:50
Cze Malcia! Właśnie zrobiłam sobie drinka! :-? 8)
to ja sobie tez naleję, pozwolisz,że napiję się z Tobą ?

Jasne!

Właśnie napisałam do Redakcji prośbę o sprostowanie... ciekawe czy i jak zareagują... :roll:

rasia
23-03-2010, 21:54
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

Wcale się nie cieszę... :( Jestem wściekła! :evil:

Tam jest tylko jedno, w pełni moje zdanie - pierwsze... :-? Reszta to już radosna twórczość jakiegoś pseudoliterata. :x

rasia
23-03-2010, 21:55
Cześć Nitusia! :D Cięłaś już swoją Zoykę? :roll:

nieee, ale jak czytam o ciązy Mayki to się zaczyanm mocno nat wizytą u weta zastanawiać :roll:

Nitka, idź szybciutko i daj mi znać, bo jestem strasznie ciekawa...

malka
23-03-2010, 22:26
Cze Malcia! Właśnie zrobiłam sobie drinka! :-? 8)
to ja sobie tez naleję, pozwolisz,że napiję się z Tobą ?

Jasne!

Właśnie napisałam do Redakcji prośbę o sprostowanie... ciekawe czy i jak zareagują... :roll:

a coś konkretnie Cię zabolało, czy tak całokształt ?

malgos2
23-03-2010, 23:57
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

Wcale się nie cieszę... :( Jestem wściekła! :evil:

Tam jest tylko jedno, w pełni moje zdanie - pierwsze... :-? Reszta to już radosna twórczość jakiegoś pseudoliterata. :x

Dalas po garach, redaktor prowadzacy ma po premii. :) Ale slusznie zrobilas. Autoryzacja nie jest norma, chyba, ze jej zazadasz wyraznie natomiast jesli zmieniono Twoja wypowiedz, ktorej udzielilas na pismie to jest to nieuctwo i partactwo. :roll:

rasia
24-03-2010, 00:05
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

Wcale się nie cieszę... :( Jestem wściekła! :evil:

Tam jest tylko jedno, w pełni moje zdanie - pierwsze... :-? Reszta to już radosna twórczość jakiegoś pseudoliterata. :x

Dalas po garach, redaktor prowadzacy ma po premii. :) Ale slusznie zrobilas. Autoryzacja nie jest norma, chyba, ze jej zazadasz wyraznie natomiast jesli zmieniono Twoja wypowiedz, ktorej udzielilas na pismie to jest to nieuctwo i partactwo. :roll:

Żeby wyrwali jakieś zdanie mazgrane na forum z całego kontekstu, ale moje Księciuniowe kuśwa nazwisko, moje zdjęcie, a 80% przeinaczone i nie moje! :evil: :evil:

malgos2
24-03-2010, 00:16
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

Wcale się nie cieszę... :( Jestem wściekła! :evil:

Tam jest tylko jedno, w pełni moje zdanie - pierwsze... :-? Reszta to już radosna twórczość jakiegoś pseudoliterata. :x

Dalas po garach, redaktor prowadzacy ma po premii. :) Ale slusznie zrobilas. Autoryzacja nie jest norma, chyba, ze jej zazadasz wyraznie natomiast jesli zmieniono Twoja wypowiedz, ktorej udzielilas na pismie to jest to nieuctwo i partactwo. :roll:

Żeby wyrwali jakieś zdanie mazgrane na forum z całego kontekstu, ale moje Księciuniowe kuśwa nazwisko, moje zdjęcie, a 80% przeinaczone i nie moje! :evil: :evil:

Mnie kiedys tez pieknie okroili, ale bylo bez zdjecia to mi to zwisa.

Ale powiem Ci lepsza historie. Pisalam kiedys do takiego mlodziezowego magazynu i bylam w tym nieskromnie mowiac niezla. Zapoczatkowalam trend na mowienie: madry inaczej itd. (zaczelo sie od tego, ze gdzies w jakims amerykanskim pismie zauwazylam, ze pisza "Bialy inaczej" na Czarnych). Tekst na ten temat ukazal sie w tym magazynie, w Krakowie zreszta kultowym. Tak sie spodobal, ze zostal przedrukowany, zreszta bez mojej wiedzy do gazetki, ktora wydala Fundacja Batorego po konkursie gazetek mlodziezowych, w ktorym to dostalismy jakas tam nagrode. Po czym... tekst przedrukowala Filipinka z tym, ze podpisala go nazwiskiem goscia, ktorego tekst byl obok i napisali, ze tekst jest przedrukowany z jeszcze innej gazety, z ktora ani ja ani tamten gosc nie mielismy nic wspolnego. :lol: :lol: W ten sposob stalam sie a) mezczyzna b) z Lodzi. :lol: :lol: Napisalam do Filipinki, ale nawet chamy nie odpowiedzieli. Dzisiaj zrobilabym taka rozpierdowe, ze by wiory lecialy. :-?

rasia
24-03-2010, 00:24
Rasia, ja myślałam, że się ucieszysz, a tu babol wyszedł :-?
Sądziłam, że autoryzacja to teraz norma :roll:

Wcale się nie cieszę... :( Jestem wściekła! :evil:

Tam jest tylko jedno, w pełni moje zdanie - pierwsze... :-? Reszta to już radosna twórczość jakiegoś pseudoliterata. :x

Dalas po garach, redaktor prowadzacy ma po premii. :) Ale slusznie zrobilas. Autoryzacja nie jest norma, chyba, ze jej zazadasz wyraznie natomiast jesli zmieniono Twoja wypowiedz, ktorej udzielilas na pismie to jest to nieuctwo i partactwo. :roll:

Żeby wyrwali jakieś zdanie mazgrane na forum z całego kontekstu, ale moje Księciuniowe kuśwa nazwisko, moje zdjęcie, a 80% przeinaczone i nie moje! :evil: :evil:

Mnie kiedys tez pieknie okroili, ale bylo bez zdjecia to mi to zwisa.

Ale powiem Ci lepsza historie. Pisalam kiedys do takiego mlodziezowego magazynu i bylam w tym nieskromnie mowiac niezla. Zapoczatkowalam trend na mowienie: madry inaczej itd. (zaczelo sie od tego, ze gdzies w jakims amerykanskim pismie zauwazylam, ze pisza "Bialy inaczej" na Czarnych). Tekst na ten temat ukazal sie w tym magazynie, w Krakowie zreszta kultowym. Tak sie spodobal, ze zostal przedrukowany, zreszta bez mojej wiedzy do gazetki, ktora wydala Fundacja Batorego po konkursie gazetek mlodziezowych, w ktorym to dostalismy jakas tam nagrode. Po czym... tekst przedrukowala Filipinka z tym, ze podpisala go nazwiskiem goscia, ktorego tekst byl obok i napisali, ze tekst jest przedrukowany z jeszcze innej gazety, z ktora ani ja ani tamten gosc nie mielismy nic wspolnego. :lol: :lol: W ten sposob stalam sie a) mezczyzna b) z Lodzi. :lol: :lol: Napisalam do Filipinki, ale nawet chamy nie odpowiedzieli. Dzisiaj zrobilabym taka rozpierdowe, ze by wiory lecialy. :-?

Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać... :roll: Dziś jestem tylko wściekła. Jakbym wtedy była na Twoim miejscu byłabym jeszcze bardziej wkurzona niż dzisiaj!

malgos2
24-03-2010, 00:32
E tam, Malgos, Grzesiek czy Andrzej - co za roznica? :lol: :lol: :lol: :wink:

Kolejny taki numer mialam jak pisalam do Wybiorczej relacje z posiedzenia rady miasta Ustki. Byl tam jeden radny - swirus, ktory w latach 70-tych byl hippisem i biegal nago po Ustce (co bylo sensacja stulecia jak sie mozna domyslec), rozpierdzielal wydmy (bo usypywali je na smieciach), mial zespol rockowy i takie tam. Gosc powiedzial do burmistrza: pan jest ciamajda, przewodniczaca rady usilowala mu przerwac wywody, cos tam szurala, a on do niej: ja nie wytrzymam z ta kobieta. I tak napisalam. A w gazecie bylo: ja nie wytrzymam z ta kobieta powiedzial radny XY, na co przewodnicaca rady odpowiedziala: pan jest ciamajda. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wszystko byloby fajnie, gdyby nie to, ze facet mial 19 procesow o znieslawienie, wiec mogl moj tekst wykorzystac dla siebie - ze jego tez obrazaja. Coz, prowadzacy mial po premii, czytac tez trzeba umiec. :roll:

Waaaalcz rasia, oficjalna droga, polecony z potwierdzeniem odbioru. 8)

Irma
24-03-2010, 05:58
Kurczę, Rasiu, przykro mi. U mnie trochę zmienili ale tak na pierwszy rzut oka malutko, więc się nie czepiam...

pasie
24-03-2010, 08:03
doberek :)
nie wiem, czy mogę Tu się pokazywać, bo taka burzę rozpętałam :oops:

dobrze, że chociaż z Irma nie jest wkurzona :)

wu
24-03-2010, 08:12
dzień dobry
Rasia jak Cie kto nie zna to łyknie tekścik jak jagódkę ale jak Cię ktoś zna to trochę takie dziwne że tak nonszalancko a co tam 2 bańki poszły łącznie z ogrodem no to ja sie domagam pokaż paskudo ten ogród :lol:

ghost34
24-03-2010, 09:53
dzin dybry :)

MonikaC
24-03-2010, 10:06
Rasia bardzo mi przykro z powodu tego artykułu :(
Kurcze strasznie to nieprofesjonalne z ich strony :-?

erniej
24-03-2010, 22:15
Gazeta żyje dzięki tej społeczności a nie jest w stanie wykonać nawet małego ukłonu w postaci hostingowania zdjęć z dzienników. I do tego jeszcze takie kwiatki??
:evil:
Najgorsze jest to, że pewnie dzisiaj kupię tę gazetę po to żeby ten artykuł przeczytać :o

Nefer
24-03-2010, 22:20
Poziom dziennikarstwa prasowego spadł ostatnio tak nisko, że nie dość, że się za nich pisze teksty to nawet literówek nie sprawdzą...
Żenada.
Ale wierszówkę jest komu wziąć.

należy się jedynie uśmiechnąć z politowaniem...

Nefer
25-03-2010, 01:31
wersja Slim :)
http://www.allegro.pl/item957651756_slim_elektroniczny_e_papieros_epapie ros_jedynyslim.html

pasie
25-03-2010, 08:37
wersja Slim :)
http://www.allegro.pl/item957651756_slim_elektroniczny_e_papieros_epapie ros_jedynyslim.html

myślałam, żeby małżowi takiego e-papierosa na urodziny kupić :roll: ale gdzieś czytała, że one coś nie teges, nie do końca sprawdzone jest ich działanie ale moze i tak są bezpieczniejsze niż zwykłe :roll:

lidszu
25-03-2010, 09:39
berek :D

przeczytałam o twojej wypowiedzi w Muratorze i jestem w totalnym szoku :o :o . Jak redakcja może napisać zupełnie coś innego, niż ty im napisałaś ? :o :evil: Ciekawa jestem co ci opiszą ? :roll:

pozdrawiam i ściskam :D

MonikaC
25-03-2010, 11:56
Bry

malgos2
25-03-2010, 12:03
wersja Slim :)
http://www.allegro.pl/item957651756_slim_elektroniczny_e_papieros_epapie ros_jedynyslim.html

myślałam, żeby małżowi takiego e-papierosa na urodziny kupić :roll: ale gdzieś czytała, że one coś nie teges, nie do końca sprawdzone jest ich działanie ale moze i tak są bezpieczniejsze niż zwykłe :roll:

Z perspektywy eks-palacza moge powiedziec, ze nie jest najtrudniej sie odzwyczaic od nikotyny tylko od rytualu palenia - przy kompie, po jedzeniu, przy kawce, piwku itd... Jesli ktos chce rzucic, to mu taki papieros tylko przedluza cierpienie, ale jesli chce tylko miec "mniej trujace" to luz. 8)

MonikaC
25-03-2010, 12:24
wersja Slim :)
http://www.allegro.pl/item957651756_slim_elektroniczny_e_papieros_epapie ros_jedynyslim.html

myślałam, żeby małżowi takiego e-papierosa na urodziny kupić :roll: ale gdzieś czytała, że one coś nie teges, nie do końca sprawdzone jest ich działanie ale moze i tak są bezpieczniejsze niż zwykłe :roll:

Z perspektywy eks-palacza moge powiedziec, ze nie jest najtrudniej sie odzwyczaic od nikotyny tylko od rytualu palenia - przy kompie, po jedzeniu, przy kawce, piwku itd... Jesli ktos chce rzucic, to mu taki papieros tylko przedluza cierpienie, ale jesli chce tylko miec "mniej trujace" to luz. 8)

Potwierdzam.

Paliłam krótko ale jak rzuciłam to pamiętam jak u koleżanki paluszki wytrząchiwałam do popielniczki :lol: :lol: :lol:

Elena76
25-03-2010, 12:52
A ja bardzo chciałam nauczyć się dymić, ale szczęśliwie nie udało się 8)

malgos2
25-03-2010, 12:53
To w awatarze nie jestes Ty? :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Elena76
25-03-2010, 13:00
To w awatarze nie jestes Ty? :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ja, ale dymek pożyczony tylko do foty :wink: :lol:

pasie
25-03-2010, 14:39
To w awatarze nie jestes Ty? :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ja, ale dymek pożyczony tylko do foty :wink: :lol:

:) :) :)

kurna to wczoraj Cię w Kill-Billu widziałam :lol: :lol: :lol:

Elena76
25-03-2010, 14:53
To w awatarze nie jestes Ty? :o :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ja, ale dymek pożyczony tylko do foty :wink: :lol:

:) :) :)

kurna to wczoraj Cię w Kill-Billu widziałam :lol: :lol: :lol:

Pasie, w Kill-Billu to była Rasia 8) :lol: :lol:

ghost34
25-03-2010, 15:04
dokladnie tu jest pulp fiction :) withanko :)